Кандидат від «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Бойко: ми відновимо мир та переможемо бідність

Кандидат від «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Бойко: ми відновимо мир та переможемо бідність
Виборець, приходячи на дільницю, буде вибирати не тільки депутатів, а й майбутнього прем’єра, якому і довірить займатися всіма сферами нашого життя – економікою, тарифами, охороною здоров’я, соціальним захистом і т.д.
Більшість наших громадян вважає за краще, щоб Кабміном керував професіонал з досвідом державної діяльності. Тому не дивно, що всю передвиборчу кампанію першу сходинку в рейтингу кандидатів у прем’єри займає лідер «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Бойко.
Останні соцопитування це підтверджують. Згідно даним  соцопитування  групи «Рейтинг», що проводилося 12-20 червня методом особистого інтерв’ю по всій території України (крім Криму та непідконтрольних територій Донбасу), найчастіше майбутнім прем’єр-міністром респонденти як і раніше бачать Юрія Бойка – його вибрали 13% українців. В опитуванні взяли участь 6 тисяч осіб, і статистична похибка дослідження становить не більше 1,3%.
«Опозиційна платформа – За життя»  знизить тарифи»
На зустрічах з виборцями кандидата в прем’єри від «Опозиційної платформи – За життя»  Юрію Бойку часто задають питання, які повинні бути адресовані голові уряду. Зокрема, про те, коли і як будуть знижені тарифи на газ та опалення.
Висока вартість газу, тепла та електроенергії – дійсно головна проблема для багатьох громадян і підприємств  комунальної сфери. Юрій Бойко знає, як полегшити життя людям.
«Ми всі знаємо про те, як боляче вдарили по людях космічні тарифи – вони не можуть платити, заборгованість за житлово-комунальні послуги вже сягнула понад 60 млрд гривень, уряд під виглядом монетизації постійно урізує субсидії. Але коли ми говоримо про тарифи, є ще й інша сторона – це підприємства комунальної сфери, які використовують енергоносії. При заборгованості перед «Нафтогазом України» зі спецрахунків цих підприємств автоматично списуються всі гроші. Далі йди до суду і шукай управу. І підприємства теплокомуненерго вже звертаються до судів з позовами до «Нафтогазу»», – зазначив Юрій Бойко.
Він підкреслив, що, піднявши вартість газу в 8 разів, а електроенергії – в 4 рази, давши місцевій владі право встановлювати тарифи, але при цьому не виділивши грошей, влада завела житлово-комунальну сферу в глухий кут.
«Весь цей клубок проблем можна розплутати двома рішеннями: знизивши тарифи на газ і електроенергію. Для цього ми з главою Політради партії Віктором Медведчуком вже провели два раунди переговорів з керівником російського «Газпрому». Газ повинен коштувати: 3800 грн за тисячу кубів для всіх категорій споживачів – підприємств ЖКГ, населення і промисловості. Адже висока вартість енергоносіїв автоматично закладається в ціну практично всіх продуктів першої необхідності », – пояснив кандидат в прем’єр-міністри від «Опозиційної платформи – За життя»  .
Він також зазначив, що вартість електроенергії реально знизити на 30%, якщо прибрати штучно завищену вартість вугілля за схемою «Роттердам +». Прямі контракти з РФ по газу і прагматичний грамотний підхід у вирішенні питання роботи енергетичного ринку дозволять полегшити життя людей і вирішити стратегічно важливі для країни питання.
«Українське вугілля у нас в країні не може коштувати, як вугілля в Роттердамі – саме за цією схемою за останні 5 років вартість електроенергії зросла в 4 рази. Як тільки наші рішення торкнуться підприємств теплокомуненерго, люди стануть платоспроможними, а розрив між тарифами та витратами, які несуть підприємства-надавачі послуг, скоротиться. Це стане полегшенням для всіх », – підсумував Юрій Бойко.
Ми скасуємо згубну медичну реформу
Ще одна тема, яка регулярно піднімається на зустрічах з виборцями, – криза в медицині. Некомплект лікарів в Україні становить вже 30%, і тому кандидат в прем’єр-міністри від «Опозиційної платформи – За життя»   Юрій Бойко переконаний, що зупинити цю тенденцію можна лише значним збільшенням фінансування охорони здоров’я.
«Перше, що ми зробимо, перемігши на виборах, – скасуємо згубну медичну реформу. Витрати на охорону здоров’я в бюджеті будуть 5% ВВП, а не 3%, як сьогодні. Одна з наших ключових завдань – це зробити медичну допомогу доступною і ефективною навіть в найменшому селі. «Швидка допомога» повинна максимально швидко приїжджати по кожному виклику, а не як зараз, якщо ти літня людина, то розраховувати на приїзд «швидкої» не доводиться. Крім того, необхідно вирішити питання з доступністю ліків», – заявив Юрій Бойко.
Політик підкреслив, що фактично ніякої медичної реформи не було, було лише самоуправство в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, яка зруйнувала мережу медичних установ в країні.
«Сенс проведення будь-якої реформи полягає в тому, щоб в галузі, де проводиться реформа, стало краще. Щоб, наприклад, через півроку після реформи ти міг відзвітувати, що на 90% оновлено обладнання в медзакладах. Що за складними операціями, особливо коли це стосується дітей, не потрібно їздити до столиці. Тоді це реформа», – зазначив він.
Сьогодні ж, за його словами, лікар, який заробляє 4-5 тисяч гривень, звичайно, буде виїжджати з країни, а ми будемо втрачати фахівців.
«70 тисяч лікарів вже виїхали за кордон. Якщо ситуацію не змінити, то скоро ми забудемо не тільки про сучасну медицину, а взагалі про будь-якої-небудь медичної допомоги. Сьогоднішня охорона здоров’я тримається на віруючих-ентузіастах, самовіддано відданих своїй професії. Тому зарплата лікаря повинна бути мінімум 12 тисяч гривень. Після перемоги на виборах ми доб’ємося проведення реальної медичної реформи, яка відновить всі, що було знищено Супрун», – підкреслив Юрій Бойко.
Ми повернемо пенсіонерам гідне життя
Літніх виборців хвилює так само питання грабіжницької пенсійної реформи. Цією проблемою займається як Юрій Бойко, так і його соратники по партії.
«1 липня в Україні, вперше в цьому році, підвищилася мінімальна пенсія. Уряд проіндексував її на цілих 2,5 долара (67 гривень)! При цьому для мільйонів українських пенсіонерів це підвищення і зовсім не перевищило смішну суму в 3,5 гривні. У цьому – весь цинізм осколків представників команди Порошенко, яка крала мільйони на оборонному секторі, платила і продовжує платити мільйонні зарплати чиновникам, але при цьому мізерними пенсіями та космічними тарифами просто знущається над мільйонами пенсіонерів», – так прокоментував кандидат в прем’єр-міністри від «Опозиційної платформи – За життя»  останнім «підвищення» пенсій.
За його словами, після виборів і повного перезавантаження влади будуть переглянуті прожитковий мінімум, соціальні стандарти і розмір пенсій, і це чітко прописано в програмі «Опозиційної платформи – За життя»
«Ми переглянемо прийняту режимом Порошенко пенсійну реформу і скасуємо всі дискримінаційні норми, які вона містить. Це і зменшення коефіцієнта розрахунку пенсій з 1,35 до 1, і скасування права дострокового виходу на пенсію для вчителів, лікарів і соцпрацівників – за нашим зверненням цю норму вже визнав незаконною Конституційний суд. Я впевнений, що після перемоги на виборах ми зможемо провести справедливий перерахунок пенсій і переглянути соціальні стандарти, повернувши громадянам України можливість жити, а не виживати в своїй країні. Це одна з наших головних завдань! »- зазначив опозиційний політик.
Без миру не буде розвитку
І, безумовно, ключовим завданням є відновлення миру. «Без миру – не буде економічного зростання. Це очевидний факт. Від порожніх обіцянок промисловість не запрацює. Тому наша політика – це політика економічного прагматизму. Захищати вітчизняного виробника, відновлювати промисловий та науковий потенціал, стимулювати розвиток підприємництва. Дешеві кредити для молоді, справедливе оподаткування – податки повинні йти не на війну, а на розвиток країни та добробут людей – це те, що ми плануємо зробити і обов’язково зробимо після перемоги на виборах. В рядах «Опозиційної платформи – За життя»  набагато більше професійних управлінців, ніж у тих, хто нам протистоїть. А що стосується повернення людей, то я твердо вірю, що в мирну успішну Україну люди обов’язково повернуться », – переконаний кандидат в прем’єр-міністри від «Опозиційної платформи – За життя»  Юрій Бойко.

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Где лучше покупать семена овощей в Украине?
Садоводы за несколько месяцев готовятся к посадочному сезону. Однако на первый план выходит не обработка земли на участке, а покупка посадочного материала. Узнайте, где пробрести семена овощей проще и выгоднее и воспользуйтесь оптимальным вариантом.
Сегодня, 18:1271
Полиграфкомбинат «Украина»: какие трудности приходилось преодолевать предприятию работая над печатью бланков для государства
Когда вы ищете, где делается печать бланков, Киев предлагает огромный выбор мест, где можно выполнить заказ на изготовление разнообразной полиграфической продукции. 
Сегодня, 18:1076
В каких интернет-магазинах Украины покупать технику: рейтинг
Покупки в интернет-магазинах давно стали очень популярными. Многие отдают предпочтение именно такому шопингу. Это быстро и максимально комфортно. Да и позволяет сэкономить не только время, но и деньги.
Сегодня, 13:1196
Министр Алексей Чернышов: Внедрение энергоэффективности позволит сберечь ресурсы на развитие регионов
Энергоеффективность является одним из ключевых направлений Минрегиона, в том числе в рамках региональной политики.
Сегодня, 10:21103
Уместность контекстной рекламы: скупой теряет дважды
В современном бизнесе реклама играет если не решающую, то однозначно ключевую роль. Но определённая категория владельцев сайтов пренебрегает возможностями таких инструментов, как контекстная реклама.
28-ноя-2020, 22:35336
Монтаж мансардных окон: с чего начать?
Мансардные окна и их монтаж: На что обратить внимание при установке окон в крыше? 
28-ноя-2020, 22:23155

События

Карантин выходного дня продлевать Минздрав не планирует
Министр здравоохранения Украины Максим Степанов заявил, что ведомство не намерено продлевать карантин выходного дня.
Сегодня, 20:1055
Мендель заявила что возможность локдауна сохраняется, но точной даты нет
В Украине сохраняется возможность введения полного локдауна для борьбы с распространением коронавируса.
Сегодня, 20:0861
Санкции против России за распространение фейков готовит ЕС
Европейская комиссия готовится предложить, чтобы Евросоюз впервые ввел санкции против России или Китая за распространение фейков.
Сегодня, 20:0650
Экс-главу ФРС на пост министра финансов США выдвинет Байден
Избранный президент США Джо Байден определился с кандидатом на пост министра финансов.
Сегодня, 20:0451
В пик второй волны коронавируса вошла Грузия
Грузия вошла в пик второй волны распространения коронавируса.
Сегодня, 17:2075
Электронный аудит налогоплательщиков могут ввести в Украине
В Украине подготовили концепцию внедрения электронного аудита налогоплательщиков.
Сегодня, 17:1780