Медведчук: мир в Україні – це наше стратегічне завдання

Медведчук: мир в Україні – це наше стратегічне завдання
Мирний план з врегулювання конфлікту на Донбасі полягає у виконанні Мінських угод.
Про це Віктор Медведчук, голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», заявив в ефірі програми «Пульс» на телеканалі «112 Україна»
«З приводу мирного плану. Так, у нас є мирний план, Концепція зі встановлення миру і припинення бойових дій. Коли Донецьк і Луганськ в оцінці або в реакції на мирний план-концепцію, яку я запропонував на з’їзді нашої партії, і з’їзд її затвердив, я запропонував з приводу того, що ми повинні сісти за стіл переговорів і піти за цим планом, Донецьк і Луганськ сказали: «Ми готові», Росія заявила: «Ми підтримуємо план Медведчука», а Україна в особі Порошенка що? Знову набрала води в рот і нічого не говорила. А зараз що? Навіть не знаємо, що і як буде. Але я вже говорив і підкреслюю, мирний план – це виконання Мінських угод », – заявив Медведчук.
Він підкреслив, що Мінські угоди, їх фундамент і основа – це законодавчі акти: вибори, особливий статус, внесення змін до Конституції України і амністія.
«Це все повноваження кого? Верховної Ради України. Не президента, а Ради. Ось за довіру людей, за те, щоб прийти до Верховної Ради разом з іншими здоровими силами і реалізувати цю повістку Мінських угод, прийняти ці закони і в кінцевому підсумку встановити мир і припинити бойові дії, ми сьогодні ведемо боротьбу на парламентській виборчій кампанії. І будемо за це боротися. Це наша мета, це наша задача, яку ми збираємося реалізовувати », – зазначив голова Політради партії« Опозиційна платформа – За життя ».
Він акцентував увагу, що відстоює мир на Донбасі через прямий діалог з Донецьком, Луганськом, Москвою, через виконання Мінських угод і через реалізацію мирного плану-концепції.
«Ми принципово це відстоюємо, автономію в складі України на цій території, для того, щоб через свідомість, через умови безпеки надання нашим громадянам там, це наші громадяни, наші, ми могли зробити те, щоб їх свідомість повернулася в бік до Києва, а це дуже складно зробити, повірте мені, тому що я знаю, що думають ці люди, я спілкуюся з тими людьми, і я добре знаю складність, архіскладність тієї ситуації, ментального ставлення до того, що відбувається в Україні. Але я вважаю, що у нас є шанс, і ми повинні це робити, і це перша і головна позиція », – заявив політик.
За його словами, неможливо відновити економіку, просунутися вперед в питаннях соціального захисту, створити нові робочі місця, поки в країні будуть бойові дії, поки вона інвестиційно виглядає неприйнятною для бізнесу. «Мир – він буде на чолі тих процесів, які можуть змінити життя в Україні на краще. Це наш висновок і це наша стратегічна задача », – підкреслив Медведчук.
 
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-07-13
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Керамогранитная плитка для пола
На рынок напольных покрытий керамогранит стремительно ворвался всего пару десятилетий назад. И за это непродолжительное время он успел завоевать недюжинную популярность.
Вчера, 17:29119
Кроссфит требует орбитрек  Методичка: как на Zhelezzo.ua купить орбитрек в кредит
Покупка тренажера в кредит в интернет-магазине  - инновационная услуга от фирмы Zhellezzo.
10-июл-2020, 21:37158
Культура использования постельных принадлежностей
Ученные определи, что человек находится в спящем состоянии около трети жизни. В это время происходят рост, восстановление утраченных за день сил, даже выздоровление. Естественно, что правильно подобранное постельное белье должно быть безупречного качества
10-июл-2020, 12:16322
Рекламные кампании Google AdWords: что это и зачем нужно
Рекламная кампания Google AdWords: настраивайте объявления эффективно! Узнайте о ключевых особенностях рекламы в Google и типах целей, которые можно поставить.
9-июл-2020, 18:36655
Кредит в декрете – как получить помощь маме
С появлением детей в семье мамы неизбежно теряют часть дохода, а траты увеличиваются. Кредит для мам в декрете от Е-гроши – это своевременная финансовая помощь под низкий процент с выгодными условиями.
9-июл-2020, 18:35166
Быстрое кредитование от SOS CREDIT
Кредит онлайн круглосуточно без отказа
9-июл-2020, 14:56324

События

ВОЗ констатировала ухудшение ситуации с коронавирусом в мире
ВОЗ об ухудшении пандемии: мир не вернется к нормальной жизни в ближайшем будущем
Вчера, 20:35102
Лесной пожар ликвидировали в Луганской области
Пожар был полностью потушен в 17:20
Вчера, 20:3490
По количеству жертв в мире COVID-19 превысит показатели ВИЧ
COVID-19 станет в один ряд с другими тяжелыми заболеваниями
Вчера, 20:2093
Ужесточить наказание за пьяное вождение хочет Рада
Нардепы одобрили соответствующий проект закона №2695 на внеочередном заседании за основу
Вчера, 20:1696
Усилить регион военными просит СНБО Херсонская ОГА
Осенью запланированы совместные с эстонцами учения в рамках усиления территориальной обороны
Вчера, 15:05138