Мери, які програли вибори в Раду, зобов'язані піти у відставку - ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ

Мери, які програли вибори в Раду, зобов'язані піти у відставку - ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ
Мери, які програли на виборах до парламенту, зобов'язані піти у відставку
Про це говориться в зверненні ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ до мерів міст, опублікованому на офіційному сайті партії.
«Перед початком виборчої кампанії мери Одеси, Харкова, Маріуполя, Запоріжжя, Павлограда, Рені, Ужгорода, Теплодара, Токмака, Балаклеї, Краснограда заявили про свій намір балотуватися в депутати Верховної Ради України. Для цього партія «Довіряй справам» об'єдналася з «Опозиційним блоком» і висунула кандидатами Геннадія Труханова, Геннадія Кернеса, Вадима Бойченко, Володимира Буряка, Анатолія Вершину, Ігоря Плехова, Богдана Андріїва, Михайла Жовніра, Ігоря Котелевського, Івана Столбового, Володимира Максима», - нагадали в партії.
«Паралельно вони організували брудну - безпрецедентну в історії України кампанію «чорного» піару з метою протидіяти єдиній в Україні справжній опозиції - ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ - ЗА ЖИТТЯ. Таких нахабних і цинічних порушень закону, які були здійснені «партією мерів» в ході останньої виборчої кампанії, Україна ще не знала. Знищення передвиборчої агітації конкурентів і заборони на розміщення зовнішньої реклами, спроби блокувати доступ до місцевих медіа та поширення фейковий і відверто брехливих матеріалів щодо ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, нападу на наші партійні офіси, партійних активістів і агітаторів, спроби фальсифікацій - все це далеко не повний перелік «передвиборної активності», яка здійснювалася під керівництвом мерів з передвиборчого списку «Опозиційного блоку», - говориться в заяві.
Також ОПОПЗІЦІОННАЯ ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ звернулася до мерів українських міст.
«Панове мери! Жителі ваших міст, інші виборці оцінили діяльність і позицію вашої «об'єднаної політичної сили». 3% підтримки на виборах - це не просто цифри. Це ваш політичний вирок. Ваша участь в списку партії мерів - це не просто технологія протягування в Раду «потрібних людей» - це демонстрація того, як ви ставитеся до людей. Ви збиралися втекти до Верховної Ради від своїх виборців, які 2015 року довірили вам управління своїми містами», - впевнені в партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ».
У політсилі звернули увагу виборців на те, що «партія мерів» їх обдурила.
«Ви обманули своїх виборців. Замість боротьби за мир і права громадян, ви вплуталися в брудну політичну гру і програли на виборах в парламент. Не потрібно зараз намагатися допомогти нечистим на руку політикам «виправити» результат виборів шляхом фальсифікацій. Цим ви тільки збільшите свій програш і розчарування громадян. Ви програли - майте мужність піти у відставку. Це стало б єдино правильним і відповідальним рішенням», - констатується в зверненні.

 

В ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ - ЗА ЖИТТЯ відзначили, що замість чесної боротьби за голоси виборців перераховані вище громадяни незаконно задіяли адміністративний ресурс і зловживали владою, щоб «проштовхнути» в парламент свій партійної список.


Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-21
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Ой да какая разница кто их украдет, пришли б сюда, местные бы разворовали, нам простым людям похренственно, кто их там украл, мы эту помощь в глаза никогда не видели и не увидим. И если судить из стат ......
Марьванна (2019-11-21 04:26:13)
он защищает петуха потому-что сам такой...
петр (2019-11-20 08:17:27)
Пока в Украине решают проблему ареста Олега Ляшко, виновные в данных смертях strana.ua/news/229688-hruzinskie-snajpery-majdana-dali-pokazanija-v-belarusskoj-henprokuratura.html всё ещё находятся на ......
KudestNiK (2019-11-19 15:07:02)
Що за текст? Це Гугл переклав з української на російську? Ніщо? Читати неможливо!...
Анна Мельник (2019-11-18 00:05:57)