Микола Карп’юк – мій особистий біль і я доб’юсь його звільнення, - Рабінович

Микола Карп’юк – мій особистий біль і я доб’юсь його звільнення, - Рабінович
"Питання наших полонених – це питання морального боргу України. А що стосується Миколи Карп’юка – це мій особистий борг, я вже багато років займаюся питанням його звільнення. Багато людей у мене запитують, навіщо я займаюся звільненням людини, яка знаходиться в абсолютно протилежному політичному таборі. На це я відповідаю просто: ми всі діти однієї сім’ї під назвою Україна. в родині можна лаятися і навіть битися, але ми не повинні ставити хрест на своїх дітях. Микола Карп’юк – хороший він чи поганий, кому-то він подобається чи ні, але в першу чергу він патріот, він громадянин нашої країни. І ми просто зобов’язані домагатися його звільнення, як і звільнення всіх інших дітей України! ”
Про це народний депутат України, голова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабінович заявив в прямому ефірі телеканалу NewsOne, і привітав Миколу Карп’юка з його 55-річчям.
Політик вважає, що країна зобов’язана піклуватися про своїх громадян, інакше вона "неправильна країна – нова Україна такою не буде!” "Порошенко зі своєю командою саботував звільнення наших полонених, в тому числі Карпюка. Але ми продовжимо цей процес. Микола – мій особистий біль, і я дуже сподіваюся, що і його, і інших полонених ми повернемо на Батьківщину”, – зізнався Вадим Рабінович.
Розповів політик і про те, чи допоможе зміна вищого керівництва країни, зокрема, обрання нового президента, прискорити процес звільнення українських полонених і політв’язнів.
"Мені, як і всій країні, дуже подобається президент Зеленський – красивий, симпатичний, він веде себе так, як жодна еліта себе не вела, він ламає стереотипи, і це подобається всім. Але це одна – емоційна сторона. Є й інша сторона: вранці Зеленський заявляє про найважливіші речі – необхідність звільнення полонених і відновлення миру, а вже ввечері на зустрічі з американцями і європейцями він заявляє про посилення санкцій тиску на Росію і зупинку будівництва "Північного потоку”. І як після цих заяв обговорювати з Росією питання звільнення полонених і відновлення миру? ” – акцентує Вадим Рабінович.
Глава "Опозиційної платформи – За життя” нагадав, що "політика – справа тонка – тут не можна йти в лобову”.
"Зеленський – ще молодий президент, молодий політик, і тільки через 100 днів ми зможемо зрозуміти, на що він здатний. І він не дарма розпустив Раду і пішов на дострокові парламентський вибори, тому що розуміє, що за цей час відсоток довіри до нього може розсіятися. Тим не менш, я вважаю, що його вчорашня ранкова заява – це заява людини, яка розуміє суть того, що відбувається в країні, а вечірня – абсолютно протилежне відчуття. Тому, який з них вчора був Зеленський справжній, ні ви, ні я поки не знаємо. Поки все красиво, він всім подобається, але висновки будемо робити пізніше”, – заявив Вадим Рабінович.
Прокоментував політик і заяву прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова про те, що у Володимира Путіна є прямий контакт з головою політради партії "Опозиційна платформа – За життя” Віктором Медведчуком.
"Медведчук звільнив сотні українських полонених – без Порошенко, Геращенко і інших, і йому не треба давати вказівки – він робить все сам, сам рятує наших хлопців. Інша справа, що є дві сторони, і одна людина багато зробити не може – йому необхідний мандат на переговори. Такий мандат йому може дати Зеленський, якщо захоче. А якщо немає – він може сам цим займатися. Але є й інша сторона, яка працює з тим, з ким вважає правильним для себе. і довіру до Медведчука обумовлено не особистим відносинами, а тим, що з 2004 року він жодного разу їх не обдурив , І це дуже важливо! Тому довіра до Медведчука виникла не сьогодні, і цією довірою влада повинна використовувати в інтересах України! ” – заявив Вадим Рабінович.
"Я вважаю, що в першу чергу треба віддати належне тому, що вже зробив Медведчук, і якщо це не зробить стара влада – це може красиво зробити влада нова. У будь-якому випадку ми все одно продовжимо гуманітарну місію, Медведчук продовжить виконувати свою роботу і звільняти наших хлопців. а буде він це робити за підтримки нової влади або як особисту гуманітарну місію – це залежить не від мене чи від нього, а від сьогоднішнього президента”, – заявив народний депутат.
"Зеленський вже виконав свою місію – він прибрав з політики Порошенка, і за це я йому завжди буду вдячний. Що стосується встановлення миру і порятунку країни з економічного колапсу, якщо цього не зробить президент Зеленський, то це зробимо ми після перемоги на парламентських виборах. Я поки ще сподіваюся на нього, але нам в будь-якому випадку треба йти вперед, треба рятувати країну! ", – резюмував Вадим Рабінович.

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-08
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:08)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:52:09)