Рабінович: у нас чіткий план порятунку економіки і пошуків миру – і ми обов’язково переможемо

Рабінович: у нас чіткий план порятунку економіки і пошуків миру – і ми обов’язково переможемо
Коли мова йде про зміну влади, всі повинні розуміти: справа не в прізвищах – справа в нас самих. У цьому твердо переконаний народний депутат України, голова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович.
«Всім дуже хочеться жити в багатій і квітучій країні, при цьому нічого не робити і не міняти правил гри. Всім хочеться жити в чесній країні, але куму все-таки трошки допомагати. Але таке життя існує тільки в кіно. Реальність же така: щоб почати жити добре, потрібно почати змінювати себе», – заявив політик в ефірі програми «5 питань Рабіновичу За життя» на телеканалі NewsOne.
«Починати потрібно з себе, коли ти щось можеш зробити. Головним завданням тих, хто правив нашою країною не 5-ть, а 25 років, було не вдавати з себе царів або «гіперлупи», а вибудовувати, взаємини «людина-держава», як це робили сусідні держави. І тоді б Україна процвітала, тоді б вона була локомотивом європейської економіки», – упевнений політик.
Як однин з найкращих прикладів народний депутат навів Польщу, яка «аж ніяк не перевершує Україну – в більшій мірі вона нам навіть поступається за тими ж з природними ресурсами». «Ще якихось 20 років тому поляки приїжджали в Україну за їжею. А вже сьогодні Польща стала локомотивом економіки. А що сталося з Україною? А Україна перетворилася в безнадійну африканську країну, на яку всі махнули рукою!», – з жалем констатував Вадим Рабінович.
«Що ж з нами сталося? Хіба ми помінялися? Ні! Земля змінилася? Ні! У нас відбуваються якісь катаклізми? Теж немає! Тоді що ж? Та нічого надприродного! Просто держава Польща вибудувала систему так, що середній і малий бізнес, на якому все тримається, спокійно працює – його не просто не чіпають, йому допомагають, його підтримують тими ж мікрокредитами. А у нас що? А у нас бізнесмени все життя воюють з державою і намагаються хоч якось вижити», – звернув увагу політик.
Вадим Рабинович підкреслив, що зміни в системі, а, значить, в країні, будуть відбуватися не після зміни прізвища президента, а після того, коли почнуть змінюватися самі українці.
Разом з тим політик зізнався, що особисто для нього новообраний Президент України Володимир Зеленський «свята людина» – він свою історичну місію виконав, перемігши Порошенко, і вже тільки за це йому можна пам’ятник поставити».
Втім, Вадим Рабинович не радить і свято вірити і в те, що Зеленський «одним помахом руки» зможе все змінити, та й до заяв новообраного президента політик ставитися акуратно.
«Не можна свято вірити в те, що Зеленський прийде, чарівною паличкою махне і ми заживемо заможно. Життя то – не казка. Та й до його заяв ставитися слід акуратно, адже Зеленський ще до кінця не розуміє ні ситуацію, ні місце, ні посаду», – зауважив глава« Опозиційної платформи – За життя».
Але, як би там не було, Вадим Рабінович оптимістично дивиться в завтра, і запевняє, що «ніколи не буде шкодувати, що голосував за Зеленського». «Навіть якщо він не буде виконувати дані виборцям і всім нам обіцянки – встановити мир і стабілізувати економічну ситуацію – я не буду шкодувати про свій вибір, адже Зеленському вдалося зробити головне – звалити ту гідру, яка присмокталася до влади».
А ось якщо президент Зеленський буде послідовно виконувати свої обіцянки, партія «Опозиційна платформа – За життя», обіцяє «всупереч вузькопартійним інтересам, повністю підтримати Зеленського – і в питанні миру, і в питанні економіки». «Якщо ж Зеленський не буде цього робити – ми подякуємо собі, що на президентських виборах проголосували серцем, і вже восени на виборах парламентських проголосуємо головою», – заявив Вадим Рабинович.
«У будь-якому випадку для того, щоб змінити ситуацію в країні – потрібна участь кожного з нас. На президентських виборах ми показали, що державна машина більше не в силах спотворювати думку людей, не може підтасовувати результати, все більше втягуючи країну у всеукраїнський депресняк. На президентських виборах люди взяли і показали цю машину, що їх голос коштує дорого. Українці ще навіть не розуміють, яку роботу вони зробили на президентських виборах! Не важливо, хто як голосував – важливий результат: завдяки людям держава втратила злодійську монополію», – заявив Вадим Рабінович.
Тепер же завдання кожного українця – йти на парламентські вибори, але перед цим уважно вивчити програму кожної з політичних сил, які заявили про бажання представляти інтереси народу – чи є в ній вирішення питань встановлення миру і які шляхи порятунку країни з економічної кризи вона пропонує.
«Важливо не просто прочитати програму – важливо побачити в ній конкретні кроки, як, наприклад, Порошенко збирається встановлювати мир, як «Народний фронт»збирається знизити тарифи. Ніхто нічого конкретного не озвучує – вони тільки кричать свої гасла і розкидаються загальними фразами. Тому важливо вимагати конкретних кроків від всіх тих, хто хоче зайти в нову Раду. І коли ви переконаєтеся, що та чи інша політична сила має чіткий мирний і план порятунку економіки – йдіть і голосуйте за неї », – закликав Вадим Рабінович.
«Врятувати країну може кожен з нас може. Європа починається з кожного з нас. Будівельники своєї країни – ми самі, а не Деканоїдзе і Згуладзе або інші «заїжджі варяги». Вони допомогти нам не можуть – вони можуть тільки нахабно нас обікрасти, витягуючи з наших кишень останні гроші. Тому треба вірити в себе, в свої сили! Україна переможе – і це ми вже довели на президентських виборах», – резюмував Вадим Рабінович.

джерело
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-03-04
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Виды солнечных электростанций и их отличия
Установка солнечной электростанции у себя дома или на предприятии позволяет не только экономить на счетах за электричество, но и зарабатывать на продаже излишков выработанной энергии.
Вчера, 17:20100
Раздвижные системы от «ВиЯр»
Шкафы-купе — один из наиболее популярных форматов мебели для хранения. Они удобны, надежны, занимают мало места, при этом вместительны и универсальны в плане дизайна, их можно вписать в любой интерьерный стиль.
1-мар-2021, 19:23320
Предназначение пластификатора для бетона
Пластификатор для бетона является химической добавкой, которую вводят в смесь, чтобы улучшить ее физико-механические характеристики.
1-мар-2021, 17:44233
Самый нужный вспомогательный материал при ремонте
Перед тем как приступить к декоративной отделке стен или потолков, следует хорошенько подготовить поверхность. Тщательно зашпаклевать, выровнять, отшлифовать, прогрунтовать и так далее и так далее.
28-фев-2021, 08:21356
Система капельного полива от интернет магазина MarketSV
Применение дождевальных установок для полива приусадебного участка постепенно уходит в прошлое. Устройства расходуют много воды и заболачивают территорию.
27-фев-2021, 14:20403
Как выбрать планшет ребенку для игры и учебы
XXI век – это время высоких технологий. Использование новейших средств коммуникации является залогом успеха. Раньше дети больше времени проводили на улице, играя со своими сверстниками. Но мир стремительно меняется.
27-фев-2021, 08:54443

События

Итальянская мафия захотела нажиться на коронавирусе
Итальянская мафия захотела нажиться на проблемах страны в связи с пандемией коронавируса и присвоить часть выплат из масштабного фонда спасения европейской экономики, пишет Bloomberg.
Вчера, 22:4863
Найдены новые блокирующие коронавирус препараты
Ученые Боннского университета в Германии нашли два семейства активных веществ, которые могут блокировать размножение коронавируса SARS-CoV-2. =
Вчера, 22:4668
Создание конгресса местных властей утвердил Зеленский
Президент Украины Владимир Зеленский подписал указ о создании конгресса местных и региональных властей.
Вчера, 22:3565
Строительство газопровода "Северный поток-2" в водах Дании может затянуться до осени
Ранее сообщалось о других сроках - до конца апреля.
Вчера, 21:4568
В силу вступил закон о сроках ликвидации налоговой милиции
В четверг, 4 марта, закон о сроках ликвидации налоговой милиции вступил в силу.
Вчера, 18:5299
В ближайший час Киев накроет сильный ветер
В четверг, 4 марта, в Киеве объявили штормовое предупреждение.
Вчера, 18:5197