Новий датський уряд перегляне питання будівництва "Північного потоку-2"

Новий датський уряд перегляне питання будівництва "Північного потоку-2"
Соціал-демократична партія Данії, яка перемогла на парламентських виборах у Данії, раніше виступала проти будівництва газопроводу "Північний потік – 2", а тепер висловила думку про необхідність ретельно проаналізувати це питання. Про це пише видання Jyllands-Posten
"Міністерство закордонних справ має дати оцінку, яка стане основою для ухвалення рішення про те, чи маємо ми задовольнити заявку", – заявив у коментарі газеті представник МЗС Нік Геккеруп.
Він підкреслив, що в партії, як і раніше, налаштовані проти проєкту газопроводу, однак можуть переглянути позицію залежно від результатів аналізу.
За підсумками виборів у Фолькетинг (парламент Данії), які відбулися 5 червня, перемогу здобула Соціал-демократична партія. Прем'єр-міністеркою стане 41-річна глава партії Метте Фредерікс.
"Північний потік – 2" – другий газопровід, який має пов'язати Росію з Німеччиною по дну Балтійського моря. Протяжність маршруту – понад 1200 км, потужність нового трубопроводу становитиме 55 млрд м³ газу на рік. Вартість проєкту – €9,5 млрд, його навпіл фінансують російський "Газпром" і п'ять європейських компаній. У "Газпромі" прогнозують, що "Північний потік – 2" введуть в експлуатацію до кінця 2019 року, компанія-оператор будівництва газопроводу повідомила, що проєкт можуть завершити до середини 2020 року.
Німеччина, Фінляндія і Швеція дозволили прокладати трубопровід через свою територію, Данія – ні. Оператор проєкту запропонував прокласти трубопровід в обхід Данії.
Уряди України, Польщі, Угорщини, Молдови, Румунії, Чехії, Словаччини, Латвії, Литви та Естонії вважають "Північний потік – 2" загрозою для енергетичної безпеки Європи.
12 березня 2019 року Європарламент ухвалив резолюцію, в якій визнав "Північний потік – 2" загрозою для внутрішнього ринку Європейського союзу. 

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-22
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Ой да какая разница кто их украдет, пришли б сюда, местные бы разворовали, нам простым людям похренственно, кто их там украл, мы эту помощь в глаза никогда не видели и не увидим. И если судить из стат ......
Марьванна (2019-11-21 04:26:13)
он защищает петуха потому-что сам такой...
петр (2019-11-20 08:17:27)
Пока в Украине решают проблему ареста Олега Ляшко, виновные в данных смертях strana.ua/news/229688-hruzinskie-snajpery-majdana-dali-pokazanija-v-belarusskoj-henprokuratura.html всё ещё находятся на ......
KudestNiK (2019-11-19 15:07:02)
Що за текст? Це Гугл переклав з української на російську? Ніщо? Читати неможливо!...
Анна Мельник (2019-11-18 00:05:57)