Мери, які програли вибори в Раду, зобов'язані піти у відставку - ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ

Мери, які програли вибори в Раду, зобов'язані піти у відставку - ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ
Мери, які програли на виборах до парламенту, зобов'язані піти у відставку
Про це говориться в зверненні ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ до мерів міст, опублікованому на офіційному сайті партії.
«Перед початком виборчої кампанії мери Одеси, Харкова, Маріуполя, Запоріжжя, Павлограда, Рені, Ужгорода, Теплодара, Токмака, Балаклеї, Краснограда заявили про свій намір балотуватися в депутати Верховної Ради України. Для цього партія «Довіряй справам» об'єдналася з «Опозиційним блоком» і висунула кандидатами Геннадія Труханова, Геннадія Кернеса, Вадима Бойченко, Володимира Буряка, Анатолія Вершину, Ігоря Плехова, Богдана Андріїва, Михайла Жовніра, Ігоря Котелевського, Івана Столбового, Володимира Максима», - нагадали в партії.
«Паралельно вони організували брудну - безпрецедентну в історії України кампанію «чорного» піару з метою протидіяти єдиній в Україні справжній опозиції - ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ - ЗА ЖИТТЯ. Таких нахабних і цинічних порушень закону, які були здійснені «партією мерів» в ході останньої виборчої кампанії, Україна ще не знала. Знищення передвиборчої агітації конкурентів і заборони на розміщення зовнішньої реклами, спроби блокувати доступ до місцевих медіа та поширення фейковий і відверто брехливих матеріалів щодо ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, нападу на наші партійні офіси, партійних активістів і агітаторів, спроби фальсифікацій - все це далеко не повний перелік «передвиборної активності», яка здійснювалася під керівництвом мерів з передвиборчого списку «Опозиційного блоку», - говориться в заяві.
Також ОПОПЗІЦІОННАЯ ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ звернулася до мерів українських міст.
«Панове мери! Жителі ваших міст, інші виборці оцінили діяльність і позицію вашої «об'єднаної політичної сили». 3% підтримки на виборах - це не просто цифри. Це ваш політичний вирок. Ваша участь в списку партії мерів - це не просто технологія протягування в Раду «потрібних людей» - це демонстрація того, як ви ставитеся до людей. Ви збиралися втекти до Верховної Ради від своїх виборців, які 2015 року довірили вам управління своїми містами», - впевнені в партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ».
У політсилі звернули увагу виборців на те, що «партія мерів» їх обдурила.
«Ви обманули своїх виборців. Замість боротьби за мир і права громадян, ви вплуталися в брудну політичну гру і програли на виборах в парламент. Не потрібно зараз намагатися допомогти нечистим на руку політикам «виправити» результат виборів шляхом фальсифікацій. Цим ви тільки збільшите свій програш і розчарування громадян. Ви програли - майте мужність піти у відставку. Це стало б єдино правильним і відповідальним рішенням», - констатується в зверненні.

 

В ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ - ЗА ЖИТТЯ відзначили, що замість чесної боротьби за голоси виборців перераховані вище громадяни незаконно задіяли адміністративний ресурс і зловживали владою, щоб «проштовхнути» в парламент свій партійної список.


Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-12-01
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Фасовка и упаковка косметических средств
Упаковка и фасовка — 2 неотъемлемых процесса на любом заводе по изготовлению косметологических продуктов. И к их организации нужно подойти с ответственностью.
Вчера, 19:4265
В чем особенность оздоровительно-курортных комплексов
Оздоровительно-курортный туризм в нашей стране пользуется довольно большой популярностью.
Вчера, 16:5978
Твердотопливные котлы: почему стоит купить отопительное оборудование Altep
Твёрдотопливный котел – один из наиболее экономичных и безопасных видов отопительного оборудования. Чтобы оценить все преимущества данного класса техники, необходимо внимательно отнестись к выбору бренда-производителя и модели по параметрам.
Вчера, 16:5287
Особенности и разновидности бижутерии
Для создания красивого образа, каждая девушка всегда старается подобрать разные аксессуары и украшения. Конечно, приобрести дорогие виды ювелирных изделий могут себе позволить не все, поэтому многие представительницы прекрасного пола пытаются найти более доступные по цене вещи.
Вчера, 16:4772
NovuMedical Хмельницкий: демонстрационный центр посетили сотни людей
После того, как в демонстрационных центрах возобновились презентации, о Novumedical отзывы быстро распространились по сети и создали настоящий ажиотаж вокруг оборудования. Пользователи в интернете начали бурно обсуждать как само оборудование, так и его эффективность.
Вчера, 11:43105
Чем обшить балкон?
Внутреннее оформление – один из наиболее сложных вопросов в деле обустройства утепленного балкона. С остеклением и материалом утепления разобраться намного проще, ведь тут достаточно определиться с тем, какая зона вам требуется – теплая или холодная.
Вчера, 07:49110

События

Посла Венгрии из-за ситуации на Закарпатье вызвал
Министр иностранных дел Украины Дмитрий Кулеба сегодня, 1 декабря, вызвал на разговор венгерского посла Иштвана Ийдярто.
Вчера, 22:1469
НАТО заявило что Российские войска в Приднестровье нарушают целостность Молдовы
Размещение российских войск в непризнанном Приднестровье нарушает территориальную целостность Молдовы.
Вчера, 22:1262
К отметке 20 тысяч долларов приближается Биткойн
Сегодня, 1 декабря, криптовалюта биткойн (bitcoin) побила абсолютный рекорд.
Вчера, 20:2167
Способ обойти санкции против "Северного потока-2" нашли в Германии
В Германии могут создать специальный фонд, который поможет компаниям обойти санкции США против газопровода "Северный поток-2".
Вчера, 20:1758
При локдауне Транспорт останавливать не будут
Министерство здравоохранения не планирует останавливать работу общественного транспорта после введения локдауна в Украине.
Вчера, 19:5674
Данилов заявил что локдаун будет 100%
Локдаун в Украине из-за ситуации с COVID-19 в любом случае будет введен.
Вчера, 16:4669