Сіярто: Попри санкції ЄС щодо Росії, Франція та Німеччина збільшили обсяги торгівлі з цією країною

Сіярто: Попри санкції ЄС щодо Росії, Франція та Німеччина збільшили обсяги торгівлі з цією країною
Незважаючи на санкції ЄС щодо Росії, Франція та Німеччина збільшили обсяги торгівлі з цією країною. Про це в інтерв'ю "Голосу Америки", опублікованому 18 липня, заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто
"Щодо самих санкцій. Знаєте, я дійсно думаю, що вплив санкцій має бути оцінений. І тут ми бачимо багато лицемірства. Гляньте на останні цифри торгівлі між Францією і Росією, до прикладу. Ця торгівля зросла на 45% протягом двох останніх років санкційного режиму. Торгівля між Німеччиною і Росією зросла на 29% за останні два роки підсанкційного режиму", – сказав він.
За його словами, Угорщина втратила понад $8 млрд через можливості експорту від моменту введення санкцій.
"Тож тут є велике лицемірство, це по-перше. А по-друге, якщо ви глянете на результати санкцій, то думаю, нам треба підняти питання, чи ці санкції досягли своєї мети – економічно або політично", – додав Сіярто.
Він підкреслив, що Угорщина ніколи не ветувала санкції та висловлювалися за територіальну цілісність і суверенітет України.
"Коли йдеться про вплив санкцій, і коли йдеться про деталі торгівлі між Західною Європою і Росією в останні роки, це треба взяти до уваги. Чесно, без лицемірства і політкоректності", – підкреслив Сіярто.
У 2014 році, відразу після анексії Криму, на сході України Росія розпочала збройну агресію. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України з одного боку та російською армією і підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей, – з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на факти й докази, які демонструє Україна.
Через агресію проти України на РФ накладають різні санкції. Їх періодично продовжують. Востаннє це відбулося в червні 2019 року.
18 липня 2019 року прем'єр-міністр федеральної землі Саксонія в Німеччині Міхаель Кречмер закликав зняти санкції з РФ. 

 


Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Что-то мотивация слабовата. Никакой дестабилизации не произошло да и не могло произойти. Так что надо придумать чего-нибудь другое....
Геннадий (2019-12-14 16:42:48)
Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)