Іван Чубирко закликає підтримати вектор примирення та не піддаватись “майданним” маніпуляціям

Іван Чубирко закликає підтримати вектор примирення та не піддаватись “майданним” маніпуляціям
Іван Чубирко закликає підтримати вектор примирення та не піддаватись “майданним” маніпуляціям

Сьогодні єдина «червона лінія» — це продовження війни.

Депутат Закарпатської облради та очільник обласного осередку “Опозиційної платформи – за життя” – Іван Чубирко закликає місцевих політиків, громадський актив та краян – тим, кому небайдужа доля країни та народу, об`єднатись заради врегулювання ситуації на Сході України.

Це можна зробити тільки працюючи спільно і, що головне, не піддаючись провокаціям.

“Закликаю громадян не брати участь у провокаційних заходах, які мають на меті збурити ситуацію в країні, тим паче у цей непростий час, коли вирішується доля мирного майбутнього, адже на території України шостий рік триває збройний конфлікт. Гинуть люди. Занепадає економіка та інфраструктура.

Невпинно погіршуються умови життя. Зростають борги громадян і держави. В такій ситуації пошук шляху до миру, об’єднання українського народу та відновлення цілісності держави стають обов’язком для всіх, не тільки політиків та державних діячів. Висловлюю повну підтримку зусиллям, спрямованим на завершення протистояння та мирне врегулювання конфлікту на Донбасі.

Після виборів Президента та парламенту ми стали ближче до миру. Відбувся обмін полоненими. Відновився діалог у Нормандському форматі та в рамках мінської контактної групи. Розведення військ сприяло зниженню інтенсивності бойових дій.

Цей мирний поступ має бути продовжений.

Як депутат обласної ради та очільник Закарпатського осередку другої за впливом у парламенті партії, вимагаю від політиків та причетних відповідальності та турботи про майбутнє, а не агресії та провокацій. Засуджую будь-які дії, які спрямовані на зрив мирного процесу та переговорів про завершення війни.

Бажання розхитати ситуацію, відновити в Україні безлад та протистояння, повернути вплив радикалам
— це позиція непатріотична і ворожа інтересам України. Намагання підтримати свій падаючий рейтинг спробами зірвати мирні перемовини свідчить про байдужість до долі нашої держави.

Закликаю Президента, Верховну раду та уряд зробити все необхідне, аби мир повернувся на українську землю. Щоб більше не гинули люди. Щоб люди більше не покидали Україну, як місце непридатне для життя.

Сьогодні єдина «червона лінія» — це продовження війни. Представництво нашої політсили в області вимагає від політиків її не перетинати!

Дайте Україні мир! Дайте Україні єдність! Дайте Україні життя! “


Источник
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-08-13
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Як самостійно зробити розводку в квартирі?
Електрика – один з найважливіших винаходів людства. Життя без побутової техніки, гаджетів та різноманітного обладнання просто неможливе. Тому під час ремонту вагоме місце відводиться під розводку електромережі. Якщо у вас є необхідний досвід та інструменти, можна спробувати зайнятись
Сегодня, 14:2136
Отличия между тоником и лосьоном для лица: разница, которой мы не ощущаем
Убеждение, что классификацию «тоник» и «лосьон» придумали маркетологи для привлечения большего числа клиентов, ложное. Если бы кожа умела говорить, она смогла бы более убедительно об этом рассказать. А пока она просто терпит, изредка подавая сигнальные «прыщики».
Сегодня, 12:3349
Почему для энергоснабжения дома выбирают дизельгенератор
Дизель-генераторы от своих аналогов отличаются экономичны расходом топлива, длительной работе, большому эксплуатационному ресурсу.
Вчера, 23:02101
10 причин выбрать домо-квартиры QDRO – terraced house для жизни
Стильные трехуровневые домо-квартиры QDRO – terraced house с собственным двором — отличная альтернатива загородному дому. Объект находится на территории коттеджного городка «Конык», в Голосеевском районе столицы. Неподалеку расположен заказник «Жуков остров» и
Вчера, 19:4495
Надежная покупка машины в Кременчуге
Приобретение автомобиля – ответственный процесс. В ходе этого мероприятия человеку необходимо не только выбрать достойную марку, но и проконтролировать, чтобы новая машина пребывала в отличном техническом состоянии. О последнем не стоит сильно беспокоиться, когда покупаете новый автомобиль в
Вчера, 17:0373
Материалы, используемые для создания наружной рекламы
Технический прогресс и появление новых технологий позволили пополнить ассортимент материалов для наружной рекламы новыми позициями. Материалы, представленные в компании АВЕРС, позволяют создать качественный рекламный носитель, который будет выполнять свои задачи максимально эффективно.
Вчера, 16:3386

События

первое соглашение о закупке 300 млн доз вакцины от COVID-19 заключила ЕК
Речь идет о вакцине компании AstraZeneca
Сегодня, 14:4325
Перечень лиц, от которых не требуют самоизоляцию при въезде расширили в Украине
Перечень расширил Кабмин своим решением
Сегодня, 14:4123
Критерии определения стран "зеленой зоны" для въезда обновила Украина
Кабмин установил один критерий определения страны со значительным распространением коронавируса
Сегодня, 14:3436
Месячную сумму затрат на лекарства и лечение назвали Украинцы
Проблема стоимости лекарств является главной для украинцев в сфере здравоохранения
Сегодня, 14:3034
Троих задержанных украинцев освободила Беларусь
Ведутся переговоры для освобождения Романа Шишка
Сегодня, 12:2344
335 единиц наградного оружия раздал Аваков
Из них 242 были награждены в 2019 году
Сегодня, 12:2145