Мери, які програли вибори в Раду, зобов'язані піти у відставку - ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ

Мери, які програли вибори в Раду, зобов'язані піти у відставку - ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ
Мери, які програли на виборах до парламенту, зобов'язані піти у відставку
Про це говориться в зверненні ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ до мерів міст, опублікованому на офіційному сайті партії.
«Перед початком виборчої кампанії мери Одеси, Харкова, Маріуполя, Запоріжжя, Павлограда, Рені, Ужгорода, Теплодара, Токмака, Балаклеї, Краснограда заявили про свій намір балотуватися в депутати Верховної Ради України. Для цього партія «Довіряй справам» об'єдналася з «Опозиційним блоком» і висунула кандидатами Геннадія Труханова, Геннадія Кернеса, Вадима Бойченко, Володимира Буряка, Анатолія Вершину, Ігоря Плехова, Богдана Андріїва, Михайла Жовніра, Ігоря Котелевського, Івана Столбового, Володимира Максима», - нагадали в партії.
«Паралельно вони організували брудну - безпрецедентну в історії України кампанію «чорного» піару з метою протидіяти єдиній в Україні справжній опозиції - ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ - ЗА ЖИТТЯ. Таких нахабних і цинічних порушень закону, які були здійснені «партією мерів» в ході останньої виборчої кампанії, Україна ще не знала. Знищення передвиборчої агітації конкурентів і заборони на розміщення зовнішньої реклами, спроби блокувати доступ до місцевих медіа та поширення фейковий і відверто брехливих матеріалів щодо ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, нападу на наші партійні офіси, партійних активістів і агітаторів, спроби фальсифікацій - все це далеко не повний перелік «передвиборної активності», яка здійснювалася під керівництвом мерів з передвиборчого списку «Опозиційного блоку», - говориться в заяві.
Також ОПОПЗІЦІОННАЯ ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ звернулася до мерів українських міст.
«Панове мери! Жителі ваших міст, інші виборці оцінили діяльність і позицію вашої «об'єднаної політичної сили». 3% підтримки на виборах - це не просто цифри. Це ваш політичний вирок. Ваша участь в списку партії мерів - це не просто технологія протягування в Раду «потрібних людей» - це демонстрація того, як ви ставитеся до людей. Ви збиралися втекти до Верховної Ради від своїх виборців, які 2015 року довірили вам управління своїми містами», - впевнені в партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ».
У політсилі звернули увагу виборців на те, що «партія мерів» їх обдурила.
«Ви обманули своїх виборців. Замість боротьби за мир і права громадян, ви вплуталися в брудну політичну гру і програли на виборах в парламент. Не потрібно зараз намагатися допомогти нечистим на руку політикам «виправити» результат виборів шляхом фальсифікацій. Цим ви тільки збільшите свій програш і розчарування громадян. Ви програли - майте мужність піти у відставку. Це стало б єдино правильним і відповідальним рішенням», - констатується в зверненні.

 

В ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ - ЗА ЖИТТЯ відзначили, що замість чесної боротьби за голоси виборців перераховані вище громадяни незаконно задіяли адміністративний ресурс і зловживали владою, щоб «проштовхнути» в парламент свій партійної список.


Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-05-27
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Как выбрать холодильник с учетом его ключевых характеристик
Не существует универсального совета, следуя которому можно выбрать идеальный холодильник. Если вы планируете его покупку, учитывайте свои финансовые возможности, количество членов семьи и вкусовые предпочтения, касающиеся внешнего оформления.
Вчера, 16:2179
Утепление дома пенопластом: ключевые преимущества
Энергоэффективность дома в условиях активного повышения цен на энергоносители, а, следовательно, и на отопление, - вопрос актуален, и даже очень. И чтобы в зимний период счета, мягко говоря, не поражали Вас заоблачными суммами, самое время позаботится об утеплении собственного жилища.
Вчера, 13:5082
Целебные и лекарственные травы для нашей нервной системы
Врачи и целители разных культур и цивилизаций на протяжении всего времени применяют лекарственные травы для нервной системы, чтобы защитить организм от стресса и беспокойства.
Вчера, 11:40150
Строительство ферм для животных, или Как открыть свиноферму?
Строительство свинофермы – выгодная инвестиция денежных средств. Чтобы избежать ошибок и финансовых потерять, советуем довериться одному подрядчику и заказать проект фермы под ключ.
Вчера, 09:5683
Приобретение жилья в Испании с ВНЖ и без него: в чем разница и что лучше?
При покупке жилья в Испании мало кого интересует получение ВНЖ. Ведь апартаменты покупаются в качестве инвестиций, и проживать в этой стране собираются далеко не все. Но тут есть один нюанс.
26-мая-2020, 21:05104
Цены на ремонтные работы
При планировании ремонта один из наиболее актуальных вопросов – цена вопроса. От бюджета зависит, какие идеи можно реализовать в квартире или офисе, а от которых придется отказаться из-за стоимости.
26-мая-2020, 13:44114

События

Число антисемитских преступлений растет в Германии
Также в стране возросло число преступлений, связанных с вандализмом
Сегодня, 07:0035
Проект по сокращению тюрем запускает Минюст
В Украине ни одна тюрьма не заполнена на 100% в отличие от СИЗО
Сегодня, 05:0046
В этом году мировой туризм упадет на 70%
В предыдущие кризисные ситуации в мире наблюдался спад на 10-20%
Сегодня, 03:0057
Из-за махинаций уволили руководство "Интерсити"
В ближайшее время "Укрзализныця" проведет прозрачный и конкурентный отбор с соблюдением законодательства
Сегодня, 01:0077
Подозреваемого в поджоге прокуратуры Каховки задержали
Подозревают 27-летнего жителя Каховского района
Вчера, 21:2872
Пляжи в Киеве 1 июня все же не откроют
Пляжи должны получить санитарные паспорта, процедура длится 7-10 дней
Вчера, 20:4774