ЦВК відмовила у реєстрації усім кандидатам в депутати від партії Саакашвілі

ЦВК відмовила у реєстрації усім кандидатам в депутати від партії Саакашвілі
Центральна виборча комісія (ЦВК) відмовилася зареєструвати всіх кандидатів у депутати Верховної Ради від політичної партії "Рух нових сил" колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі
Про це йдеться в повідомленні прес-служби ЦВК, передають Українські Новини.
"Розглянувши відповідні документи, комісія відмовила в реєстрації кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку політичної партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі", у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та кандидатів у народні депутати України, висунутих зазначеною політичною партією в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019. Також відмовлено в реєстрації Богомазову П. С. представником зазначеної політичної партії у ЦВК з правом дорадчого голосу", - сказано в ньому.
При розгляді цього питання комісія зазначила, що позачергові вибори депутатів призначено на 21 липня указом Президента від 21 травня і, отже, рада партії "Рух нових сил" не могла розглядати питання 8 травня.
Комісія констатувала, що скликання і проведення позачергового з'їзду партії 10 червня, а також затвердження на ньому виборчого списку кандидатів у депутати у багатомандатному виборчому окрузі та висування кандидатів в одномандатних виборчих округах відбулося у порушення вимог статуту цієї партії.
Також прийнято рішення направити в Національну поліцію копію цієї постанови та копії протоколу засідання ради політичної партії для здійснення перевірки та в разі необхідності вжиття передбачених законодавством заходів реагування.

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)