Операція спадкоємець Балоги: як за місяць зліпити щось схоже на цукерку?

Бий своїх, щоб чужі боялися… Це, схоже – новий принцип роботи ЗМІ, близьких до екс-міністра МНС Віктора Балоги. Першим під «гарячу» руку журналістів потрапив міський голова Мукачева Золтан Ленд’єл.

Чиновника звинуватили у спогляданні за процесом виловлювання бродячих собак. Мовляв, не гуманно це якось, не по-європейськи. Навіть кримінальною справою полякали мера Мукачева.  Відзначимо, що за останні 10 років це – перший подібний випадок, коли кишенькові ЗМІ супермаркету «Барва» кидають каміння у своїх. Зрозуміло, що без санкції «з гори» ця інформація не з’явилася. Які ж дії Ленд’єла викликали настільки сильне обурення у лідера нечисленної громади усіх єдиноцентристів Закарпаття?

Відповідь, як завжди, лежить на поверхні: вибори. Цього разу – до Закарпатської обласної ради. В Мукачеві балотується син Віктора Балоги – Андрій. Ті ж самі «до скрипу» лояльні до мукачівського клану ЗМІ супроводжують кожний вихід «у люди» цього – як він сам про себе каже «успішного підприємця» (наче він «з нуля» створив те, що йому подарували батьки). Під час кожної такої розмови люди в один голос скаржаться на бездіяльність міських комунальників – засмічені та неосвітлені вулиці,  численні ями, нерегулярне водопостачання, відсутність паркових зон та місць для занять спорту і т.д.

 

Балога-молодший з посмішкою на обличчі усіх запевняє, що добре обізнаний з проблемами – ось тільки для їхнього вирішення йому не вистачає депутатського мандату. Обіцяє усе: від побудови в кожному дворі дитячих майданчиків до реставрації Будинку офіцерів… Усе те саме, що до цього обіцяли зробити усі Балоги, Токарі, Ленд’єли під час виборчих кампаній, але успішно забули одразу після обрання.  Принагідно нагадаємо, що з  1998 року Мукачевом керує команда Балог.

Якщо усі ці гострі проблеми оминати, то, за великим рахунком, Андрію Балозі й говорити не буде про що. А як же тоді (хоча б ілюзорно) створити видимість проведення передвиборчої кампанії? Як легалізувати роздачу продовольчих пайків та грошових знаків? Частково для розкрутки іміджу, звісно, допоміг батько, який ініціював через суди різних інстанцій зняття Андрія Балоги з виборів. А що ж далі?

Далі – треба шукати крайнього. Хтось же винен у тому, що в Мукачеві бігають зграї бродячих собак, на дорогах — «по вуха» болото, розкрадаються комунальні об’єкти, зникають паркові зони і т.д. Ось тут і пригодився Золтан Ленд’єл. Проблема виборів до Закарпатської облради гостро стоїть вже сьогодні. Насамперед – у площині самолюбстві батька – Віктора Івановича. Без сумніву, заради перемога свого сина Балога-старший  піде на будь-які кроки і ні перед чим не зупиниться. Бо, якщо вже в Мукачеві програє його син – доведеться достроково йти на політичну пенсію.

Зрозуміло, що імідж Ленд’єла –гарного господарника, у цьому контексті – ніщо. Наступні мерські вибори – через 1,5 року. За цей час його можна буде кілька разів відбілити. А зараз – терміново треба з Андрія Балоги «зліпити» імідж доброго та справедливого «царя», який здатний виправити усі помилки попередників.

Ось тільки схоже це на чергове розведення лохів…

karpatnews.in

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-03-04
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Виды солнечных электростанций и их отличия
Установка солнечной электростанции у себя дома или на предприятии позволяет не только экономить на счетах за электричество, но и зарабатывать на продаже излишков выработанной энергии.
Вчера, 17:20121
Раздвижные системы от «ВиЯр»
Шкафы-купе — один из наиболее популярных форматов мебели для хранения. Они удобны, надежны, занимают мало места, при этом вместительны и универсальны в плане дизайна, их можно вписать в любой интерьерный стиль.
1-мар-2021, 19:23330
Предназначение пластификатора для бетона
Пластификатор для бетона является химической добавкой, которую вводят в смесь, чтобы улучшить ее физико-механические характеристики.
1-мар-2021, 17:44241
Самый нужный вспомогательный материал при ремонте
Перед тем как приступить к декоративной отделке стен или потолков, следует хорошенько подготовить поверхность. Тщательно зашпаклевать, выровнять, отшлифовать, прогрунтовать и так далее и так далее.
28-фев-2021, 08:21366
Система капельного полива от интернет магазина MarketSV
Применение дождевальных установок для полива приусадебного участка постепенно уходит в прошлое. Устройства расходуют много воды и заболачивают территорию.
27-фев-2021, 14:20411
Как выбрать планшет ребенку для игры и учебы
XXI век – это время высоких технологий. Использование новейших средств коммуникации является залогом успеха. Раньше дети больше времени проводили на улице, играя со своими сверстниками. Но мир стремительно меняется.
27-фев-2021, 08:54450

События

Статистика COVID-19  в Украине по состоянию на утро 5 марта 2021
5 марта (по состоянию на 9:00) в Украине 1 384 917  лабораторно подтвержденных случаев COVID-19, из них 26 591 летальных, 1 186 873 пациентов выздоровело.
Сегодня, 08:1949
Итальянская мафия захотела нажиться на коронавирусе
Итальянская мафия захотела нажиться на проблемах страны в связи с пандемией коронавируса и присвоить часть выплат из масштабного фонда спасения европейской экономики, пишет Bloomberg.
Вчера, 22:4882
Найдены новые блокирующие коронавирус препараты
Ученые Боннского университета в Германии нашли два семейства активных веществ, которые могут блокировать размножение коронавируса SARS-CoV-2. =
Вчера, 22:4690
Создание конгресса местных властей утвердил Зеленский
Президент Украины Владимир Зеленский подписал указ о создании конгресса местных и региональных властей.
Вчера, 22:3585
Строительство газопровода "Северный поток-2" в водах Дании может затянуться до осени
Ранее сообщалось о других сроках - до конца апреля.
Вчера, 21:4597
В силу вступил закон о сроках ликвидации налоговой милиции
В четверг, 4 марта, закон о сроках ликвидации налоговой милиции вступил в силу.
Вчера, 18:52118