Зеленський хоче змінити "Роттердам+” на нову формулу - "Роттердам-”

Зеленський хоче змінити "Роттердам+” на нову формулу - "Роттердам-”
 

 

Президент Володимир Зеленський внесе до Верховної Ради законопроект, що скасовує формулу ціноутворення на електроенергію "Роттердам+” та запропонує нову формулу - "Роттердам-”
Про це повідомив представник Зеленського у Кабінеті міністрів Андрій Герус під час брифінгу в Адміністрації президента в ефірі Еспресо.TV
Він зазначив, що команда глави держави підготувала відповідний законопроект, який внесуть до парламенту в понеділок, 17 червня.
"Команда президента підготувала законопроект, в понеділок буде внесений у Раду, про зниження вартості електроенергії, а саме пропонується, щоб формула "Роттердам +була скасована, і щоб замість неї діяла інша формула. Можна назвати "Роттердам-", - сказав представник Зеленського в Кабміні.
Герус зазначив, що з формули приберуть вартість доставки вугілля з Роттердама.
"З формули приберуть вартість доставки вугілля з Роттердама... пропонується введення дисконтів - якщо гірше якість вугілля, повинна бути нижче вартість, яка зараховується у тариф... Цим же законом пропонується перенести запуск ринку електроенергії на один рік, тому що неправильно настільки непідготовлений ринок запускати з 1 липня. Протягом цього року буде існувати формула "Роттердам-", - заявив він.
За розрахунками представника президента в уряді, формула "Роттердам+” призводила до збільшення вартості електроенергії та приносила енергогенеруючим компаніям 12 млрд грн щороку.
У законопроекті Зеленського буде передбачено відтермінування запровадження ринку електроенергії на рік - до 1 липня 2020 року. Саме доти діятиме формула "Роттердам-”.
Нагадаємо, вартість електроенергії, що виробляється в Україні регулюється за формулою "Роттердам+” (з травня 2016-го року). Вона передбачає, що вартість палива визначалася за формулою "ціна вугілля у портах Амстердам - Роттердам - Антверпен + вартість його доставки в Україну".

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-12
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)