Зеленський об'єднався з радикалами в боротьбі проти діалогу про мир, - «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

Зеленський об'єднався з радикалами в боротьбі проти діалогу про мир, - «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»
Президент України Володимир Зеленський об'єднався з «партією війни» і радикалами в боротьбі проти діалогу про мир.
Про це йдеться в офіційній заяві партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» щодо зриву телевізійного мосту між громадянами України та Росії.
«Заява Володимира Зеленського з приводу можливого телевізійного мосту між громадянами України та Росії - це відповідь усім, хто сподівався на мир і зміни в Україні. Синхронно з «партією війни», радикальними націоналістами і співочими піар-проектами Президент України відкинув будь-яку можливість для діалогу. Злякавшись закликів Андрія Білецького та загроз радикалів, Президент вирішив убезпечитися і просто «перебіг» на їх позиції», - заявили в політсилі.
Там також констатували, що за п'ятдесят днів перебування при владі Володимир Зеленський «повністю переродився».
«Він швидко забув про обіцянки домогтися миру і поліпшити життя людей. Нічого не зроблено для зниження тарифів, підвищення зарплат і пенсій. Ні кроків, спрямованих на укладення нової транзитної угоди і безперебійного проходження опалювального сезону. Ніяких рішень для того, щоб, нарешті, припинити дискримінацію російськомовних громадян, зняти заборони, квоти і обмеження. Доля людей, що залишаються за лінією розмежування, владі не цікава. Економічна, торговельна соціальна блокада Донбасу триває. Як і Петро Порошенко, чинний Президент відмовляється від прямих переговорів і винаходить все нові посередницькі формати. Тим часом війна на Донбасі триває», - йдеться в заяві.
В «ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ - ЗА ЖИТТЯ» обурені тим, що замість рішучих дій на посаді глави держави Володимир Зеленський зайнявся облаштуванням свого побуту і «переїздами» свого офісу.
«На державні посади замість професійних управлінців розставляються друзі, куми і друзі друзів. Під маркою «переговорів» з міжнародними партнерами Володимир Зеленський зайнявся політичним туризмом і цитуванням тез Петра Порошенка перед західними журналістами. Традиційними формами його активності як президента України залишаються ролики, пости в соціальних мережах і комічні сценки з біганиною по фонтанах. На жаль, «бутафорська» політика не поверне мир країні і не забезпечить поліпшення життя для громадян», - впевнені в партії.
«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА- ЗА ЖИТТЯ» заявила, що відмова від прямих переговорів - це згубний для країни шлях.
«Переговори в чотирикутнику Київ - Донецьк - Луганськ - Москва залишаються єдиним способом домогтися реального припинення вогню, звільнення полонених, покрокової реалізації політичних угод і возз'єднання України. Ми впевнені, що незважаючи на протидію націоналістів і радикалів, всупереч політичному боягузтву нинішнього керівництва країни діалог буде встановлений. Цього сьогодні хоче український народ! Після нашої перемоги на виборах ми виконаємо волю українського народу. Ми відновимо мир, повернемо людей і об'єднаємо країну. Український народ переможе! »- резюмується в заяві політсили.

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-11
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:08)