У Порошенка вирішили публічно не критикувати партію Вакарчука та Зеленського

У Порошенка вирішили публічно не критикувати партію Вакарчука та Зеленського
У виборчому штабі партії експрезидента Петра Порошенка "Європейська солідарність" вирішили публічно не критикувати чинного главу держави Володимира Зеленського та лідера партії "Голос" Святослава Вакарчука
Про це йдеться у статті "Української правди" "Як Порошенко готується до виборів у Раду. Ротація команди та іноземні консультанти".
Команда Порошенка регулярно проводить фокус-групи через острах зробити тактичні помилки, які можуть коштувати втрати відсотків рейтингу, ідеться в матеріалі.
Тож штаб тестував сприйняття виборцями Порошенка нових осіб, позиції партії, основних меседжів, брендування, після чого з'ясував, що виборці "Європейської солідарності" байдуже ставляться до появи нових людей у списку партії, а в рекламі хочуть бачити обличчя Порошенка, а не когось нового.
Окрім того, прихильники експрезидента хочуть, щоб він не критикував Зеленського, а допомагав йому в потрібні моменти.
"Ми опинилися заручниками наших прихильників. Ми не можемо критикувати Зеленського, тому що електорат цього не сприймає. Якщо ми почнемо його грубо "макати", це може обернутися втратою довіри частини виборців", – розповів в інтерв'ю виданню один із членів штабу.
Тепер замість критики нової влади і конкурентів партія "Європейська солідарність" хоче донести три меседжі: по-перше, виборцям потрібно нагадати про всі позитивні досягнення за час його каденції – про безвіз, закон про мову і томос.
По-друге, вони хочуть донести, що йдуть до парламенту захищати досягнення Порошенка і "не дати звернути в бік Росії".
По-третє, команда "Європейської солідарності" йде до парламенту, щоб боротися за вступ до ЄС і НАТО.
У партії побоюються, що в Західній Україні партії Порошенка конкуренцію може скласти партія "Голос", яка забирає частину голосів прихильників експрезидента.
"Критикувати Вакарчука теж небезпечно, тому що налаштуємо його виборців проти себе замість того, щоб узяти їх під себе, коли він "здуватиметься". Тож поки що ми не чіпаємо Вакарчука взагалі – нехай сам себе топить, нехай більше ходить на ефіри й говорить більше дурні. Ми постоїмо збоку", – сказав виданню один із членів штабу "Європейської солідарності".
21 травня Зеленський оголосив про розпуск Верховної Ради VIII скликання і призначення позачергових парламентських виборів на 21 липня. 23 травня указ Зеленського про дострокове припинення повноважень Верховної Ради і призначення позачергових парламентських виборів набув чинності. Із 24 травня в Україні розпочався виборчий процес.
Згідно з опитуванням, проведеним Центром "Соціальний моніторинг" і Українським інститутом соціальних досліджень імені Олександра Яременка у період із 8 до 14 червня, за "Європейську солідарність" готові голосувати 8,3% респондентів, які мають намір іти на вибори.
Народний депутат від Блоку Петра Порошенка, керівник виборчого штабу "Європейської солідарності" Сергій Березенко говорив, що Порошенко поки що не вирішив, чи залишатися працювати в парламенті в разі обрання депутатом. 

 

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-10-26
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Как выбрать коляску для ребенка
Выбор идеальной коляски для малыша.
Вчера, 19:43111
Особенности доставки товаров из Китая в Украину для малого бизнеса
Стремительно развивающаяся промышленность Китая захватывает рынки всего мира. Не стала исключением и Украина. Малый бизнес нашей страны преимущественно ориентируется на онлайн-торговлю.
Вчера, 15:05134
Кирпич М125: классификация и основные достоинства
В строительной промышленности довольно-таки часто используют такой материал, как кирпич. С его помощью можно выполнить большое количество задач. С помощью данного материала возводят не только здания, но и лестничные конструкции, а также заборы и другие виды изделий.
Вчера, 13:59109
Пайка медных труб
Медные трубы для системы отопления – не бюджетное решение. Но, если разводка сделана грамотно, надежнее и долговечнее этого трубопроката нет.
Вчера, 12:43119
Продажа телескопических погрузчиков в Украине - Телескопический погрузчик по выгодным ценам
Телескопический погрузчик недорого с доставкой по всей Украине ✓Возможность купить в рассрочку и кредит ✓Доставка бесплатно ✓Большой выбор телескопических погрузчиков.
Вчера, 10:43128
Канал «Футбол 3»: что предлагается болельщикам
«Футбол 3» – продолжатель «семейства» одноименных каналов с индексами 1 и 2. Основная цель создателей, которые презентовали свое детище в феврале 2020 года, – показать болельщикам еще больше контента, причем уникального.
25-окт-2021, 17:48214

События

Следственный комитет РФ возбудил уголовное дело из-за обстрелов на Донбассе
После сообщений СМИ о массированных артиллерийских обстрелах с украинских позиций неподконтрольных Киеву территорий Донецкой области в России намерены возбудить уголовное дело, так как там проживают граждане России.
Вчера, 23:48115
На дистанционное обучение полностью переходят львовские школы
С понедельника, 1 ноября, учащиеся львовских школ будут переведены на двухнедельную дистанционную форму обучения. Это касается не только старших классов, но и младших.
Вчера, 21:40128
Telegram назвал расценки на рекламу в каналах
Мессенджер Телеграм разработал собственную рекламную платформу. "Страна" уже рассказывала о ее основных общих особенностях.
Вчера, 21:35127
Что происходит в больницах Украины с кислородом и почему его опять не хватает
Во многих ковидных отделениях украинских больниц сложилась патовая ситуация – больным не хватает запасов кислорода.
Вчера, 19:52124
Почему в Украине подорожают гречка и другие крупы, несмотря на рекордный урожай
В Украине - рекордный урожай гречки. Минагрополитики отчиталось, что аграрии уже намолотили 107 тысяч тонн, что больше прогнозов (ожидалось всего 100 тысяч тонн), причем, цифра еще не финальная, так как полевые работы не закончены.
Вчера, 17:41146
Обжаловать решение суда Нидерландов о возврате "скифского золота" Украине планирует Россия
В России собираются обжаловать решение Апелляционного суд Амстердама о возвращении коллекции "скифского золота" Украине.
Вчера, 17:38134