Поіменний список кандидатів в депутати, яких виключили зі "Слуги народу"

Поіменний список кандидатів в депутати, яких виключили зі "Слуги народу"
Партія "Слуга народу" на передвиборному з'їзді в неділю, 7 липня, ухвалила рішення про виключення семи кандидатів у народні депутати зі свого виборчого списку
Приводом для цього стали результати постпраймеріз та інформація про кандидатів, яку громадяни надали через партійний сайт. Підприємець, ведуча, правозахисник - розповідаємо, кого виключили зі списку.
Хто вони?
Боярчук Роман Михайлович (№71 в списку)

Народився 10 червня 1973 року, громадянин України. Закінчив факультет авіаційного радіоелектронного обладнання Київського міжнародного університету цивільної авіації. З 2016 року до травня 2019 року працював начальником Державного центру кіберзахисту. Учасник ГО "Міжнародний центр кіберзахисту". Очолював ТОВ "Медіа Інтернет-Технології" і держпідприємство "Державний центр інформаційної безпеки".
Витикач Віталій Вікторович (№177)

Народився 21 лютого 1982 року в Одесі. Закінчив Одеський національний економічний університет за спеціальністю "економіка і підприємництво" та "облік і аудит". Підприємець. Займався експортом соняшникового шроту.
Кавун Ольга Олександрівна (№78)

Народилася 1 жовтня 1984 в Дзержинську Донецької області. Закінчила Донецький національний економічний університет та Одеський Національний економічний університет за спеціальністю "маркетинг". Підприємець. Заступник директора ТОВ "Компанія Феронія". У минулому працювала на посаді заступника начальника управління реклами та маркетингу в ВАТ "Імексбанк" і на посаді маркетолога у відділі маркетингу управління маркетингової політики і реклами в АБ "Південний". Раніше була економістом в ТОВ "Виробничо-комерційна фірма "АЛЕКС ЛТД.
Соколов Михайло Юрійович (№99)

Уродженець Санкт-Петербурга. Закінчив Санкт-Петербурзький технічний університет, фізико-технічний факультет. Заступник голови Всеукраїнського аграрного ради, експерт Податкової групи Громадянської платформи "Реанімаційний пакет реформ", член Української Ради Бізнесу. У різні періоди був радником міністра фінансів і міністра аграрної політики та продовольства України на громадських засадах.
Рагімова Анастасія Борисівна (№170)

Народилася 31 липня 1986 року в місті Стаханов Луганської області. Закінчила Київський Національний Університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю "Політологія" та Східноукраїнський національний університет ім. Даля за спеціальністю "Економіка підприємництва". Кандидат політичних наук. Доцент Національного авіаційного університету (факультет лінгвістики і соціальних комунікацій). Журналіст. Ведуча авторського проекту Business Launch і засновник журналу People IN Анастасія Рагімова. Засновниця ГО "Агентство з питань запобігання та протидії корупції, законності і охорони правопорядку" та заступник голови ОО та благодійного фонду "Захист нації". Керує проектом щодо мінної безпеки в рамках гуманітарного розмінування Донбасу "Безпечний крок" в рамках ГО "Фонд розвитку".

Виключені за власним бажанням
Баланюк Юрій Вікторович (№164)

Народився 27 травня 1985 року у Львові. Закінчив радіотехнічний факультет і факультет управління фінансово-економічною безпекою в Національному університеті "Львівська політехніка" та юридичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франко. Кандидат технічних наук. Заступник директора Державної організації "Національний офіс інтелектуальної власності". Заступник голови Всеукраїнської правозахисної організації "Меморіал ім. Василя Стуса". Працював головним спеціалістом відділу режимно-секретної роботи Національного банку України.
Коробкова Олена Анатоліївна (№31)

Уродженка Одеси. Вчилася на математичному і юридичному факультетах Одеського національного університету ім. І. в. Мечникова, факультет економіки і підприємництва Одеського національного економічного університету за програмою Євросоюзу "Українська ініціатива" і має диплом Лондонській бізнес академії. Працює виконавчим директором Незалежної асоціації банків України, член Міжнародної банківської Ради, Конфедерації ринку України. Незалежний директор Української біржі і банку "Південний".
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Разновидности оптических систем
Еще в Древней Греции стали использовать зеркала и линзы. Только действие их было ограниченное из-за свойств. Оптика с полноценными функциями (позволяющая видеть на далекие расстояния) появилась во времена Возрождения.
Сегодня, 20:1054
Лучший строительный магазин в Киеве “Partner.UA”
Если необходимо приобрести инструменты и материалы для проведения капитального ремонта, строительства или просто для обустройства территории, необходимо посетить строительный магазин “Partner.UA”.
Сегодня, 11:1192
Основные причины поломки техники CASE
Продукция американской компании CASE включает разнообразные модели экскаваторов, погрузчиков, бульдозеров и грейдеров. Из-за значительных нагрузок на рабочие механизмы в течение длительного периода времени техника CASE может выйти из строя и требовать ремонта.
Сегодня, 11:08104
Препараты Anti-aging: Влияние медицинского питания на здоровье
Роль витаминов и БАДов поддержании здоровья и активного долголетия. Пробиотики и пребиотики: укрепление иммунитета и здоровья ЖКТ. Медицинское питание и формирование генетического потенциала.
Вчера, 18:02138
Косметика для косметологов: качественно и недорого
Какую продукцию предлагает интернет-магазин "Френч Шоп". Почему стоит обращаться именно в эту компанию.
Вчера, 12:51157
Как выбрать барабанные сепараторы для зернозаготовительного предприятия
Барабанные сепараторы входят в зерноочистительный комплекс оборудования современного зернозаготовительного предприятия. Машина предназначена для очистки (предварительной, первичной, вторичной) сырья, а также для его сортировки по важным техническим показателям (массе, форме).
Вчера, 12:48147

События

Почему в мире заговорили, что штамм "Омикрон" положит конец пандемии
Омикрон-штамм коронавируса может оказаться не только доминирующим в мире, но и менее опасным, чем его предшественник - Дельта. 
Сегодня, 20:2953
На окончание сертификации "Северного потока-2" уже весной надеются в МИД России
В Кремле рассчитывают, что сертификация российского газопровода "Северный поток-2" будет окончена в запланированный срок, то есть весной 2022 года.
Сегодня, 20:2755
Задушившая ребенка харьковчанка объяснила свой поступок фразой "никто не мог бы позаботиться о нем, как я"
36-летняя харьковчанка, которая задушила своего двухлетнего сына и выпрыгнула из окна четвертого этажа, рассказала о следователям о причинах своего поступка.
Сегодня, 20:1260
Из-за Омикрона в Великобритании хотят ввести паспорта вакцинации и отравить работников на удаленку
В Великобритании, где в ноябре обнаружили новый штамм коронавируса "омикрон", могут ввести новые карантинные ограничения.
Сегодня, 17:2873
Секс до брака не самым серьезным грехом посчитал папа Римский Франциск
Глава католической церкви папа Франциск не считает секс вне брака "самым серьезным" грехом. Об этом понтифик сообщил журналистам во время брифинга, возвращаясь из поездки в Грецию, пишет Independent.
Сегодня, 17:2777
Планку в $1200 превысила цена на газ в Европе
В среду, 8 декабря, цена газа в Европе снова поползла вверх и превысила отметку в 1200 долларов за тысячу кубометров на фоне угроз США в отношении российского газопровода "Северный поток -2".
Сегодня, 15:04125