Партія Мураєва-Вілкула втратила шанс пройти в парламент, - соціологи

Партія Мураєва-Вілкула втратила шанс пройти в парламент, - соціологи
Партія Євгена Мураєва і Олександра Вілкула «Опозиційний блок» втратила підтримку виборців і втратила шанс пройти до Верховної Ради. Про це свідчать результати соцопитування, проведеного аналітичною групою «Соціопрогноз» Київського прес-клубу
Так, згідно з соцдослідженням, «Оппоблок» набирає всього 2,1% підтримки серед тих, хто визначився з вибором. У підсумку партія Мураєва-Вілкула займає 9 місце, лише на 0,1% випереджаючи «Свободу» Олега Тягнибока та на 0,3% - «Українську стратегію» Володимира Гройсмана.
Відзначимо, що статистична похибка вибірки в даному дослідженні становить 2,2%, таким чином можна говорити про фактично нульовий результат ПРО.
На першому місці як і раніше знаходиться пропрезидентська партія «Слуга народу», за яку готові голосувати 43,3% респондентів. У той же час «Опозиційна платформа - За життя» займає тверде друге місце, збільшивши свій відрив від переслідувачів. Зараз партію Юрія Бойка і Вадима Рабиновича підтримують 13,5% виборців.
П'ятивідсотковий бар'єр також долають ще три партії: «Батьківщина» Юлії Тимошенко - 8,1%, «Європейська солідарність» Петра Порошенка - 7,9%, «Голос» Святослава Вакарчука - 7,5%. Решта партій набирають менше 4% голосів і не потрапляють в парламент.
Соцопитування проводилося з 21 червня по 3 липня в усіх регіонах України, крім Криму та непідконтрольних районів Донбасу. Опитано 2016 респондентів, статистична похибка, як уже згадувалося вище, не перевищує 2,2%.
Нагадаємо, раніше стали відомі дані соцопитування групи «Рейтинг», згідно з якими найчастіше майбутнім прем'єр-міністром респонденти бачать Юрія Бойка - його назвали 13% українців. Також до трійки лідерів входять Юлія Тимошенко (11%) і Володимир Гройсман (10%). В опитуванні взяли участь 6 тисяч осіб. Статистична похибка становить не більше 1,3%.

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Что-то мотивация слабовата. Никакой дестабилизации не произошло да и не могло произойти. Так что надо придумать чего-нибудь другое....
Геннадий (2019-12-14 16:42:48)
Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)