Ми подолаємо бідність українців, знизивши ціни на газ на 25% - Бойко

Ми подолаємо бідність українців, знизивши ціни на газ на 25% - Бойко

В опозиції є план боротьби з бідністю та команда, яка його реалізує
Про це кандидат в прем'єр-міністри від політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Юрій Бойко заявив в інтерв'ю трьом українським каналам.
За його словами, і на заході, і на сході, і на півночі, і на півдні люди стероризованої соціальними негараздами.  Повсюдної проблемою залишається бідність.  І одним з ключових кроків для її подолання є зменшення вартості газу, адже це не тільки зниження комунальних тарифів, але і здешевлення майже всіх товарів, які щодня купують люди.
«Космічні тарифи, встановлені минулою владою, загнали людей в бідність.  І у «Опозиційною платформи - За життя» є механізм виправлення ситуації. Ми з головою Політради партії Віктором Медведчуком вже провели два раунди переговорів з РФ щодо переходу на прямі контракти.  Це дозволить суттєво знизити ціну на газ (до 25%, - ред.), Від чого, власне, і залежать тарифи.  Гранична ціна газу після підписання нових контрактів складе 3 800 гривень за тисячу кубів.  І це вже буде крок до того, щоб допомогти людям і подолати бідність », - підкреслив Юрій Бойко.
Ще одним важливим кроком на шляху вирішення «тарифного питання» є списання заборгованості населення за послуги ЖКГ.
«На сьогоднішній день заборгованість перевищила 60 млрд гривень.  50% цієї суми - 30 млрд - це заборгованість за газ.  Тим людям, які накопичили борги, треба їх списати.  Левова частина цієї заборгованості виникла через те, що люди просто не в змозі платити за цими космічними тарифами», - зазначив кандидат в прем'єр-міністри.
Він нагадав, що опозиціонери зареєстрували законопроект №9403 про зниження вартості газу, а також №9527 про списання заборгованості населення за комунальні послуги.
Також, за словами співзасновника партії «Опозиційна платформа - За життя», необхідно реалізувати комплекс заходів по підтримці реального сектора економіки, адже без цього ні про яке підвищення добробуту українців не може бути й мови.
«Боротьба з бідністю, контроль за цінами, створення робочих місць і вирішення всіх соціальних питань щодо підтримки людей з інвалідністю, чорнобильців, пенсіонерів - усіх тих, хто дійсно потребує підтримки держави.  Рішення саме цих питань хочуть люди.  Саме такими є першочергові завдання нашої політичної сили після перемоги на парламентських виборах.  У нас є розуміння, професійна команда і покроковий план як це зробити », - резюмував Юрій Бойко.
Згідно з останніми соцопитуваннями, політична партія «Опозиційна платформа - За життя» займає друге місце в передвиборних рейтингах політичних партій, поступаючись тільки «Слугу народу».
Співголови «Опозиційною платформи - За життя» Юрія Бойка майже 13% громадян бачать на посаді прем'єр-міністра.

 

 
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-13
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)