Кандидат від «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Бойко: ми відновимо мир та переможемо бідність

Кандидат від «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Бойко: ми відновимо мир та переможемо бідність
Виборець, приходячи на дільницю, буде вибирати не тільки депутатів, а й майбутнього прем’єра, якому і довірить займатися всіма сферами нашого життя – економікою, тарифами, охороною здоров’я, соціальним захистом і т.д.
Більшість наших громадян вважає за краще, щоб Кабміном керував професіонал з досвідом державної діяльності. Тому не дивно, що всю передвиборчу кампанію першу сходинку в рейтингу кандидатів у прем’єри займає лідер «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Бойко.
Останні соцопитування це підтверджують. Згідно даним  соцопитування  групи «Рейтинг», що проводилося 12-20 червня методом особистого інтерв’ю по всій території України (крім Криму та непідконтрольних територій Донбасу), найчастіше майбутнім прем’єр-міністром респонденти як і раніше бачать Юрія Бойка – його вибрали 13% українців. В опитуванні взяли участь 6 тисяч осіб, і статистична похибка дослідження становить не більше 1,3%.
«Опозиційна платформа – За життя»  знизить тарифи»
На зустрічах з виборцями кандидата в прем’єри від «Опозиційної платформи – За життя»  Юрію Бойку часто задають питання, які повинні бути адресовані голові уряду. Зокрема, про те, коли і як будуть знижені тарифи на газ та опалення.
Висока вартість газу, тепла та електроенергії – дійсно головна проблема для багатьох громадян і підприємств  комунальної сфери. Юрій Бойко знає, як полегшити життя людям.
«Ми всі знаємо про те, як боляче вдарили по людях космічні тарифи – вони не можуть платити, заборгованість за житлово-комунальні послуги вже сягнула понад 60 млрд гривень, уряд під виглядом монетизації постійно урізує субсидії. Але коли ми говоримо про тарифи, є ще й інша сторона – це підприємства комунальної сфери, які використовують енергоносії. При заборгованості перед «Нафтогазом України» зі спецрахунків цих підприємств автоматично списуються всі гроші. Далі йди до суду і шукай управу. І підприємства теплокомуненерго вже звертаються до судів з позовами до «Нафтогазу»», – зазначив Юрій Бойко.
Він підкреслив, що, піднявши вартість газу в 8 разів, а електроенергії – в 4 рази, давши місцевій владі право встановлювати тарифи, але при цьому не виділивши грошей, влада завела житлово-комунальну сферу в глухий кут.
«Весь цей клубок проблем можна розплутати двома рішеннями: знизивши тарифи на газ і електроенергію. Для цього ми з главою Політради партії Віктором Медведчуком вже провели два раунди переговорів з керівником російського «Газпрому». Газ повинен коштувати: 3800 грн за тисячу кубів для всіх категорій споживачів – підприємств ЖКГ, населення і промисловості. Адже висока вартість енергоносіїв автоматично закладається в ціну практично всіх продуктів першої необхідності », – пояснив кандидат в прем’єр-міністри від «Опозиційної платформи – За життя»  .
Він також зазначив, що вартість електроенергії реально знизити на 30%, якщо прибрати штучно завищену вартість вугілля за схемою «Роттердам +». Прямі контракти з РФ по газу і прагматичний грамотний підхід у вирішенні питання роботи енергетичного ринку дозволять полегшити життя людей і вирішити стратегічно важливі для країни питання.
«Українське вугілля у нас в країні не може коштувати, як вугілля в Роттердамі – саме за цією схемою за останні 5 років вартість електроенергії зросла в 4 рази. Як тільки наші рішення торкнуться підприємств теплокомуненерго, люди стануть платоспроможними, а розрив між тарифами та витратами, які несуть підприємства-надавачі послуг, скоротиться. Це стане полегшенням для всіх », – підсумував Юрій Бойко.
Ми скасуємо згубну медичну реформу
Ще одна тема, яка регулярно піднімається на зустрічах з виборцями, – криза в медицині. Некомплект лікарів в Україні становить вже 30%, і тому кандидат в прем’єр-міністри від «Опозиційної платформи – За життя»   Юрій Бойко переконаний, що зупинити цю тенденцію можна лише значним збільшенням фінансування охорони здоров’я.
«Перше, що ми зробимо, перемігши на виборах, – скасуємо згубну медичну реформу. Витрати на охорону здоров’я в бюджеті будуть 5% ВВП, а не 3%, як сьогодні. Одна з наших ключових завдань – це зробити медичну допомогу доступною і ефективною навіть в найменшому селі. «Швидка допомога» повинна максимально швидко приїжджати по кожному виклику, а не як зараз, якщо ти літня людина, то розраховувати на приїзд «швидкої» не доводиться. Крім того, необхідно вирішити питання з доступністю ліків», – заявив Юрій Бойко.
Політик підкреслив, що фактично ніякої медичної реформи не було, було лише самоуправство в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, яка зруйнувала мережу медичних установ в країні.
«Сенс проведення будь-якої реформи полягає в тому, щоб в галузі, де проводиться реформа, стало краще. Щоб, наприклад, через півроку після реформи ти міг відзвітувати, що на 90% оновлено обладнання в медзакладах. Що за складними операціями, особливо коли це стосується дітей, не потрібно їздити до столиці. Тоді це реформа», – зазначив він.
Сьогодні ж, за його словами, лікар, який заробляє 4-5 тисяч гривень, звичайно, буде виїжджати з країни, а ми будемо втрачати фахівців.
«70 тисяч лікарів вже виїхали за кордон. Якщо ситуацію не змінити, то скоро ми забудемо не тільки про сучасну медицину, а взагалі про будь-якої-небудь медичної допомоги. Сьогоднішня охорона здоров’я тримається на віруючих-ентузіастах, самовіддано відданих своїй професії. Тому зарплата лікаря повинна бути мінімум 12 тисяч гривень. Після перемоги на виборах ми доб’ємося проведення реальної медичної реформи, яка відновить всі, що було знищено Супрун», – підкреслив Юрій Бойко.
Ми повернемо пенсіонерам гідне життя
Літніх виборців хвилює так само питання грабіжницької пенсійної реформи. Цією проблемою займається як Юрій Бойко, так і його соратники по партії.
«1 липня в Україні, вперше в цьому році, підвищилася мінімальна пенсія. Уряд проіндексував її на цілих 2,5 долара (67 гривень)! При цьому для мільйонів українських пенсіонерів це підвищення і зовсім не перевищило смішну суму в 3,5 гривні. У цьому – весь цинізм осколків представників команди Порошенко, яка крала мільйони на оборонному секторі, платила і продовжує платити мільйонні зарплати чиновникам, але при цьому мізерними пенсіями та космічними тарифами просто знущається над мільйонами пенсіонерів», – так прокоментував кандидат в прем’єр-міністри від «Опозиційної платформи – За життя»  останнім «підвищення» пенсій.
За його словами, після виборів і повного перезавантаження влади будуть переглянуті прожитковий мінімум, соціальні стандарти і розмір пенсій, і це чітко прописано в програмі «Опозиційної платформи – За життя»
«Ми переглянемо прийняту режимом Порошенко пенсійну реформу і скасуємо всі дискримінаційні норми, які вона містить. Це і зменшення коефіцієнта розрахунку пенсій з 1,35 до 1, і скасування права дострокового виходу на пенсію для вчителів, лікарів і соцпрацівників – за нашим зверненням цю норму вже визнав незаконною Конституційний суд. Я впевнений, що після перемоги на виборах ми зможемо провести справедливий перерахунок пенсій і переглянути соціальні стандарти, повернувши громадянам України можливість жити, а не виживати в своїй країні. Це одна з наших головних завдань! »- зазначив опозиційний політик.
Без миру не буде розвитку
І, безумовно, ключовим завданням є відновлення миру. «Без миру – не буде економічного зростання. Це очевидний факт. Від порожніх обіцянок промисловість не запрацює. Тому наша політика – це політика економічного прагматизму. Захищати вітчизняного виробника, відновлювати промисловий та науковий потенціал, стимулювати розвиток підприємництва. Дешеві кредити для молоді, справедливе оподаткування – податки повинні йти не на війну, а на розвиток країни та добробут людей – це те, що ми плануємо зробити і обов’язково зробимо після перемоги на виборах. В рядах «Опозиційної платформи – За життя»  набагато більше професійних управлінців, ніж у тих, хто нам протистоїть. А що стосується повернення людей, то я твердо вірю, що в мирну успішну Україну люди обов’язково повернуться », – переконаний кандидат в прем’єр-міністри від «Опозиційної платформи – За життя»  Юрій Бойко.

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-02-26
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Как правильно одеваться на рыбалку
Рыбалка – увлекательное занятие. Однако, если подобрать неправильную одежду, отдых может быть испорчен.
Вчера, 15:0779
ТОП-3 лучших производителей теплых полов
В последнее время система электрического теплого пола пользуется огромнейшей популярностью и все чаще становиться лучшей альтернативой традиционного отопления.
Вчера, 14:5286
Особливості підбору дитячих роликів в інтернет-магазині Rollerland
Раніше дитячі ролики були найбажанішим подарунком для хлопчиків та дівчаток віком від 6 до 15-17 років, але купити їх було дуже складно через високу вартість й відсутність на українському якісної екіпіровки.
Вчера, 10:09115
Как установить доборы на входные двери
Добор — это панель, которая необходима для увеличения размера дверной коробки и соединения наличниками в том случае, если имеются несовпадения с параметрами стены.
25-фев-2021, 18:47203
Кассетные алюминиевые потолки — удачное решение для современного дизайна
Алюминиевые потолки кассетного типа по праву считаются самыми долголетними подвесными системами. Алюминий не боится коррозии, а полимерное напыление повышает и без того высокую износоустойчивость металла. 
25-фев-2021, 14:16224
Как перевозить велосипед в автомобиле
Велопрогулки - прекрасный вариант досуга в теплое время года. Польза прогулок очевидна: они позволяют поддерживать себя в форме, укрепляют здоровье и дарят хорошее настроение.
24-фев-2021, 09:42231

События

Возможные побочные эффекты после COVID-вакцинации назвали в Минздраве
Главный государственный санитарный врач Виктор Ляшко назвал возможные побочные эффекты, которые могут возникать после вакцинации от коронавируса.
Вчера, 22:1067
Санкции против Захарченко и Якименко и проверка двойного гражданства: что решили на СНБО
В пятницу, 26 февраля, в Офисе президента Украины прошло заседание Совета национальной безопасности и обороны.
Вчера, 22:0996
Отстранение Тупицкого от должности главы КСУ продлил Зеленский
Президент Украины Владимир Зеленский снова отстранил Александра Тупицкого от должности главы Конституционного суда.
Вчера, 22:0362
Грабежи, угоны, "Правый сектор". Досье на Демчука: кто помогал Стерненко похищать и пытать человека
Одна из главных новостей недели - это тюремный приговор для одесского праворадикала Сергея Стерненко.
Вчера, 19:1092
Подготовить санкции против Беларуси поручил Шмыгаль
Премьер-министр Украины Денис Шмыгаль поручил рассмотреть вопрос о введении санкций против Беларуси.
Вчера, 18:55106