Рабінович: план тотальної скупки української землі давно виношують на Заході – це “план Сороса” (Видео)

Рабінович: план тотальної скупки української землі давно виношують на Заході – це “план Сороса”
Вадим Рабінович прокоментував можливе відкриття ринку землі в Україні 
«Заява команди Зеленського про продаж землі – це катастрофа національного масштабу. Представник лідируючої за всіма соцопитуваннями партії сказав чітко і ясно: ми хочемо продати землю України. Таким чином можна стверджувати: сьогодні всі надії, які ми покладали на ринок землі, руйнуються ».
Так народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович прокоментував заяву лідера партії «Слуга народу» Дмитра Разумкова про те, що готується законодавча база, яка протягом року дозволить відкрити ринок землі.
Політик розповів, звідки взялося таке рішення – «це давно впроваджує так звана «група Сороса».
«Я хочу, щоб всі розуміли: план тотальної скупки української землі давно виношують на Заході – це  «план Сороса». Ввівши до нас своїх людей, вони операцію з продажу землі прокручували кілька разів, але марно. І ось сьогодні до влади прийшла «група Сороса», яка розуміє, що в повністю розкраденої Україні найцінніше, що можна вивести – це земля України. Послухайте самі – Зеленський повторює те, що жадібно говорили при Порошенко «давайте продамо землю». І під виглядом всіх цих оповідань і байкою, нас хочуть повністю позбавити землі – її скуплять одні іноземці, а нам не залишиться ні клаптика землі. Невже ви вірите в те, що громадяни України при сьогоднішньому матеріальному становищі зможуть щось купити? Ні! Тому сьогодні відбувається найстрашніше з усього, що могло статися – то, чого ми боялися», – обурився Вадим Рабінович.
Співголова «Опозиційної платформи – За життя» впевнений: якщо влада дозволить сьогодні продаж землі – «цього нам не пробачать десятки поколінь».
Вадим Рабінович звернув увагу на той факт, що дії президента Володимира Зеленського абсолютно протилежні тому, що він обіцяв українцям під час президентських виборів.
«Перші заяви команди Зеленського були катастрофічні, але ще залишалася надія. Але він відмовився від миру, заявив про те, що ми йдемо в ЄС і НАТО. Потім відмовився від зниження тарифів, заявивши, що «це був жарт». Потім відмовився від полонених, потім почали порушувати кримінальні справи щодо тих, хто намагається домовитися і по полоненим, і по зниженню ціни на газ. І, нарешті, найстрашніше заяву, так би мовити, «останній цвях в кришку труни», прозвучало з вуст глави молодої, але найбільш рейтингової за всіма соцопитуваннями партії «Слуга народу» – вони готують закон з продажу української землі», – обурився Вадим Рабінович .
Парламентарій закликав українців «відкинути всі ілюзії і зрозуміти одне: Зеленського треба подякувати за перемогу над Порошенком і ні в якому разі не голосувати за цю команду на парламентських виборах, інакше у нас не буде і землі!»
«Якщо ми віддамо більшість в парламенті партії Зеленського, яка сказала чесно, що вона буде робити, – у нас не буде навіть землі. Ті крали гроші, розвалювали промисловість, а ці хочуть землю, – обурився політик.
«Тому треба прокинутися і сказати собі наступне: ми правильно проголосували за Зеленського на президентських виборах для того, щоб звалити «гідру »Порошенка. Сьогодні нам треба забути вже про цю команду, тому що вона продасть країну. Нам треба голосувати тепер не серцем, як на президентських виборах, а головою: «так» – за реальний світ, і категоричне «ні» продажу землі », – закликав українців Вадим Рабінович.
Крім того, він звернувся до політичних сил, і закликав усіх, незалежно від політичних уподобань, «об’єднатися в одному – це не дати продати землю України».
«Я закликаю всі політичні сили країни, незалежно від поглядів, об’єднатися в тому, щоб не дати до кінця запаморочити українців і ні в якому разі не дозволити продати землю України. Це злочин на століття, який ми потім не виправимо. Те, що вони вкрали з бюджету, ми можемо повертати, ми можемо розвалювати корупційні схеми, перекривати корупцію на митниці. Але якщо ми сьогодні перекриємо можливість українцям залишити свою землю, її продамо, то «Це вже гаплик»! », – упевнений Вадим Рабінович.
Разом з тим парламентарій вважає важливим прийняття законів, які б регулювали в тому числі і ринок землі. «Але тут важливо, щоб цей закон був не з лукавого, тому що в кінці може бути написано «ну, і можна продати землю», – пояснив він.
Виступає Вадим Рабінович і «за» будь-які аграрні нововведення, будь-які аудити, будь-які хороші ідеї, але він категоричне «ні» каже продажу української землі.
«Всі ці красиві розповіді про тотальну діджіталізаціі – це добре, та, ідея хороша. Але я хочу подивитися на те, як люди в селах зі смартфонами спілкуватимуться з урядом. Поки ж ми бачимо, що до влади прийшли молоді таланти, і здійснюють те, що не вдалося здійснити Порошенко, наприклад, продати землю. Що ж це таке відбувається? Знову повернувся Порошенко, але вже під іншим прізвищем?!»- обурився Вадим Рабінович.
Коментуючи, зокрема, заяву глави партії «Слуга народу» Дмитра Разумкова про аудит ринку землі, Вадим Рабинович заявив: «Все це від лукавого. У нас все прекрасно знають, скільки землі знаходиться в держвласності. Потрібно провести її аудит того, як вона використовується? Ну добре! Але для початку назвіть справжню мету аудиту! Щоб продати землю, аудит не потрібен. Щоб підвищити ефективність її використання – це так. Для того, щоб зайвий раз підтвердити, що в Україні сьогодні приблизно 10 млн га землі, ніякого аудиту проводити не треба – це відомо, як відомо і те, що вся ця земля знаходиться в державній власності і не використовується! Але це аж ніяк не привід продавати! »
Вадим Рабинович ще раз звернувся до українців і дав пораду президенту: «Я хочу, щоб мої слова зараз дійшли до голови і до серця кожного українця: продаж нашої землі – це не нами вигаданий сюжет, це закордонний сюжет зі знищення України як держави і за повним позбавленням українців останнього, що у нас залишилося – це нашій рідній землі. А новообраному президенту хочу дати пораду – сісти в машину, виїхати з Києва і об’їздити всю Україну просто для того, щоб поговорити з людьми і переконатися, що не все так райдужно і просунуто, як про це думають в високих київських кабінетах».
 
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-12
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)