55fa79bbb1c5c966 Рабінович: у нас чіткий план порятунку економіки і пошуків миру – і ми обов’язково переможемо » Новости Украины и Мира. Новости сегодня - 7dniv.info
 

Рабінович: у нас чіткий план порятунку економіки і пошуків миру – і ми обов’язково переможемо

Рабінович: у нас чіткий план порятунку економіки і пошуків миру – і ми обов’язково переможемо
Коли мова йде про зміну влади, всі повинні розуміти: справа не в прізвищах – справа в нас самих. У цьому твердо переконаний народний депутат України, голова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович.
«Всім дуже хочеться жити в багатій і квітучій країні, при цьому нічого не робити і не міняти правил гри. Всім хочеться жити в чесній країні, але куму все-таки трошки допомагати. Але таке життя існує тільки в кіно. Реальність же така: щоб почати жити добре, потрібно почати змінювати себе», – заявив політик в ефірі програми «5 питань Рабіновичу За життя» на телеканалі NewsOne.
«Починати потрібно з себе, коли ти щось можеш зробити. Головним завданням тих, хто правив нашою країною не 5-ть, а 25 років, було не вдавати з себе царів або «гіперлупи», а вибудовувати, взаємини «людина-держава», як це робили сусідні держави. І тоді б Україна процвітала, тоді б вона була локомотивом європейської економіки», – упевнений політик.
Як однин з найкращих прикладів народний депутат навів Польщу, яка «аж ніяк не перевершує Україну – в більшій мірі вона нам навіть поступається за тими ж з природними ресурсами». «Ще якихось 20 років тому поляки приїжджали в Україну за їжею. А вже сьогодні Польща стала локомотивом економіки. А що сталося з Україною? А Україна перетворилася в безнадійну африканську країну, на яку всі махнули рукою!», – з жалем констатував Вадим Рабінович.
«Що ж з нами сталося? Хіба ми помінялися? Ні! Земля змінилася? Ні! У нас відбуваються якісь катаклізми? Теж немає! Тоді що ж? Та нічого надприродного! Просто держава Польща вибудувала систему так, що середній і малий бізнес, на якому все тримається, спокійно працює – його не просто не чіпають, йому допомагають, його підтримують тими ж мікрокредитами. А у нас що? А у нас бізнесмени все життя воюють з державою і намагаються хоч якось вижити», – звернув увагу політик.
Вадим Рабинович підкреслив, що зміни в системі, а, значить, в країні, будуть відбуватися не після зміни прізвища президента, а після того, коли почнуть змінюватися самі українці.
Разом з тим політик зізнався, що особисто для нього новообраний Президент України Володимир Зеленський «свята людина» – він свою історичну місію виконав, перемігши Порошенко, і вже тільки за це йому можна пам’ятник поставити».
Втім, Вадим Рабинович не радить і свято вірити і в те, що Зеленський «одним помахом руки» зможе все змінити, та й до заяв новообраного президента політик ставитися акуратно.
«Не можна свято вірити в те, що Зеленський прийде, чарівною паличкою махне і ми заживемо заможно. Життя то – не казка. Та й до його заяв ставитися слід акуратно, адже Зеленський ще до кінця не розуміє ні ситуацію, ні місце, ні посаду», – зауважив глава« Опозиційної платформи – За життя».
Але, як би там не було, Вадим Рабінович оптимістично дивиться в завтра, і запевняє, що «ніколи не буде шкодувати, що голосував за Зеленського». «Навіть якщо він не буде виконувати дані виборцям і всім нам обіцянки – встановити мир і стабілізувати економічну ситуацію – я не буду шкодувати про свій вибір, адже Зеленському вдалося зробити головне – звалити ту гідру, яка присмокталася до влади».
А ось якщо президент Зеленський буде послідовно виконувати свої обіцянки, партія «Опозиційна платформа – За життя», обіцяє «всупереч вузькопартійним інтересам, повністю підтримати Зеленського – і в питанні миру, і в питанні економіки». «Якщо ж Зеленський не буде цього робити – ми подякуємо собі, що на президентських виборах проголосували серцем, і вже восени на виборах парламентських проголосуємо головою», – заявив Вадим Рабинович.
«У будь-якому випадку для того, щоб змінити ситуацію в країні – потрібна участь кожного з нас. На президентських виборах ми показали, що державна машина більше не в силах спотворювати думку людей, не може підтасовувати результати, все більше втягуючи країну у всеукраїнський депресняк. На президентських виборах люди взяли і показали цю машину, що їх голос коштує дорого. Українці ще навіть не розуміють, яку роботу вони зробили на президентських виборах! Не важливо, хто як голосував – важливий результат: завдяки людям держава втратила злодійську монополію», – заявив Вадим Рабінович.
Тепер же завдання кожного українця – йти на парламентські вибори, але перед цим уважно вивчити програму кожної з політичних сил, які заявили про бажання представляти інтереси народу – чи є в ній вирішення питань встановлення миру і які шляхи порятунку країни з економічної кризи вона пропонує.
«Важливо не просто прочитати програму – важливо побачити в ній конкретні кроки, як, наприклад, Порошенко збирається встановлювати мир, як «Народний фронт»збирається знизити тарифи. Ніхто нічого конкретного не озвучує – вони тільки кричать свої гасла і розкидаються загальними фразами. Тому важливо вимагати конкретних кроків від всіх тих, хто хоче зайти в нову Раду. І коли ви переконаєтеся, що та чи інша політична сила має чіткий мирний і план порятунку економіки – йдіть і голосуйте за неї », – закликав Вадим Рабінович.
«Врятувати країну може кожен з нас може. Європа починається з кожного з нас. Будівельники своєї країни – ми самі, а не Деканоїдзе і Згуладзе або інші «заїжджі варяги». Вони допомогти нам не можуть – вони можуть тільки нахабно нас обікрасти, витягуючи з наших кишень останні гроші. Тому треба вірити в себе, в свої сили! Україна переможе – і це ми вже довели на президентських виборах», – резюмував Вадим Рабінович.

джерело
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Как можно оплатить коммунальные услуги
Где оплатить коммунальные услуги. Какие ещё виды услуг можно оплатить в интернете. Преимущества платёжных систем в интернете.
Сегодня, 12:3388
«Дарниця» взяла курс на посилену диджиталізацію
Фармацевтична компанія «Дарниця» назвала цифрову трансформацію своєю стратегічною метою та відокремила її як напрямок розвитку.
Вчера, 23:48113
Контражурная вывеска: что это такое?
Контражурная вывеска позволяет привлечь внимание прохожих и отпечатывается в памяти, поэтому является прекрасной рекламой магазина, бренда и т.д.
Вчера, 19:14121
Особенности работы в страховом бизнесе
На конец первого квартала текущего года в Украине действовало 225 страховых компаний. Эксперты относят страховой бизнес к перспективным, быстро развивающимся отраслям. В этой сфере можно достаточно быстро сделать успешную карьеру.
Вчера, 14:59102
Ручное бурение скважин: ключевые особенности
Многие владельцы загородных домов и дач сталкиваются с вопросом водоснабжения, поскольку не везде существует возможность подключиться к водопроводу.
19-сен-2020, 21:23209
Лучшие подарки для подруги от EVA Blog
В Новый год хочется сделать близким хорошие подарки. Для подруг их можно легко выбрать благодаря  разнообразным косметическим средствам, которые можно собрать в оригинальную подарочную упаковку и качественному составу.
19-сен-2020, 18:10175

События

Уже в конце сентября медики начнут получать повышенные зарплаты
Медицинские работники начнут получать повышенные зарплаты уже в конце текущего месяца.
Сегодня, 20:1318
Цены на газ для производителей тепла повысил "Нафтогаз"
В сентябре цена газа без НДС и транспортировки составит 4,3 тысячи гривен за 1 тысячу кубометров.
Сегодня, 20:1121
В случае избрания в Одесский облсовет Степанов не собирается в отставку
Министр здравоохранения Украины Максим Степанов не намерен уходить в отставку, если будет избран на местных выборах в Одесский областной совет.
Сегодня, 19:2142
Создание площадки для переговоров по Крыму обсудили Зеленский и Боррель
Президент Владимир Зеленский и высокий представитель Европейского союза по иностранным делам и политике безопасности Жозеп Боррель провели встречу.
Сегодня, 17:4554
Кислица заявил что Россия должна попросить о подаче воды в Крым
Если Российская Федерация хочет, чтобы Украина поставляла воду в оккупированный Крым, она должна об этом попросить.
Сегодня, 17:4151
Жаркая погода возвращается в Украину
В среду, в четвертую неделю сентября, в Украину вернется жаркая погода.
Сегодня, 16:5859