Ми подолаємо бідність українців, знизивши ціни на газ на 25% - Бойко

Ми подолаємо бідність українців, знизивши ціни на газ на 25% - Бойко

В опозиції є план боротьби з бідністю та команда, яка його реалізує
Про це кандидат в прем'єр-міністри від політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Юрій Бойко заявив в інтерв'ю трьом українським каналам.
За його словами, і на заході, і на сході, і на півночі, і на півдні люди стероризованої соціальними негараздами.  Повсюдної проблемою залишається бідність.  І одним з ключових кроків для її подолання є зменшення вартості газу, адже це не тільки зниження комунальних тарифів, але і здешевлення майже всіх товарів, які щодня купують люди.
«Космічні тарифи, встановлені минулою владою, загнали людей в бідність.  І у «Опозиційною платформи - За життя» є механізм виправлення ситуації. Ми з головою Політради партії Віктором Медведчуком вже провели два раунди переговорів з РФ щодо переходу на прямі контракти.  Це дозволить суттєво знизити ціну на газ (до 25%, - ред.), Від чого, власне, і залежать тарифи.  Гранична ціна газу після підписання нових контрактів складе 3 800 гривень за тисячу кубів.  І це вже буде крок до того, щоб допомогти людям і подолати бідність », - підкреслив Юрій Бойко.
Ще одним важливим кроком на шляху вирішення «тарифного питання» є списання заборгованості населення за послуги ЖКГ.
«На сьогоднішній день заборгованість перевищила 60 млрд гривень.  50% цієї суми - 30 млрд - це заборгованість за газ.  Тим людям, які накопичили борги, треба їх списати.  Левова частина цієї заборгованості виникла через те, що люди просто не в змозі платити за цими космічними тарифами», - зазначив кандидат в прем'єр-міністри.
Він нагадав, що опозиціонери зареєстрували законопроект №9403 про зниження вартості газу, а також №9527 про списання заборгованості населення за комунальні послуги.
Також, за словами співзасновника партії «Опозиційна платформа - За життя», необхідно реалізувати комплекс заходів по підтримці реального сектора економіки, адже без цього ні про яке підвищення добробуту українців не може бути й мови.
«Боротьба з бідністю, контроль за цінами, створення робочих місць і вирішення всіх соціальних питань щодо підтримки людей з інвалідністю, чорнобильців, пенсіонерів - усіх тих, хто дійсно потребує підтримки держави.  Рішення саме цих питань хочуть люди.  Саме такими є першочергові завдання нашої політичної сили після перемоги на парламентських виборах.  У нас є розуміння, професійна команда і покроковий план як це зробити », - резюмував Юрій Бойко.
Згідно з останніми соцопитуваннями, політична партія «Опозиційна платформа - За життя» займає друге місце в передвиборних рейтингах політичних партій, поступаючись тільки «Слугу народу».
Співголови «Опозиційною платформи - За життя» Юрія Бойка майже 13% громадян бачать на посаді прем'єр-міністра.

 

 
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

В чем преимущества кроссовок Puma
Краткий обзор главных преимуществ и серии Legacy от бренда Puma.
Вчера, 20:5594
Упрощенные закупки. Ответы на важные вопросы
Процедура упрощенных закупок как один из видов допорогов появилась вместе с новой редакцией Закона Украины «О публичных закупках» (далее по тексту — Закон) 19 апреля 2020 года. Отныне она обязательна для тендеров с бюджетом более 50 тысяч гривен и менее 200 тысяч гривен или суммы,
Вчера, 20:53109
Медальон: особенности украшения и его выбора
Выбираем и правильно носим медальон: советы от ювелирного магазина
Вчера, 20:4485
Как выбрать детскую обувь - производитель DDStep рекомендует
На что обращать внимание при выборе детской обуви? Как правильно определить размер обуви для ребенка? 8 основных моментов, которые обязательно необходимо проверить перед покупкой.
5-июл-2020, 10:24158
Оригинальные органайзеры на подарок
Корпоративный органайзер – отличный подарок сотрудникам компании и любым офисным работникам. Бизнес органайзеры помогают держать в порядке рабочий стол и хранить в одном месте канцелярские принадлежности.
3-июл-2020, 19:03177
Почему купить бумажные кухонные полотенца хотят все?
Полотенца из бумаги для кухни – это относительно новое бытовое изобретение применяется практически повсюду, причем одной кухней дело не ограничивается. Особенно зарекомендовали себя данные полотенца в кухонных зонах ресторанов, столовых и остальных заведений общепита. Представьте сами:
2-июл-2020, 18:15148

События

Появились детали подрыва автомобиля "Укрпочты"
В Полтавской области введен план перехват
Сегодня, 15:3043
Из-за утечки газа в жилом доме произошел пожар в Киеве
Владелец квартиры получил незначительные ожоги
Сегодня, 15:2533
В Крыму ФСБ задержало татар и обвиняют их в терроризме
Правоохранители открыли дело из-за массовых задержаний ФСБ
Сегодня, 14:0951
Подорвали и ограбили автомобиль "Укрпочты" в Полтавской области
В результате происшествия пострадали двое человек, открыто дело
Сегодня, 13:5256
Рассмотрение конституционности "языкового" закона начал КСУ
Рассмотрение проходит в открытой части пленарного заседания
Сегодня, 13:4452
В Японии резко возросло число жертв наводнения
На данный момент поисково-спасательная операция продолжается
Сегодня, 12:0959