Шарій та Клюєв все ж не зможуть потрапити в Раду, - ЦВК

Шарій та Клюєв все ж не зможуть потрапити в Раду, - ЦВК
ЦВК на засіданні у середу, 3 липня, асувала реєстрацію кандидатами в депутати колишнього глави АП Андрія Клюєва і блогера Анатолія Шарія, повідомив аналітик Опори Олександр Клюжев
Відповідні рішення підтримали всі члени ЦВК.
Клюжев повідомив, що Клюєва зняли у зв’язку з тим що свідки Держохорони Януковича свідчили, що він супроводжував колишнього президента при перетині кордону з РФ, а в грудні 2016 брав участь в засіданнях суду в Москві.
Крім того, міжнародна пошта від слідства неодноразово не доходила Клюєву в Донецьк, а адвокати і сам Клюєв просили інформувати за адресою в Московській області.
Також за даними СБУ, Клюєв виїхав за межі України в 2014 році, після цього офіційні пункти перетину кордону не перетинав.
За словами активіста, доказами для прийняття рішення по Шарію став лист СБУ від 3 липня, який засвідчує, що Шарій виїхав 24 січня 2012 року з України через пункт пропуску Зернове на територію РФ поїздом Ковель-Москва, після цього в Україну не повертався.
Також 22 липня 2012 Нідерланди поінформували ГПУ про наявність статусу біженця. Крім того, СБУ вважає, що Шарій не знаходився на території України з 24 січня 2012 року.
Суди і правоохоронні органи протягом різних періодів отримували від Інтерполу інформацію про перебування особи в Нідерландах і Литві.
Нагадаємо, що ЦВК України прийняла рішення зареєструвати блогера Анатолія Шарія в виборчому списку політичної сили Партія Шарія, а також екс-главу Адміністрації президента України часів Віктора Януковича Андрія Клюєва по мажоритарному округу № 46 в Донецькій області.
У ЦВК пояснили, що у них не було іншого виходу, крім як зареєструвати цих кандидатів через рішення Верховного суду.
На Майдані Незалежності в Києві пройшла акція протесту проти їх реєстрації кандидатами в народні депутати.

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-13
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:08)