Рабiнович: Скасування санкцій РФ щодо українського транзиту - велика перемога нашої партії

Рабiнович: Скасування санкцій РФ щодо українського транзиту - велика перемога нашої партії
Розумні політики займаються встановленням нормальних відносин з сусідами, зняттям санкцій, в той час як інші - їх вводять. Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії «ОПОЗИЦIЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабинович в ефірі телеканалу NewsOne
Політик назвав скасування санкцій Росією щодо транзиту українських вантажів «великою перемогою партії «ОПОЗИЦIЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» та поставив оцінку «відмінно» главі політради партії Віктору Медведчуку за роботу в цьому напрямку.
«А щоб всі зрозуміли важливість нашої роботи, хочу нагадати нашим «гіперлупам», що «Укрзалізниця», наприклад, заявила - обсяг транзитних перевезень між Україною і Росією за останній час впав в п'ять разів. Тепер завдяки «ОПОЗИЦIЙНIЙ ПЛАТФОРМI - ЗА ЖИТТЯ» ми повернемо показники до досанкціонного рівня. До того ж втрати автомобільної галузі від цієї заборони - приблизно 4 млрд грн. Таким чином, лише одним нормальним людським вчинком, без криків, без розривання на собі сорочки, наші партійці повернули мільярди гривень в український бюджет. І такі кроки ми будемо робити надалі!»- запевнив парламентарій.
У той же час він висловив жаль, що президент Володимир Зеленський відмовився від своїх передвиборних обіцянок, і тепер його партія збирається об'єднати зусилля з «Голосом» Вакарчука щоб разом продавати землю.
«Гасло «Обери життя!» Стає все більш актуальним, тому що нам потрібно зрозуміти, чого ми хочемо: щось будувати в нашій країні або тільки співати і танцювати? Все в наших руках!»- заявив Вадим Рабинович.
Разом з тим він вважає невипадковим порівняння союзу БПП з «Народним фронтом» і «Слуги народу» з «Голосом».
«І перші, і другі не знають, що робити з країною. Все, що «Слуга народу» і «Голос» нам пропонують - продати землю і легалізувати одностатеві шлюби. Ще вони хочуть ввести 20% надбавки для російськомовних українців в ресторанні рахунки, а сам Вакарчук хоче бути прем'єр-міністром ... Жарти жартами, але нам вже плакати пора, тому що це і для здорового суспільства неадекватні міра, а тим більше для воюючої країни . Я хочу світу для власної країни, і жити в Україні, як в Європі, а нам знову пропонують санкції, війну, нещастя», - пiдсумував Вадим Рабинович.
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)