Закарпатська облрада підтримала Меморандум національної єдності

Закарпатська облрада підтримала Меморандум національної єдності

В Києві за ініціативи голови Донецької ОДА Сергія Тарути планується підписання Меморандуму національної єдності, в основі якого покладено звернення представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування зосередити всі зусилля для того, аби відновити на території нашої країни дію законів та порядок, повернути Україну на шлях цивілізованого та мирного розвитку. Текст меморандуму підтримали депутати облради.

«Ми, представники місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування:

— відстоюючи національну єдність, територіальну цілісність та державний суверенітет України,

— усвідомлюючи свою відповідальність перед єдиним Українським народом, кожною територіальною громадоюініціюємо підписання Меморандуму національної єдності.

Ми висловлюємо готовність взяти на себе відповідальність за підтримання конституційного порядку на всій території України, повне забезпечення громадянських прав і свобод, забезпечення громадського миру, міжнаціональної злагоди і соціально-економічної стабільності на всій території держави.

Наша країна переживає складну кризу, яка поставила під загрозу розвиток України як цивілізованої, демократичної, суверенної держави. За таких умов саме місцеве самоврядування, консолідована позиція всіх українських громад, повноцінна реалізація потенціалу міжрегіонального співробітництва є визначальними чинниками стабілізації ситуації та уникнення національної катастрофи. Вважаємо, що самоорганізація та самоврядування територіальних громад — це фундамент та гарант національної єдності та цілісності України.

Ми закликаємо центральні органи виконавчої влади до активної взаємодії з органами місцевогосамоврядування з метою відновлення законності та порядку, поверненняУкраїни на шлях цивілізованого та мирного розвитку. З цією метою мипропонуємо невідкладно реалізувати кроки до децентралізації влади тареформуванню місцевого самоврядування на основі Європейської Хартіїмісцевого самоврядування, створити надійну фінансову базу місцевогосамоврядування, забезпечити проведення повноцінних виборів до органів влади ізнеухильним додержанням всіх легітимних процедур на всій території України.

Ми закликаємо всі політичні сили керуватися виключно національнимиінтересами і утримуватись віддій, які можуть загострити ситуацію в державі.

Звертаємось до всіх сільських, селищних, міських голів, голів районних, обласних рад, Верховної Ради АРК Крим, депутатів всіх рівнів, представників органів державної влади на місцях підтримати нашу позицію і згуртуватися навколо завдань збереження національної єдності та державної цілісності. Підтримка цього Меморандуму — перший крок на шляху діалогу та порозуміння. Це спільне рішення, яке підкреслює нашу рішучість будувати демократичну державу,єдину Україну, в якій поважають права і свободи людини незалежно від місця проживання, національності, віросповідання та політичних та культурних уподобань.Наш обов'язок виправдати довіру людей та відповісти їх очікуванням», — йдеться у тексті Меморандуму.

Прес-служба облради

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Качественная одежда от оптового поставщика стоковой одежды
Если необходимо приобрести стоковую одежду оптом, стоит обратить внимание на интернет-магазин Stockhouse. Это идеальная возможность наполнить витрины своего розничного магазина или интернет-ресурса качественной одеждой для мужчин, для женщин и для детей.
Сегодня, 08:57109
Обзор недорогих заборов для дома и дачи
Ныне, в период пандемии, когда многие прочувствовали на себе ее негативные последствия в контексте сокращения рабочих мест, материальной нестабильности, повышения цен на продукты и товары, многие ищут пути сокращения своих финансовых трат.
Вчера, 14:55188
Почему техника Apple стала самой популярной в мире?
В сети магазинов Apple в Киеве, как и во всем мире, всегда людно. Все хотят обновить, купить свой первый «яблочный» гаджет или просто посмотреть на него. И это не удивительно: Эппл завоевала репутацию лучшей техники в мире, а девайсы с логотипов в форме яблока – самые продаваемые
15-апр-2021, 18:16214
Ножи балисонги: разновидности и преимущества
Нож – очень важная и нужная вещь, которую люди активно используют в быту, и не только. Современные производители выпускают довольно широкое разнообразие данных изделий, среди которых особой популярностью пользуются так называемые ножи-балисонги (бабочки).
15-апр-2021, 17:36226
Косметика Avene: у чому її унікальність
Основним компонентом косметики Avene є термальна вода, котра має цілющі та лікувальні властивості.
15-апр-2021, 16:11198
Как происходит увеличение груди
Увеличение груди занимает почти 1 место среди наиболее часто выполняемых косметических операций у женщин. Процедура относится к сфере пластической реконструктивной хирургии и гинекологии. Доктора занимаются восстановлением женской груди с 1890-х годов.
15-апр-2021, 15:38210

События

"Укрзализныця" запустит дополнительные поезда на Пасху и майские праздники
В "Укрзализныце" запустят дополнительные поезда на время Пасхи и майских праздников.
Сегодня, 20:2654
Старшего дипломата посольства России в Киеве высылает Украина
В МИД Украины заявили, что старший дипломат из посольства России в Киеве должен покинуть территорию страны в течение 72 часов, начиная с 19 апреля.
Сегодня, 20:2467
Полиция выписала штраф киевскому мотоциклисту, который натянул трусы на номер своего байка
В Киеве патрульные полицейские заметили мотоцикл, номерные знаки которого были прикрыты женским нижним бельем.
Сегодня, 20:2175
Канада приостановила миссию военных инструкторов в Украине. Говорит, что из-за коронавируса
Министерство обороны Канады приостанавливает миссию военных инструкторов в Украине из-за вспышки коронавируса, которую зафиксировали среди ее персонала.
Сегодня, 18:5095
Переговоры в ближайшее время проведут Макрон и Путин
Президент Франции Эммануэль Макрон заявил, что намерен в ближайшее время провести переговоры со своим российским коллегой Владимиром Путиным.
Сегодня, 17:5475
Лукашенко анонсировал принятие "принципиального решения" в ближайшее время
Президент Беларуси Александр Лукашенко анонсировал принятие "одного из принципиальных решений" за четверть века своего пребывания на посту президентства.
Сегодня, 17:4785