У Порошенка вирішили публічно не критикувати партію Вакарчука та Зеленського

У Порошенка вирішили публічно не критикувати партію Вакарчука та Зеленського
У виборчому штабі партії експрезидента Петра Порошенка "Європейська солідарність" вирішили публічно не критикувати чинного главу держави Володимира Зеленського та лідера партії "Голос" Святослава Вакарчука
Про це йдеться у статті "Української правди" "Як Порошенко готується до виборів у Раду. Ротація команди та іноземні консультанти".
Команда Порошенка регулярно проводить фокус-групи через острах зробити тактичні помилки, які можуть коштувати втрати відсотків рейтингу, ідеться в матеріалі.
Тож штаб тестував сприйняття виборцями Порошенка нових осіб, позиції партії, основних меседжів, брендування, після чого з'ясував, що виборці "Європейської солідарності" байдуже ставляться до появи нових людей у списку партії, а в рекламі хочуть бачити обличчя Порошенка, а не когось нового.
Окрім того, прихильники експрезидента хочуть, щоб він не критикував Зеленського, а допомагав йому в потрібні моменти.
"Ми опинилися заручниками наших прихильників. Ми не можемо критикувати Зеленського, тому що електорат цього не сприймає. Якщо ми почнемо його грубо "макати", це може обернутися втратою довіри частини виборців", – розповів в інтерв'ю виданню один із членів штабу.
Тепер замість критики нової влади і конкурентів партія "Європейська солідарність" хоче донести три меседжі: по-перше, виборцям потрібно нагадати про всі позитивні досягнення за час його каденції – про безвіз, закон про мову і томос.
По-друге, вони хочуть донести, що йдуть до парламенту захищати досягнення Порошенка і "не дати звернути в бік Росії".
По-третє, команда "Європейської солідарності" йде до парламенту, щоб боротися за вступ до ЄС і НАТО.
У партії побоюються, що в Західній Україні партії Порошенка конкуренцію може скласти партія "Голос", яка забирає частину голосів прихильників експрезидента.
"Критикувати Вакарчука теж небезпечно, тому що налаштуємо його виборців проти себе замість того, щоб узяти їх під себе, коли він "здуватиметься". Тож поки що ми не чіпаємо Вакарчука взагалі – нехай сам себе топить, нехай більше ходить на ефіри й говорить більше дурні. Ми постоїмо збоку", – сказав виданню один із членів штабу "Європейської солідарності".
21 травня Зеленський оголосив про розпуск Верховної Ради VIII скликання і призначення позачергових парламентських виборів на 21 липня. 23 травня указ Зеленського про дострокове припинення повноважень Верховної Ради і призначення позачергових парламентських виборів набув чинності. Із 24 травня в Україні розпочався виборчий процес.
Згідно з опитуванням, проведеним Центром "Соціальний моніторинг" і Українським інститутом соціальних досліджень імені Олександра Яременка у період із 8 до 14 червня, за "Європейську солідарність" готові голосувати 8,3% респондентів, які мають намір іти на вибори.
Народний депутат від Блоку Петра Порошенка, керівник виборчого штабу "Європейської солідарності" Сергій Березенко говорив, що Порошенко поки що не вирішив, чи залишатися працювати в парламенті в разі обрання депутатом. 

 

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-05-29
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Рыбацкое кресло Norfin Lincoln NF — комфорт по приемлемой цене который нельзя недооценить!
Сегодня специализированные рыбацкие кресла от латвийского бренда Norfin Lincoln NF стали обычным делом для рыболовов. Уникальные модели подходят для большинства рыбацких дисциплин.
Сегодня, 00:2162
Чем авторские букеты отличаются от обычных?
Авторские букеты – композиции, составленные по индивидуальной схеме. Как правило, флористом с именем и персональным брендом. Авторские букеты можно назвать продуманными до мелочей – в них нет изъянов. Ведь обратить внимание на нетривиальную эстетику и роскошь дизайна можно только в том
28-мая-2020, 22:5095
Самые популярные автомобили Lexus в Украине
Автомобили марки Lexus получили широкое распространение на территории Украины. С каждым годом они становятся все более востребованными и получают достойное развитие.
28-мая-2020, 21:04112
Какой метод наращивания волос самый безопасный
Наращивание волос – инновационная технология, позволяющая кардинально преобразиться. Из многочисленных услуг индустрии красоты данная процедура является относительно безопасной, но учитывая разность методик, перед тем, как выбрать окончательно какую-то из них, стоит разобраться в нюансах
28-мая-2020, 20:57136
Полочные стеллажи для складов и их влияние на эффективность развития бизнеса
Основное назначение любого вида складского помещения — хранение и бесперебойное снабжение заказами своих клиентов. Чтобы повысить эффективность и производительность логистической системы, применяются полочные стеллажи
28-мая-2020, 18:0587
Как выбрать холодильник с учетом его ключевых характеристик
Не существует универсального совета, следуя которому можно выбрать идеальный холодильник. Если вы планируете его покупку, учитывайте свои финансовые возможности, количество членов семьи и вкусовые предпочтения, касающиеся внешнего оформления.
27-мая-2020, 16:21100

События

Проверку мостов начал "Укравтодор"
Только 36% украинских мостов соответствуют современным стандартам, и только 2% в исправном состоянии
Сегодня, 03:0051
Причину перестрелки в Броварах назвала полиция
Перестрелка произошла из-за распределения пассажиропотока
Вчера, 22:4968
В ближайшее время откроют пункты пропуска на границе с Венгрией
Украина сейчас ожидает ответа от соседних стран
Вчера, 20:4790
Протесты в Нью-Йорке завершились массовыми арестами
Известно о задержании не менее 70 демонстрантов
Вчера, 20:3067
Расследовать  как покушение на убийство будут перестрелку в Броварах
Перестрелка получила более тяжелую квалификацию
Вчера, 17:5270
Для туристов откроют зону отчуждения но с ограничениями
Зону отчуждения откроют для посещения с 1 июня
Вчера, 17:3572