Ми подолаємо бідність українців, знизивши ціни на газ на 25% - Бойко

Ми подолаємо бідність українців, знизивши ціни на газ на 25% - Бойко

В опозиції є план боротьби з бідністю та команда, яка його реалізує
Про це кандидат в прем'єр-міністри від політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Юрій Бойко заявив в інтерв'ю трьом українським каналам.
За його словами, і на заході, і на сході, і на півночі, і на півдні люди стероризованої соціальними негараздами.  Повсюдної проблемою залишається бідність.  І одним з ключових кроків для її подолання є зменшення вартості газу, адже це не тільки зниження комунальних тарифів, але і здешевлення майже всіх товарів, які щодня купують люди.
«Космічні тарифи, встановлені минулою владою, загнали людей в бідність.  І у «Опозиційною платформи - За життя» є механізм виправлення ситуації. Ми з головою Політради партії Віктором Медведчуком вже провели два раунди переговорів з РФ щодо переходу на прямі контракти.  Це дозволить суттєво знизити ціну на газ (до 25%, - ред.), Від чого, власне, і залежать тарифи.  Гранична ціна газу після підписання нових контрактів складе 3 800 гривень за тисячу кубів.  І це вже буде крок до того, щоб допомогти людям і подолати бідність », - підкреслив Юрій Бойко.
Ще одним важливим кроком на шляху вирішення «тарифного питання» є списання заборгованості населення за послуги ЖКГ.
«На сьогоднішній день заборгованість перевищила 60 млрд гривень.  50% цієї суми - 30 млрд - це заборгованість за газ.  Тим людям, які накопичили борги, треба їх списати.  Левова частина цієї заборгованості виникла через те, що люди просто не в змозі платити за цими космічними тарифами», - зазначив кандидат в прем'єр-міністри.
Він нагадав, що опозиціонери зареєстрували законопроект №9403 про зниження вартості газу, а також №9527 про списання заборгованості населення за комунальні послуги.
Також, за словами співзасновника партії «Опозиційна платформа - За життя», необхідно реалізувати комплекс заходів по підтримці реального сектора економіки, адже без цього ні про яке підвищення добробуту українців не може бути й мови.
«Боротьба з бідністю, контроль за цінами, створення робочих місць і вирішення всіх соціальних питань щодо підтримки людей з інвалідністю, чорнобильців, пенсіонерів - усіх тих, хто дійсно потребує підтримки держави.  Рішення саме цих питань хочуть люди.  Саме такими є першочергові завдання нашої політичної сили після перемоги на парламентських виборах.  У нас є розуміння, професійна команда і покроковий план як це зробити », - резюмував Юрій Бойко.
Згідно з останніми соцопитуваннями, політична партія «Опозиційна платформа - За життя» займає друге місце в передвиборних рейтингах політичних партій, поступаючись тільки «Слугу народу».
Співголови «Опозиційною платформи - За життя» Юрія Бойка майже 13% громадян бачать на посаді прем'єр-міністра.

 

 
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-04-04
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

"Мать и дитя" — сеть клиник репродуктивного здоровья
Не всем дано счастье быть родителями. Иногда супружеские пары живут годами в надежде родить ребенка, обследуются, лечатся от бесплодия и ничего не получается.
Вчера, 13:35136
Доставка товаров из Польши
Все больше людей отдают предпочтение покупкам через интернет. Это очень удобно и выгодно. Чтобы найти необходимый товар, не нужно бегать по магазинам и ездить по городу, тратя время на дорогу
3-апр-2020, 12:06140
Установка ГБО на «Хонду»
Все автолюбители, в том числе владельцы «Хонды», знают, что значительную часть расходов по обслуживанию транспортных средств составляют затраты на заправку
2-апр-2020, 19:53122
Ручки для межкомнатных дверей: виды и особенности
Чтобы выбрать оптимальный вариант ручек для дверей, особенно межкомнатных, нужно сперва хорошенько ориентироваться в их разновидностях и особенностях.
2-апр-2020, 19:45132
Какой уход за волосами выбрать
Волосы — это украшение человека. Для прекрасной половины человечества они являются самым дорогим аксессуаром. По внешнему виду волос можно судить о здоровье их обладателя.
2-апр-2020, 10:05119
С чего начать проектирование частного дома?
Советы о том, с чего начать проектирование частного дома.
31-мар-2020, 18:45315

События

Обновлённые данные про заболевших и умерших от коронавируса в Украине 05.04 (состоянием на 10:00)
По данным Центра общественного здоровья, по состоянию на 10:00 5 апреля в Украине 1251 лабораторно подтвержденных случаев COVID-19
Сегодня, 10:08319
Сколько на самом деле выявлено случаев коронавируса в Китае сегодня
В Китае за сутки выявили 30 случаев заражения коронавирусом
Сегодня, 09:40138
В Украине за сутки выявили почти 130 случаев коронавируса
Общее количество случаев превысило 1200
Вчера, 22:07459
Минздрав дал инструкцию по правильному ношению маски
Маску нужно менять каждые четыре часа и нельзя использовать повторно
Вчера, 20:33148
В Чернобыльской зоне горит лес
Площадь лесного пожара составляет 20 гектаров
Вчера, 18:54143