Мосійчук заявив, що знімає свою кандидатуру з парламентських виборів

Мосійчук заявив, що знімає свою кандидатуру з парламентських виборів
Народний депутат Ігор Мосійчук заявив у відеозверненні, опублікованому в Facebook 17 липня, що знімає свою кандидатуру з дострокових парламентськи виборів 21 липня по округу №94 (Київська область)
"Я вирішив зняти свою кандидатуру на 94-му окрузі на дострокових виборах. Це рішення обумовлене дуже багатьма речами. Перше і, напевно, саме дивне для вас: я не збирався брати участь у виборах на 94-му окрузі", - сказав Мосійчук.
Нардеп повідомив, що після виходу з Радикальної партії він планував брати участь у виборах на окрузі в Полтавській області.
"Але через те, що Радикальна партія на одному з округів виставила людини, якого я дуже поважаю - Гребінківського міського голову Віталія Колесніченко, через те, що я 148-й округ готував під вибори Ігоря Лінчевського, якого повинна була висувати та ж Радикальна партія, я вирішив не брати участі у виборах. Але на мене вийшли жителі Василькова і люди, яких я знаю не один рік і запропонували висуватися на виборах технічним кандидатом [нардепа від Блоку Петра Порошенка] Ігоря Кононенко. Для мене це була подвійна образа. По-перше, я вважаю себе самодостатнім українським політиком, якому вірили і вірять сотні тисяч або навіть мільйони українців. По-друге, через те, що Кононенко безпосередньо причетний до арешту моєму в стінах українського парламенту по сфабрикованою кримінальною справою, яке організував колишній президент [Петро] Порошенко, колишній генпрокурор Віктор Шокін і тодішній спікер парламенту Володимир Гройсман", - сказав Мосійчук.
За словами депутата, він вирішив "докласти максимальних зусиль, щоб Кононенко не став нардепом і не пішов від кримінальної відповідальності".
Він заявив, що йому пропонували "мочити" іншого кандидата по 94-му округу, блогера і журналіста "1 + 1" Олександра Дубинського. Також він заявив, що йому пропонували брати участь в антиреклами каналу "1 + 1" і дискредитації інших кандидатів.
Крім того, за словами Мосійчука, Ірина Наконечна, яка, як він заявив, працює в передвиборній кампанії Кононенко, заплатила за нього внесок при реєстрації кандидатом.
"Коли справа дійшла до реєстрації, я навмисне сказав Наконечної, що у мене немає грошей для сплати внеску за реєстрацію. Тоді вона, взявши гроші в штабі Кононенко, прибула до філії "Ощадбанку" і в присутності мого юриста і моїх помічників сплатила цей внесок, хоч він і був внесений. Цей факт був задокументований", - сказав політик.
Пізніше, як він заявив, на нього "вийшов" голова громадської організації "Єдиний союз патріотів України" Валентин Манько, у них відбулося три зустрічі.
"На третій зустрічі особисто Манько в присутності Наконечної, своєю і моєї охорони зробив мені пропозицію:"Ми даємо $ 20 тис., Після того як ти знімешся з виборів ". Ця пропозиція прозвучала, бо на той час вони зрозуміли, що грати на стороні Кононенко проти інших кандидатів я не буду, що моя участь у виборах забирає голоси тільки у Кононенко, шкодить тільки Кононенко ... Крім того, Манько сказав: "бери $ 20 тис., ми ще $ 10 тис. можемо дати, бери свою молоду дружину і їдь кудись на тиждень-два відпочинь", - сказав Мосійчук.
Політик заявив, що підготував ряд заяв в Госбюро розслідувань і поліцію. Мосійчук закликав виборців голосувати за Дубинського, але підкреслив, що не радзделяет його ідеологічні погляди.
Мосійчук також розповів, що з однодумцями працює над побудовою нової партії і створенням інформаційного проекту.

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-10
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:08)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:52:09)