Члени Конгресу США вимагають імпічменту Трампа

Члени Конгресу США вимагають імпічменту Трампа
 

 

Члени Конгресу США від Демократичної партії мають намір ініціювати імпічмент президента Дональда Трампа, повідомляє VOA
Відповідні заяви 29 травня зробили кілька впливових представників Демократичної партії США.
Зокрема, спікер нижньої палати Конгресу Ненсі Пелосі заявила, що процедура імпічменту повинна бути запущена після того, як стануть відомі факти зловживань з боку Трампа, в іншому випадку це посилить суперечності в суспільстві. Пелосі підкреслила необхідність продовжити розслідування, яке зараз проводить Конгрес.
Голова юридичного комітету Палати представників Джеррі Надлер заявив, що Трамп бреше, коли стверджує, що розслідування Мюллера не встановило зв'язки з Росією і втручання РФ у виборчий процес.
Спецпрокурор Роберт Мюллер, який був призначений у 2017 році для проведення розслідування про втручання Росії у президентські вибори в США, не мав наміру висувати звинувачення президента Дональду Трампу.
В березні 2019 року команда Мюллера завершила роботу над доповіддю про передбачуване втручання РФ у вибори 2016 року в США і передала його генпрокурора США Вільяму Баррі. Той у листі Конгресу оголосив, що слідчі не виявили ознак змови між РФ і передвиборним штабом Трампа. Доповідь спецпрокурора США Роберта Мюллера був оприлюднений американським міністерством юстиції в квітні 2019 року.
Трамп раніше заявляв, що розслідування щодо втручання Росії у президентські вибори в США було незаконним, зазначивши, що все, що було в ньому, було спотворено, а також заблокував передачу Конгресу повного тексту доповіді за підсумками розслідування.

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-14
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Что-то мотивация слабовата. Никакой дестабилизации не произошло да и не могло произойти. Так что надо придумать чего-нибудь другое....
Геннадий (2019-12-14 16:42:48)
Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)