Мосійчук заявив, що знімає свою кандидатуру з парламентських виборів

Мосійчук заявив, що знімає свою кандидатуру з парламентських виборів
Народний депутат Ігор Мосійчук заявив у відеозверненні, опублікованому в Facebook 17 липня, що знімає свою кандидатуру з дострокових парламентськи виборів 21 липня по округу №94 (Київська область)
"Я вирішив зняти свою кандидатуру на 94-му окрузі на дострокових виборах. Це рішення обумовлене дуже багатьма речами. Перше і, напевно, саме дивне для вас: я не збирався брати участь у виборах на 94-му окрузі", - сказав Мосійчук.
Нардеп повідомив, що після виходу з Радикальної партії він планував брати участь у виборах на окрузі в Полтавській області.
"Але через те, що Радикальна партія на одному з округів виставила людини, якого я дуже поважаю - Гребінківського міського голову Віталія Колесніченко, через те, що я 148-й округ готував під вибори Ігоря Лінчевського, якого повинна була висувати та ж Радикальна партія, я вирішив не брати участі у виборах. Але на мене вийшли жителі Василькова і люди, яких я знаю не один рік і запропонували висуватися на виборах технічним кандидатом [нардепа від Блоку Петра Порошенка] Ігоря Кононенко. Для мене це була подвійна образа. По-перше, я вважаю себе самодостатнім українським політиком, якому вірили і вірять сотні тисяч або навіть мільйони українців. По-друге, через те, що Кононенко безпосередньо причетний до арешту моєму в стінах українського парламенту по сфабрикованою кримінальною справою, яке організував колишній президент [Петро] Порошенко, колишній генпрокурор Віктор Шокін і тодішній спікер парламенту Володимир Гройсман", - сказав Мосійчук.
За словами депутата, він вирішив "докласти максимальних зусиль, щоб Кононенко не став нардепом і не пішов від кримінальної відповідальності".
Він заявив, що йому пропонували "мочити" іншого кандидата по 94-му округу, блогера і журналіста "1 + 1" Олександра Дубинського. Також він заявив, що йому пропонували брати участь в антиреклами каналу "1 + 1" і дискредитації інших кандидатів.
Крім того, за словами Мосійчука, Ірина Наконечна, яка, як він заявив, працює в передвиборній кампанії Кононенко, заплатила за нього внесок при реєстрації кандидатом.
"Коли справа дійшла до реєстрації, я навмисне сказав Наконечної, що у мене немає грошей для сплати внеску за реєстрацію. Тоді вона, взявши гроші в штабі Кононенко, прибула до філії "Ощадбанку" і в присутності мого юриста і моїх помічників сплатила цей внесок, хоч він і був внесений. Цей факт був задокументований", - сказав політик.
Пізніше, як він заявив, на нього "вийшов" голова громадської організації "Єдиний союз патріотів України" Валентин Манько, у них відбулося три зустрічі.
"На третій зустрічі особисто Манько в присутності Наконечної, своєю і моєї охорони зробив мені пропозицію:"Ми даємо $ 20 тис., Після того як ти знімешся з виборів ". Ця пропозиція прозвучала, бо на той час вони зрозуміли, що грати на стороні Кононенко проти інших кандидатів я не буду, що моя участь у виборах забирає голоси тільки у Кононенко, шкодить тільки Кононенко ... Крім того, Манько сказав: "бери $ 20 тис., ми ще $ 10 тис. можемо дати, бери свою молоду дружину і їдь кудись на тиждень-два відпочинь", - сказав Мосійчук.
Політик заявив, що підготував ряд заяв в Госбюро розслідувань і поліцію. Мосійчук закликав виборців голосувати за Дубинського, але підкреслив, що не радзделяет його ідеологічні погляди.
Мосійчук також розповів, що з однодумцями працює над побудовою нової партії і створенням інформаційного проекту.

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-09-24
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Какие настольные игры сейчас популярны?
Настолки для компании – игры, которые помогут весело и со смыслом провести свой досуг с друзьями. Вместе с магазином Good Games разберем, какие настольные игры сейчас в рейтинге и чем они отличаются от настолок 2000-х.
Вчера, 22:2249
Мужская обувь — то, что определяет гардероб настоящего мужчины
Выбирая обувь для мужчин, нужно учитывать ряд важных факторов, чтобы не прогадать: качество, дизайн, практичность, материалы. Лайфхаки для выбора обуви — в этой статье.
Вчера, 16:2981
Особенности ремонта пневматической подвески на иномарке
Основные причины и признаки поломки пневматической подвески на иностранном автомобиле: этапы и особенности ремонта пневмоподвески.
Вчера, 16:2465
Машинная штукатурка: 5 ключевых преимуществ
Стремительный технический прогресс, разумеется, не обошел стороной и строительную отрасль. То есть та работа, которая когда-то делалась исключительно вручную, сейчас успешно выполняется механизированным методом, в частности, машинная штукатурка.
23-сен-2020, 20:40116
На что обратить внимание при покупке дивана
Если вы решили диван купить, не забывайте, что в ближайшие пару десятков лет будете использовать этот предмет интерьера каждый день. Поэтому подумайте о повседневном использовании перед покупкой. Рассмотрим, на что нужно обратить внимание
23-сен-2020, 20:19128
Полезные рекомендации по выбору елки для посадки на собственном участке
Елка – это обязательный элемент новогодних праздников. При наличии собственного участка, покупать искусственную ель или срубленное дерево не обязательно, так как можно посадить живую елку, которая будет радовать каждый год.
23-сен-2020, 17:4689

События

К ограничениям "красной зоны" готовятся Тернополь и Бережаны
В связи с внесением Тернополя и Бережан (Тернопольская область) в "красную зону" с 28 сентября там будут действовать соответствующие ограничения.
Вчера, 22:2146
В Украине резко уменьшилась "Красная зона"
Согласно новому карантинному зонированию, так называемая "красная зона" в Украине сократилась до двух городов.
Вчера, 20:5083
В "желтую зону" вернулся Киев
В Украине обновили карантинные зоны по эпидемической ситуации в регионах.
Вчера, 20:1663
Карантинные зоны обновили в Украине
Государственная и региональная комиссии по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций приняла решение относительно разделения Украины на новые зоны карантина.
Вчера, 20:0581
Формы и цвет бюллетеней на местные выборы утвердил ЦИК
Центральная избирательная комиссия (ЦИК) утвердила формы и цвет бюллетеней на местные выборы.
Вчера, 19:3161
НАБУ подало жалобу на прокурора по делу "Роттердам+"
Национальное антикоррупционное бюро Украины отреагировало на решение Высшего антикоррупционного суда по закрытию дела "Роттердам+".
Вчера, 17:5859