У Євросоюзі сподіваються, що Україна поверне статтю про незаконне збагачення

У Євросоюзі сподіваються, що Україна поверне статтю про незаконне збагачення
ЄС сподівається, що Україна продовжить рухатися шляхом реформ після завершення парламентських виборів, адже такі реформи відповідають очікуванням більшості українців
Про це у п’ятницю напередодні саміту Україна-ЄС, який має відбутися 8 липня у Києві, заявив високоповажний європейський дипломат, повідомляє Укрінформ.
«Цей рік є роком виборів, тож ми сподіваємось, що Україна продовжить рухатися шляхом реформ вже за нового керівництва, після парламентських виборів 21 липня. За нашим спостереженням, перемога Президента Зеленського на виборах сталася великою мірою з причини запиту на реформи, який має народ України, запиту на боротьбу з корупцією, що, очевидно, є ключовим за важливістю питанням і для нас також», – зауважив європейський дипломат.
За його словами, європейська сторона відзначає прогрес у формуванні антикорупційних структур, зокрема, у створенні Вищого антикорупційного суду та у доборі суддів.
«Ми очікуємо, що Україна поновить кримінальну статтю за незаконне збагачення та забезпечить ефективне судочинство над тими, хто відповідає за випадки шахрайства навколо Приватбанку. Це ще один важливий знаковий показник у наших відносинах», – зазначив дипломат.
Нагадаємо, 8 липня у Києві відбудеться саміт Україна-ЄС. Заплановано, що на саміті обговорюватиметься питання розвитку двосторонніх відносин та розглядатимуться подальші кроки в реалізації Угоди про асоціацію.
Європейську сторону на саміті у Києві представлятимуть президент Європейської ради Дональд Туск та чільник Європейської комісії Жан-Клод Юнкер. Україну представлятиме Президент Володимир Зеленський. 

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Почему СМИ и Журналисты и некоторые политики своими фейками дезинформацией и брехней в прямом смысле слова так травят партию Слуги Народа. Ведь партия Слуги Народа все правильно делает во благ Украины ......
Артур (2019-12-05 12:08:39)
I think that is absolutely crazy for Selensky to mention Crimea does he want to loose the whole country the USA will not go to World War III for Crimea orUkraine!!!!!...
Herman (2019-12-03 02:22:48)
Володин ,ты хотябы иногда с мозгами дружи.Мания империи - это шизефрония.Лечись....
СБУ (2019-12-02 16:03:35)
«Доклад Мюллера» (видеоверсия): http://poiskpravdy.com/doklad-myullera-videoversiya/...
Muller (2019-12-02 14:03:54)
Разгул преступности всем надоел.Поддержим петицию:https://petition.president.gov.ua/petition/73066...
petition (2019-12-02 13:53:56)