
Дмитро Разумков, що очолює партію "Слуга народу", розповів, що для перенесення столиці України в інше місто і навіть область необхідні 3 млрд доларів з всеукраїнського бюджету.
Такі радикальні заходи по боротьбі з корупцією — змінити столицю України, оскільки Київ «просочений хабарами і зв'язками», пропонували в Зеленського напередодні.
«Так, це процес тривалий, складний і дорогий, проте він дуже важливий для нашої країни. Адже потрібно не лікувати симптоми хвороби, а усувати її причину. Ми впевнені, що переїзд столиці в центр України допоможе вирішити проблеми корупції раз і назавжди!», — зазначив Дмитро Разумков.
За попередніми підрахунками штабу Володимира Зеленського, вартість переїзду столиці близько 3-х мільярдів доларів. Партія планує використовувати на проект кошти з держ.бюджету.