Новий ріст тарифів ЖКГ та лібертаріанські ідеологічні орієнтири нової влади

Новий ріст тарифів ЖКГ та лібертаріанські ідеологічні орієнтири нової влади
З 1 червня в Україні дано старт подальшому зростанню тарифів на житлово-комунальні послуги
Справа в тому, що з 1 червня 2019 року діє нова ціна на природний газ для побутових споживачів. У ряді регіонів ціна на блакитне паливо доходить до рекордних 8800 грн за тисячу кубометрів з ПДВ. Ціна на природний газ для населення в червні збільшилася в порівнянні з попереднім місяцем, а це неминуче призведе до відповідного зростання тарифів на гаряче водопостачання та опалення.
Очікувалося, що новий президент своїм указом скасує постанову Кабінету Міністрів України від 19.10.2018 № 867 «Про затвердження Положення про покладання спеціальних обов’язків на суб’ектів ринку природного газу для забезпечення громадських інтересів в процесі функціонування ринку природного газу». Це забезпечило б стабілізацію цін на газ і тарифів ЖКГ хоча б на рівні 2018 року.
Президент цього не робить, і поступово стає зрозуміло чому.
Тарифна політика Порошенко – Гройсмана базувалася на ідеології неолібералізму. Представник президента Зеленського в парламенті Руслан Стефанчук заявив про лібертаріанські ідеологічні уподобання нової влади. У той же час пан Стефанчук в одному з недавніх інтерв’ю стверджував: «Наші з ним (президентом) відносини – ліберальна модель економіки, ліберальна модель відносин з відповідними національними особливостями».
Тим самим головний ідеолог команди Зеленського визнав рівність пропонованої Україні моделі лібертаріанство і моделі неолібералізму, яку (в його гіршій формі) сповідувала влада останні 5 років. Як би ми це не називали, в основі всіх цих різновидів лібералізму лежить ідеологія соціал-дарвінізму, тобто формування державою умов, коли багаті багатіють, а бідні бідніють.
На реалізацію саме такої соціально-економічної політики був націлений антинародний режим Порошенко – Яценюка – Гройсмана. Адепти цієї нелюдської політики заморожували зарплати і пенсії, зводили до мінімуму виплати по народженню дітей, скасовували безкоштовне харчування школярів, вводили захмарні комунальні тарифи …
Так при такому тяжкому становищі в країні, коли навіть ООН визнає, що 60% населення України перебуває за межею бідності, людей треба рятувати від злиднів, підвищувати зарплати і пенсії, терміново знижувати комунальні тарифи!
Лібертаріанство – це явно не та ідеологія, яка необхідна зараз Україні і українцям.
Віктор Медведчук,
Голова Політради партії
«Опозиційна платформа – За життя»
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-16
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)