Юрій Бойко: “В “Опозиційної платформи – За життя” є план врегулювання ситуації на Донбасі та виходу країни з кризи

Юрій Бойко: “В “Опозиційної платформи – За життя” є план врегулювання ситуації на Донбасі та виходу країни з кризи
На сьогоднішній день ми чуємо безліч заяв про майбутні зміни, але на ділі, новоспеченою владою не було зроблено хоч якихось конкретних дій для вирішення першочергових проблем, головною з яких залишається питання припинення бойових дій на південному сході країни і встановлення миру в Україні.
Про це заявив засновник «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Бойко, відповідаючи на питання журналістів.
«У нашої політичної сили є реалістичний план врегулювання ситуації в Донбасі і виходу країни з кризи. Наш план-концепція повністю відповідає Мінським угодами, знаходить розуміння і підтримку і в Луганську, і в Донецьку, і в Москві. Конкретних рішень не прийняли тільки представники української влади. Ми прекрасно розуміємо, що без прямих переговорів з представниками РФ і керівництвом невизнаних республік відновлення миру неможливо. І ми готові почати переговорний процес, без огляду на свої рейтинги», – сказав Юрій Бойко.
"Люди – наш головний пріоритет. Тому що люди, які опинилися і на контрольованій, і на неконтрольованій території доведені до відчаю. Шостий рік війни. Людські втрати, зруйновані будинки, знищена інфраструктура, сім’ї розірвані політиками-яструбами на частини. Як і скільки можна ще це терпіти ?! Ми йдемо на вибори, щоб вимоги українців про мир були почуті, щоб перегорнути цю страшну сторінку горя і втрат і почати відновлювати Донбас, відновлювати Україну. З цим наша Команда Миру йде на вибори ", – підкреслив Юрій Бойко.
Нагадаємо, що згідно з усіма соціологічними опитуваннями, з тих, хто визначилися і готові проголосувати на виборах 21 липня, «Опозиційну платформу – За життя» підтримують більше 12% виборців. Вона впевнено посідає друге місце в рейтингу партій-фаворитів парламентських перегонів.
Перше місце у "Слуги народу” – партію готові підтримати 47,6% опитаних, "Європейську солідарність” – 8,8%, "Батьківщину” – 8,7%, "Голос” – 6,8%, "Силу і честь” – 4,1% респондентів. У Опозиційного блоку – показник нижче статистичної похибки – 1,6%.
 
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-05
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Почему СМИ и Журналисты и некоторые политики своими фейками дезинформацией и брехней в прямом смысле слова так травят партию Слуги Народа. Ведь партия Слуги Народа все правильно делает во благ Украины ......
Артур (2019-12-05 12:08:39)
I think that is absolutely crazy for Selensky to mention Crimea does he want to loose the whole country the USA will not go to World War III for Crimea orUkraine!!!!!...
Herman (2019-12-03 02:22:48)
Володин ,ты хотябы иногда с мозгами дружи.Мания империи - это шизефрония.Лечись....
СБУ (2019-12-02 16:03:35)
«Доклад Мюллера» (видеоверсия): http://poiskpravdy.com/doklad-myullera-videoversiya/...
Muller (2019-12-02 14:03:54)
Разгул преступности всем надоел.Поддержим петицию:https://petition.president.gov.ua/petition/73066...
petition (2019-12-02 13:53:56)