Лідери місцевого самоврядування підтримали ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ - ЗА ЖИТТЯ

Лідери місцевого самоврядування підтримали ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ - ЗА ЖИТТЯ
Мери українських міст підписали Меморандум про співпрацю з Засновниками ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрієм Бойком і Вадимом Рабыновичем
«Документ передбачає забезпечення економічних прав громад, допомога їм в питаннях фінансового забезпечення, а також вирішення всіх тих проблем, з якими стикається місцеве самоврядування», - підкреслив Юрій Бойко.
За його словами, у  ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ і представників влади на місцях загальна мета - побудувати мирне, демократичне, праве держава з ефективними, фінансово незалежними органами місцевого самоврядування.
Юрій Бойко зазначив, що партія готова прийняти в парламенті всі закони, які дозволять провести реальну децентралізацію, залишать гроші на місцях.
«Зараз на громади передають фінансові зобов'язання, які вони просто не можуть виконати - їх повинен виконувати держбюджет. Різниця в тарифах, субвенції на освіту, медицину, дороги - все навісили на громади, і вони опинилися в заручниках непродуманої політики уряду», - сказав народний депутат.
Опозиційний політик особливо зупинився на ситуації в Донбасі.
«Інфраструктура зруйнована, газ відключений, проблеми з водою, люди без роботи, зараз ще намагаються відключити шахти від електроенергії. Якщо не зупинити війну, то ці проблеми не вирішити, вони будуть тільки посилюватися. Світ дасть розвиток, інвестиції, а головне - люди повернутися до нормального життя, де є робота, зарплати, вчасно платять пенсії, немає цього щоденного страху за своє життя, життя своїх близьких, дітей», - підкреслив Юрій Бойко.
У свою чергу, представники місцевого самоврядування відзначили, що перекладання фінансових зобов'язань з центру на місця, недофінансування освітніх і медичних субвенцій привели до того, що лікарні та школи не ремонтуються, про сучасне обладнання можна тільки мріяти, своєчасні виплати зарплат бюджетникам щомісяця опиняються під питанням. А про ремонт доріг та оновлення комунального господарства зараз мова взагалі не йде.

 

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Почему СМИ и Журналисты и некоторые политики своими фейками дезинформацией и брехней в прямом смысле слова так травят партию Слуги Народа. Ведь партия Слуги Народа все правильно делает во благ Украины ......
Артур (2019-12-05 12:08:39)
I think that is absolutely crazy for Selensky to mention Crimea does he want to loose the whole country the USA will not go to World War III for Crimea orUkraine!!!!!...
Herman (2019-12-03 02:22:48)
Володин ,ты хотябы иногда с мозгами дружи.Мания империи - это шизефрония.Лечись....
СБУ (2019-12-02 16:03:35)
«Доклад Мюллера» (видеоверсия): http://poiskpravdy.com/doklad-myullera-videoversiya/...
Muller (2019-12-02 14:03:54)
Разгул преступности всем надоел.Поддержим петицию:https://petition.president.gov.ua/petition/73066...
petition (2019-12-02 13:53:56)