Медведчук: якщо скасувати формулу «Дюсельдорф+», вартість газу буде знижено на 25%

Медведчук: якщо скасувати формулу «Дюсельдорф+», вартість газу буде знижено на 25%
Формула «Дюссельдорф +» - це злочин щодо українських громадян. Якщо її скасувати, вартість газу для населення можна буде знизити на 25%.
Про це заявив голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук в ефірі ток-шоу «Протистояння» на телеканалі NEWSONE.
Він нагадав, що після першого візиту до Росії 22 березня, де вони з Юрієм Бойко вели переговори щодо прямих поставках російського газу і зниження вартості газу для населення, в Україні пішла негативна реакція. «Коболєв, Вітренко та інші почали полеміку з приводу того:«Ось Медведчук казав про 240 доларів, а вже в Європі – 250 і 240. Яка знижка?»
Так, Медведчук казав про 240 доларів – наводив приклад. Тільки не можна виривати з контексту. У грудні митна вартість, по якій здобувався імпортний газ з Європи нібито, а взагалі він з Росії, він заходив на територію України, нікуди не виходив, його тут брали, використовували, а за документами оформляли угоду з європейським оператором, коштував 317 доларів. Так ось, якщо відняти 25 – то ми повинні були купувати не по 317, а по 240», – повідомив Медведчук.
Він також уточнив, що таке митна вартість газу.
«Це газ по імпорту оформляється, не входить. Він зайшов з Росії. Це єдиний імпорт. І більше не виходить. Коли документи оформляються формулою «Дюссельдорф +», злочинною формулою щодо українських громадян, тоді є така митна вартість, де оформляється вся митна процедура. Так ось, в січні ця митна вартість була 317 доларів, в лютому – 293 долари, в березні – 265 доларів, у квітні – 234 долари, по травню ще немає ціни. Так ось, якщо б в квітні ми брали б російський газ, так як в березні ми домовилися зі знижкою 25%, то варто було б 234 мінус 25%. Що це у нас? Це у нас 160 доларів. А ви ж заводите по 233. Більш того, ви туди плюсуєте формулу «Дюссельдорф +». Тобто газ нібито прийшов з Дюссельдорфа. Це не близький світ – 1500 км. Транспортування – 48 доларів туди ж в цю ціну. А це куди? Це туди, в кишеню бізнесу від влади, а людям на плечі. У вигляді житлово-комунальних тарифів і вартості на газ. Ось з чим ми боремося і про що домовилися», – пояснив політик.
За його словами, цинізм влади полягає в іншому – представник Зеленського в Кабміні Герус заявив: «Бойко з Медведчуком домовилися. Ну, і молодці. У нас є там близько ста компаній, які постачають газ. Так ви теж візьміть, створіть кампанію, привезіть цей газ і торгуйте ним тут, в Україні».
«Ви вдумайтеся в цинізм цієї пропозиції. А в чому вона полягає? Перше – це означає, що влада Зеленського визнає сьогодні, що формула «Дюссельдорф +» – це нормальна формула. Грабуйте українських громадян далі. Але він пішов далі. «Дюссельдорф +» і 25% через тире – це нова формула грабежу українських громадян. Я це стверджую. І цю формулу, в чому цинізм, запропонували нам – людям, які хочуть зменшити ціну на газ для наших громадян.
Вони кажуть: «Ви привезіть, 25% вам дали знижку – значить ви заробите на цьому більше – на 25%, ніж всі інші. Будете конкурентоспроможними».
Ось, що пропонує пан Герус. Але ж головне ще інше. Що відбувається? Газ, який надходить з Росії, залишається в Україні. Його використовують. За документами підписують, що його купили на біржі «Дюссельдорф +» з урахуванням ціни і транспортування. Європейський оператор, який підписує ці документи і продає нашим представникам бізнесу, офшорам цих представників бізнесу в Україні, він же повинен на цьому щось заробити. Правильно чи ні? Значить, закладається ця маржа, є заробіток плюс. Далі. Ці бізнес-партнери влади Порошенко, які продовжують діяти, вони при реалізації НАК «Нафтогазу» або підприємствам в Україні закладають ще маржу. Вони ж безкоштовно не будуть працювати. Ось уже дві маржі ми маємо », – заявив Медведчук.
При цьому він додав, що якщо купувати газ безпосередньо у Росії, то його вартість можна буде знизити на 25%.
 
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Самые популярные автомобили Lexus в Украине
Автомобили марки Lexus получили широкое распространение на территории Украины. С каждым годом они становятся все более востребованными и получают достойное развитие.
Сегодня, 21:0446
Какой метод наращивания волос самый безопасный
Наращивание волос – инновационная технология, позволяющая кардинально преобразиться. Из многочисленных услуг индустрии красоты данная процедура является относительно безопасной, но учитывая разность методик, перед тем, как выбрать окончательно какую-то из них, стоит разобраться в нюансах
Сегодня, 20:5761
Полочные стеллажи для складов и их влияние на эффективность развития бизнеса
Основное назначение любого вида складского помещения — хранение и бесперебойное снабжение заказами своих клиентов. Чтобы повысить эффективность и производительность логистической системы, применяются полочные стеллажи
Сегодня, 18:0553
Как выбрать холодильник с учетом его ключевых характеристик
Не существует универсального совета, следуя которому можно выбрать идеальный холодильник. Если вы планируете его покупку, учитывайте свои финансовые возможности, количество членов семьи и вкусовые предпочтения, касающиеся внешнего оформления.
Вчера, 16:2186
Утепление дома пенопластом: ключевые преимущества
Энергоэффективность дома в условиях активного повышения цен на энергоносители, а, следовательно, и на отопление, - вопрос актуален, и даже очень. И чтобы в зимний период счета, мягко говоря, не поражали Вас заоблачными суммами, самое время позаботится об утеплении собственного жилища.
Вчера, 13:50118
Целебные и лекарственные травы для нашей нервной системы
Врачи и целители разных культур и цивилизаций на протяжении всего времени применяют лекарственные травы для нервной системы, чтобы защитить организм от стресса и беспокойства.
Вчера, 11:40161

События

Украинские геи проведут онлайн-парад из-за коронавируса
Украинское ЛГБТ-сообщество проведет традиционный Марш равенства в онлайн-формате из-за рисков распространения коронавируса.
Сегодня, 21:5836
Обыск проходит в центре Довженко
Обыски не связаны с сегодняшним заявлением центра о неплатежеспособности
Сегодня, 16:3172
Нестор Шуфрич передал в больницы Ужгорода уникальный прибор для выявления COVID-19 и гуманитарную помощь медикам
Издание 7dniv.info ранее сообщало о том, что медики Ужгорода получили очередную партию помощи от представителей партии «Оппозиционная платформа - За Жизнь»
Сегодня, 14:44285
Пик коронавируса прошла Украина
В НАН Украины отметили, что в течение двух недель продолжалась фаза плато
Сегодня, 14:3892
Cтали известны подробности о жертве полицейских - изнасилование в полицейском участке
Сейчас стало известно, что жертву "копов" зовут Неля Вербицкая, она живет с маленькой дочкой в селе Ставы.
Сегодня, 14:13100
Два военных катера с 30-миллиметровыми пушками - Пентагон передаст Украине
Пентагон уведомил Конгресс о том, что Украина достигла прогресса в ключевых реформах и США готовы выделить 125 млн долларов военной помощи
Сегодня, 13:5894