Виборчий кодекс: Парубій очікує від депутатів 240 голосів

Виборчий кодекс: Парубій очікує від депутатів 240 голосів
Спікер парламенту Андрій Парубій заявив, що очікує 240 голосів нардепів за новий Виборчий кодекс
Він сказав про це під час підсумкової прес-конференції у п'ятницю, трансляцію вів офіціний канал "Рада".
"Я говорив зі всіма головами фракцій. Вони називали кількість депутатів, які будуть від їхньої фракції - кількість депутатів, щодо яких вони гарантують, що вони будуть знаходитися у Києві і у сесійній залі. Поки що в мене 240", - сказав Андрій Парубій.
У відповідь на уточнююче питання він сказав, що робоча група пропонує передбачити у новому Виборчому кодексі прохідний бар'єр на рівні 2%, 4% або 5%. За його словами, в остаточну редакцію внесуть бар'єр, який здобуде найбільшу підтримку політсил.
Він додав, що робоча група у середу 10 липня після завершення розгляду поправок має виокремити поправки, які мають бути включені у текст закону. 
"І цей документ був немалий. Він буде нараховувати, можливо, навіть 20 сторінок. І тоді буде важливо, щоб комітет підтримав їх і щоб я міг їх звечора вивісити їх на сайті Верховної Ради, щоб усі народні депутати могли ознайомитись. Щоб коли буде доповідати (голова робочої групи, представник БПП, - ред.) Черненко, щоб не було таких питань, що ми не хочемо зі слуху приймати поправки", - сказав Парубій.
Нагадаємо, Верховна Рада з 6 червня поточного року розглядає усі 4 568 поправок до проекту нового Виборчого кодексу. Робоча група не має повноважень внести до порівняльної таблиці рекомендації щодо поправок, а профільний комітет не затвердив версію робочої групи. Тож нардепи голосують за кожну поправку, жодна з них не набирає достатньої кількості голосів.

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Человек, который устраивал поджоги, и готовил взрывы в родном городе - есть моральный урод ! Прислушиваться к его словам такое же уродство !...
Sergey (2019-12-06 13:34:05)
Почему СМИ и Журналисты и некоторые политики своими фейками дезинформацией и брехней в прямом смысле слова так травят партию Слуги Народа. Ведь партия Слуги Народа все правильно делает во благ Украины ......
Артур (2019-12-05 12:08:39)
I think that is absolutely crazy for Selensky to mention Crimea does he want to loose the whole country the USA will not go to World War III for Crimea orUkraine!!!!!...
Herman (2019-12-03 02:22:48)
Володин ,ты хотябы иногда с мозгами дружи.Мания империи - это шизефрония.Лечись....
СБУ (2019-12-02 16:03:35)
«Доклад Мюллера» (видеоверсия): http://poiskpravdy.com/doklad-myullera-videoversiya/...
Muller (2019-12-02 14:03:54)