Кандидат від «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Бойко: ми відновимо мир та переможемо бідність

Кандидат від «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Бойко: ми відновимо мир та переможемо бідність
Виборець, приходячи на дільницю, буде вибирати не тільки депутатів, а й майбутнього прем’єра, якому і довірить займатися всіма сферами нашого життя – економікою, тарифами, охороною здоров’я, соціальним захистом і т.д.
Більшість наших громадян вважає за краще, щоб Кабміном керував професіонал з досвідом державної діяльності. Тому не дивно, що всю передвиборчу кампанію першу сходинку в рейтингу кандидатів у прем’єри займає лідер «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Бойко.
Останні соцопитування це підтверджують. Згідно даним  соцопитування  групи «Рейтинг», що проводилося 12-20 червня методом особистого інтерв’ю по всій території України (крім Криму та непідконтрольних територій Донбасу), найчастіше майбутнім прем’єр-міністром респонденти як і раніше бачать Юрія Бойка – його вибрали 13% українців. В опитуванні взяли участь 6 тисяч осіб, і статистична похибка дослідження становить не більше 1,3%.
«Опозиційна платформа – За життя»  знизить тарифи»
На зустрічах з виборцями кандидата в прем’єри від «Опозиційної платформи – За життя»  Юрію Бойку часто задають питання, які повинні бути адресовані голові уряду. Зокрема, про те, коли і як будуть знижені тарифи на газ та опалення.
Висока вартість газу, тепла та електроенергії – дійсно головна проблема для багатьох громадян і підприємств  комунальної сфери. Юрій Бойко знає, як полегшити життя людям.
«Ми всі знаємо про те, як боляче вдарили по людях космічні тарифи – вони не можуть платити, заборгованість за житлово-комунальні послуги вже сягнула понад 60 млрд гривень, уряд під виглядом монетизації постійно урізує субсидії. Але коли ми говоримо про тарифи, є ще й інша сторона – це підприємства комунальної сфери, які використовують енергоносії. При заборгованості перед «Нафтогазом України» зі спецрахунків цих підприємств автоматично списуються всі гроші. Далі йди до суду і шукай управу. І підприємства теплокомуненерго вже звертаються до судів з позовами до «Нафтогазу»», – зазначив Юрій Бойко.
Він підкреслив, що, піднявши вартість газу в 8 разів, а електроенергії – в 4 рази, давши місцевій владі право встановлювати тарифи, але при цьому не виділивши грошей, влада завела житлово-комунальну сферу в глухий кут.
«Весь цей клубок проблем можна розплутати двома рішеннями: знизивши тарифи на газ і електроенергію. Для цього ми з главою Політради партії Віктором Медведчуком вже провели два раунди переговорів з керівником російського «Газпрому». Газ повинен коштувати: 3800 грн за тисячу кубів для всіх категорій споживачів – підприємств ЖКГ, населення і промисловості. Адже висока вартість енергоносіїв автоматично закладається в ціну практично всіх продуктів першої необхідності », – пояснив кандидат в прем’єр-міністри від «Опозиційної платформи – За життя»  .
Він також зазначив, що вартість електроенергії реально знизити на 30%, якщо прибрати штучно завищену вартість вугілля за схемою «Роттердам +». Прямі контракти з РФ по газу і прагматичний грамотний підхід у вирішенні питання роботи енергетичного ринку дозволять полегшити життя людей і вирішити стратегічно важливі для країни питання.
«Українське вугілля у нас в країні не може коштувати, як вугілля в Роттердамі – саме за цією схемою за останні 5 років вартість електроенергії зросла в 4 рази. Як тільки наші рішення торкнуться підприємств теплокомуненерго, люди стануть платоспроможними, а розрив між тарифами та витратами, які несуть підприємства-надавачі послуг, скоротиться. Це стане полегшенням для всіх », – підсумував Юрій Бойко.
Ми скасуємо згубну медичну реформу
Ще одна тема, яка регулярно піднімається на зустрічах з виборцями, – криза в медицині. Некомплект лікарів в Україні становить вже 30%, і тому кандидат в прем’єр-міністри від «Опозиційної платформи – За життя»   Юрій Бойко переконаний, що зупинити цю тенденцію можна лише значним збільшенням фінансування охорони здоров’я.
«Перше, що ми зробимо, перемігши на виборах, – скасуємо згубну медичну реформу. Витрати на охорону здоров’я в бюджеті будуть 5% ВВП, а не 3%, як сьогодні. Одна з наших ключових завдань – це зробити медичну допомогу доступною і ефективною навіть в найменшому селі. «Швидка допомога» повинна максимально швидко приїжджати по кожному виклику, а не як зараз, якщо ти літня людина, то розраховувати на приїзд «швидкої» не доводиться. Крім того, необхідно вирішити питання з доступністю ліків», – заявив Юрій Бойко.
Політик підкреслив, що фактично ніякої медичної реформи не було, було лише самоуправство в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, яка зруйнувала мережу медичних установ в країні.
«Сенс проведення будь-якої реформи полягає в тому, щоб в галузі, де проводиться реформа, стало краще. Щоб, наприклад, через півроку після реформи ти міг відзвітувати, що на 90% оновлено обладнання в медзакладах. Що за складними операціями, особливо коли це стосується дітей, не потрібно їздити до столиці. Тоді це реформа», – зазначив він.
Сьогодні ж, за його словами, лікар, який заробляє 4-5 тисяч гривень, звичайно, буде виїжджати з країни, а ми будемо втрачати фахівців.
«70 тисяч лікарів вже виїхали за кордон. Якщо ситуацію не змінити, то скоро ми забудемо не тільки про сучасну медицину, а взагалі про будь-якої-небудь медичної допомоги. Сьогоднішня охорона здоров’я тримається на віруючих-ентузіастах, самовіддано відданих своїй професії. Тому зарплата лікаря повинна бути мінімум 12 тисяч гривень. Після перемоги на виборах ми доб’ємося проведення реальної медичної реформи, яка відновить всі, що було знищено Супрун», – підкреслив Юрій Бойко.
Ми повернемо пенсіонерам гідне життя
Літніх виборців хвилює так само питання грабіжницької пенсійної реформи. Цією проблемою займається як Юрій Бойко, так і його соратники по партії.
«1 липня в Україні, вперше в цьому році, підвищилася мінімальна пенсія. Уряд проіндексував її на цілих 2,5 долара (67 гривень)! При цьому для мільйонів українських пенсіонерів це підвищення і зовсім не перевищило смішну суму в 3,5 гривні. У цьому – весь цинізм осколків представників команди Порошенко, яка крала мільйони на оборонному секторі, платила і продовжує платити мільйонні зарплати чиновникам, але при цьому мізерними пенсіями та космічними тарифами просто знущається над мільйонами пенсіонерів», – так прокоментував кандидат в прем’єр-міністри від «Опозиційної платформи – За життя»  останнім «підвищення» пенсій.
За його словами, після виборів і повного перезавантаження влади будуть переглянуті прожитковий мінімум, соціальні стандарти і розмір пенсій, і це чітко прописано в програмі «Опозиційної платформи – За життя»
«Ми переглянемо прийняту режимом Порошенко пенсійну реформу і скасуємо всі дискримінаційні норми, які вона містить. Це і зменшення коефіцієнта розрахунку пенсій з 1,35 до 1, і скасування права дострокового виходу на пенсію для вчителів, лікарів і соцпрацівників – за нашим зверненням цю норму вже визнав незаконною Конституційний суд. Я впевнений, що після перемоги на виборах ми зможемо провести справедливий перерахунок пенсій і переглянути соціальні стандарти, повернувши громадянам України можливість жити, а не виживати в своїй країні. Це одна з наших головних завдань! »- зазначив опозиційний політик.
Без миру не буде розвитку
І, безумовно, ключовим завданням є відновлення миру. «Без миру – не буде економічного зростання. Це очевидний факт. Від порожніх обіцянок промисловість не запрацює. Тому наша політика – це політика економічного прагматизму. Захищати вітчизняного виробника, відновлювати промисловий та науковий потенціал, стимулювати розвиток підприємництва. Дешеві кредити для молоді, справедливе оподаткування – податки повинні йти не на війну, а на розвиток країни та добробут людей – це те, що ми плануємо зробити і обов’язково зробимо після перемоги на виборах. В рядах «Опозиційної платформи – За життя»  набагато більше професійних управлінців, ніж у тих, хто нам протистоїть. А що стосується повернення людей, то я твердо вірю, що в мирну успішну Україну люди обов’язково повернуться », – переконаний кандидат в прем’єр-міністри від «Опозиційної платформи – За життя»  Юрій Бойко.

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-04-03
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

"Мать и дитя" — сеть клиник репродуктивного здоровья
Не всем дано счастье быть родителями. Иногда супружеские пары живут годами в надежде родить ребенка, обследуются, лечатся от бесплодия и ничего не получается.
Сегодня, 13:3563
Доставка товаров из Польши
Все больше людей отдают предпочтение покупкам через интернет. Это очень удобно и выгодно. Чтобы найти необходимый товар, не нужно бегать по магазинам и ездить по городу, тратя время на дорогу
Вчера, 12:06114
Установка ГБО на «Хонду»
Все автолюбители, в том числе владельцы «Хонды», знают, что значительную часть расходов по обслуживанию транспортных средств составляют затраты на заправку
2-апр-2020, 19:53110
Ручки для межкомнатных дверей: виды и особенности
Чтобы выбрать оптимальный вариант ручек для дверей, особенно межкомнатных, нужно сперва хорошенько ориентироваться в их разновидностях и особенностях.
2-апр-2020, 19:45115
Какой уход за волосами выбрать
Волосы — это украшение человека. Для прекрасной половины человечества они являются самым дорогим аксессуаром. По внешнему виду волос можно судить о здоровье их обладателя.
2-апр-2020, 10:05108
С чего начать проектирование частного дома?
Советы о том, с чего начать проектирование частного дома.
31-мар-2020, 18:45285

События

Коронавирус в Ухане нашли у 15% кошек
В ходе исследования ученые посетили приюты для животных, находящиеся в разных частях города.
Сегодня, 11:4493
Может ли коронавирус жить на волосах человека
Профессора университетов и врачи-дерматологи рассказали о продолжительности жизни коронавируса на различных поверхностях, а также оценили возможность их обитания на волосах
Сегодня, 10:53150
Россия передала США уникальные тест-системы на коронавирус, позволяющие проверять 20 пациентов в час
Российский фонд прямых инвестиций (РФПИ) передал США российско-японскую тест-систему для выявления коронавируса. Об этом сообщил глава фонда Кирилл Дмитриев
Сегодня, 10:4498
Обновлённые данные про заболевших и умерших от коронавируса в Украине 04.04 (состоянием на 10:00)
По данным Центра общественного здоровья, по состоянию на 10:00 4 апреля в Украине 1096 лабораторно подтвержденных случаев COVID-19
Сегодня, 10:107950
В Турции будут лечить коронавирус кровью с антителами уже переболевших
Турция со следующей недели начинает кампанию по сдаче крови переболевших коронавирусом граждан для ее переливания новым заболевшим, заявил глава турецкого отделения общества Красного Полумесяца Керем Кынык
Сегодня, 09:49159
Почему нельзя сравнить коронавирус и грипп
Во время эпидемии гриппа у большинства населения есть иммунитет, что позволяет остановить распространение заболевания, рассказал специалист из Университета Вашингтона в Сент-Луисе Эбигейл Карлсон изданию Business Insider.
Сегодня, 09:4787