Рабінович: сьогодні політика Порошенка триває під новою гарною назвою

Рабінович: сьогодні політика Порошенка триває під новою гарною назвою
Верховна Рада України восьмого скликання - це злочинний і недієздатний орган, який продовжує брехати українцям і приймати непотрібні закони
Таку заяву зробив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович у вівторок в кулуарах парламенту.
«Сьогодні ми маємо злочинний, недієздатний парламент, який довів країну до катастрофи. Цей парламент не здатний приймати потрібні для країни закони! Всі бачать, що в сесійній залі сидить від сили чоловік тридцять, а на табло як завжди світиться цифра в триста депутатів. Тобто, ми всі бачимо, що суцільна брехня і порушення закону тривають!», – обурився політик
Вадим Рабінович нагадав, що ще з 2016 року говорив про відсутність коаліції в парламенті, що теж є прямим порушенням закону.
«Всі закони, які приймає ця Рада, – незаконні. Президію захопили, і ці загарбники влади повинні бути заарештовані! Це ж очевидно! Але у мене питання: чому президент Зеленський через відсутність коаліції парламент розпустив, а дурні закони «про мову» і «реформи» діють? Виходить, що у Зеленського «почухали потиліцю» і вирішили, що парламент розпускають, а прийняті ним закони залишають? Але так не можна! Не буває напівправди. Напівправда – це брехня!»- підкреслив співголова  «Опозиційної платформи – За життя».
Вадим Рабинович впевнений, що «ця Рада вже нічого доброго країні не принесе». «Вже потрібно думати, що буде в наступному скликанні парламенту. Наприклад, вже сьогодні вимальовується коаліція партій Зеленського і Вакарчука. Основою союзу послужать продаж землі, про яку повідомили в «Слузі народу» і гей-шлюби, про легалізацію яких заявили в «Голосі». Про це варто всім нам думати, коли підемо на виборчі дільниці», – закликав він.
На питання, чи буде Вадим Рабінович голосувати за відставку міністрів, народний депутат відповів ствердно.
«Я буду голосувати за відставку всіх нинішніх міністрів, тому що я завжди був послідовний і робив те, що обіцяв своїм виборцям. Але нас цікавить не відставки, а «посадки». Під час виборчої кампанії нам обіцяли: «Весна прийде. Саджати будемо». Шановна команда президента, вже літо на дворі! А у нас ті, хто крав при Порошенку, продовжують це робити при Зеленському. Подекуди тільки прізвища помінялися», – звернув увагу політик.
В контексті цього Вадим Рабинович згадав і про обіцянки встановити мир на Донбасі, який ще кандидат в президенти Володимир Зеленський давав під час своєї передвиборної кампанії.
«Мене дуже хвилює те, що президент Зеленський поставив хрест на мирі на Донбасі. Ще недавно він обіцяв українцям мир, а вже сьогодні, перебиваючи Макрона, каже, що не буде вести переговори з сепаратистами. Він же називав цих сепаратистів «українцями, які опинилися по той бік барикад». Хто там сепаратисти? Бабусі і дідусі з Донецька і Луганська, які все життя там жили і випадково потрапили в цю м’ясорубку? Кого він має на увазі? Де мир, який нам всім обіцяли? »- задався питаннями народний депутат.
«Я до вчора ще любив президента Зеленського. Вчора ж він сказав: миру не буде. Зниження тарифів не буде – це був «жарт». Нас обдурили в черговий раз! 30 днів не пройшло, а вже всі передвиборчі обіцянки розходяться зі справами. Якщо ви, пане президенте, обіцяли нам мир – дайте його. Обіцяли демократію – забезпечте! Виступив радник Зеленського і сказав, що досягнення Супрун скасовуватися не будуть. Виходить, що політика Порошенко триває під новою гарною назвою», – констатував Вадим Рабинович.
 
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-05-29
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Рыбацкое кресло Norfin Lincoln NF — комфорт по приемлемой цене который нельзя недооценить!
Сегодня специализированные рыбацкие кресла от латвийского бренда Norfin Lincoln NF стали обычным делом для рыболовов. Уникальные модели подходят для большинства рыбацких дисциплин.
Сегодня, 00:2164
Чем авторские букеты отличаются от обычных?
Авторские букеты – композиции, составленные по индивидуальной схеме. Как правило, флористом с именем и персональным брендом. Авторские букеты можно назвать продуманными до мелочей – в них нет изъянов. Ведь обратить внимание на нетривиальную эстетику и роскошь дизайна можно только в том
28-мая-2020, 22:5095
Самые популярные автомобили Lexus в Украине
Автомобили марки Lexus получили широкое распространение на территории Украины. С каждым годом они становятся все более востребованными и получают достойное развитие.
28-мая-2020, 21:04113
Какой метод наращивания волос самый безопасный
Наращивание волос – инновационная технология, позволяющая кардинально преобразиться. Из многочисленных услуг индустрии красоты данная процедура является относительно безопасной, но учитывая разность методик, перед тем, как выбрать окончательно какую-то из них, стоит разобраться в нюансах
28-мая-2020, 20:57136
Полочные стеллажи для складов и их влияние на эффективность развития бизнеса
Основное назначение любого вида складского помещения — хранение и бесперебойное снабжение заказами своих клиентов. Чтобы повысить эффективность и производительность логистической системы, применяются полочные стеллажи
28-мая-2020, 18:0587
Как выбрать холодильник с учетом его ключевых характеристик
Не существует универсального совета, следуя которому можно выбрать идеальный холодильник. Если вы планируете его покупку, учитывайте свои финансовые возможности, количество членов семьи и вкусовые предпочтения, касающиеся внешнего оформления.
27-мая-2020, 16:21100

События

Проверку мостов начал "Укравтодор"
Только 36% украинских мостов соответствуют современным стандартам, и только 2% в исправном состоянии
Сегодня, 03:0051
Причину перестрелки в Броварах назвала полиция
Перестрелка произошла из-за распределения пассажиропотока
Вчера, 22:4969
В ближайшее время откроют пункты пропуска на границе с Венгрией
Украина сейчас ожидает ответа от соседних стран
Вчера, 20:4790
Протесты в Нью-Йорке завершились массовыми арестами
Известно о задержании не менее 70 демонстрантов
Вчера, 20:3067
Расследовать  как покушение на убийство будут перестрелку в Броварах
Перестрелка получила более тяжелую квалификацию
Вчера, 17:5270
Для туристов откроют зону отчуждения но с ограничениями
Зону отчуждения откроют для посещения с 1 июня
Вчера, 17:3572