Партія Рабіновича-Медведчука утримує лідерські позиції в парламентських рейтингах, - опитування

Партія Рабіновича-Медведчука утримує лідерські позиції в парламентських рейтингах, - опитування
Партія Вадима Рабиновича і Віктора Медведчука «Опозиційна платформа - За життя» стабільно лідирує в рейтингах на виборах до Верховної Ради України.
Про це стало відомо з результатів соціологічного опитування, яке провели Центр «Соціальний моніторинг» та Український інститут соціальних досліджень імені Яременко.
Якби вибори відбулися в ці вихідні, то до Верховної Ради пройшли б чотири політичні сили. За партію Володимира Зеленського «Слуга народу» проголосували б 40,9% виборців, за партію Вадима Рабіновича і Віктора Медведчука «Опозиційна платформа - За життя» - 11,1%, за партію Петра Порошенка «Європейська солідарність» - 10,5%, за партію Юлії Тимошенко «Батьківщина» - 9,3%. Близькі до 5-процентного прохідного бар'єра виявилися партії Ігоря Смешка «Сила і честь» (4,9%) і Анатолія Гриценка «Громадянська позиція» (4,8%).
 
«Ми відзначили партії, які мають найбільший потенціал до зростання рейтингу - від 5 до 9%. Це «Опозиційна платформа - За життя», «Батьківщина», «Сила і честь», «Громадянська позиція», «Голос», - розповів під час презентації директор «Соціального моніторингу» Дмитро Дмитрук.
Соціологи відзначають, що в ряді регіонів спостерігається явний лідер серед партій. Так, наприклад, «Опозиційну платформу - За життя» на Донбасі підтримує 42% опитаних - це більше, ніж у лідируючої в цілому по країні партії «Слуга народу».
Також експерти звернули увагу на тенденцію до високої явки на парламентських виборах. На даний момент 80% опитаних зібралися прийти на виборчі дільниці. Опитування проводилося з 15 по 31 травня, брали участь в ньому більше 2100 респондентів. Похибка вибірки склала 2,2%.

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Человек, который устраивал поджоги, и готовил взрывы в родном городе - есть моральный урод ! Прислушиваться к его словам такое же уродство !...
Sergey (2019-12-06 13:34:05)
Почему СМИ и Журналисты и некоторые политики своими фейками дезинформацией и брехней в прямом смысле слова так травят партию Слуги Народа. Ведь партия Слуги Народа все правильно делает во благ Украины ......
Артур (2019-12-05 12:08:39)
I think that is absolutely crazy for Selensky to mention Crimea does he want to loose the whole country the USA will not go to World War III for Crimea orUkraine!!!!!...
Herman (2019-12-03 02:22:48)
Володин ,ты хотябы иногда с мозгами дружи.Мания империи - это шизефрония.Лечись....
СБУ (2019-12-02 16:03:35)
«Доклад Мюллера» (видеоверсия): http://poiskpravdy.com/doklad-myullera-videoversiya/...
Muller (2019-12-02 14:03:54)