Юрій Луценко подав у відставку, бо депутати його не слухаються

Юрій Луценко подав у відставку, бо депутати його не слухаються

Народний депутат Юрій Луценко подав у відставку з посади голови фракції "Блоку Петра Порошенка" тому, що депутати від партії проголосували за закон про реструктуризацію валютних кредитів, хоча напередодні вони домовилися про зовсім протилежне.
Про це йдеться в заяві Луценка, оприлюдненому на офіційному сайті партії "Солідарність - Блок Петра Порошенка".

"Учора Верховна Рада працювала продуктивно, але, на жаль, потім почалася гра особистих амбіцій. На жаль," Самопоміч" залишила сесійну залу і почалася циркова вистава Радикальної партії. Все це перейшло в некероване річище, після чого несподівано був проголосований закон, який є економічною катастрофою для країни ", - заявив він.
За словами Луценка, "голосування на розтерзання популізму, напад псевдолюбові до народу" обійшлося б у 90 млрд. грн. з української фінансової системи. Це рівно стільки ж, скільки становить військовий бюджет України, підкреслює політик.
"Депутати прекрасно розуміють, що цих грошей немає, що це неможливо, але кожен з них захотів бути добреньким для майже 75 тисяч позичальників. Однак не можна бути добреньким до 75 тисячам, в результаті чого постраждають 45 мільйонів українців. І взагалі може бути покладено край існуванню української держави ", - написав він.

Луценко зізнався, що для нього було шокуючим фактом, що 72 народних депутати фракції партії "Блок Петра Порошенка" натиснули кнопку "за", хоча на фракції було ухвалено інше рішення - протилежного змісту.

"Я вважаю, що в тому, що фракція голосує не так, як домовилися, є і моя вина. Керувати фракцією, яка голосує не на користь країні, для мене неприйнятно. Я розумію, що далі відбудеться засідання фракції, я вже бачу, що депутати вже розуміють, в яку біду вони вчора потрапили, і я вважаю, що відповідальний політик, який керує фракцією, що представляє президента і країну, повинен робити таку заяву, яку я зробив. Вважаю, що у фракції має відбутися серйозна розмова про те, що неприйнятно кожному працювати окремим гравцем. Політика - командна річ. І якщо фракція партії "Блок Петра Порошенка" усвідомлює це - ми разом приймемо всі необхідні рішення. Я готовий керувати командою, але я не готовий відповідати за дурість і популізм окремих діячів ", - підкреслив він.
Крім того, нардеп вважає, що вся коаліція проєвропейських сил у парламенті втрачає ефективність, а робота деяких фракцій зриває реформи. "Вчорашнє голосування стало вже не черговим дзвінком, а гучним набатом щодо ефективної коаліції. На жаль, політичні амбіції, політичні розрахунки не менше трьох фракцій коаліції постійно дестабілізують роботу парламенту і зривають реформи", - говорить Луценко, маючи на увазі Радикальну партію, "Самопоміч "і" Батьківщину ".
Разом з тим, нардеп вважає, що в двох найбільших фракціях - "БПП" і "Народному фронті" - існує проблема дисципліни.
"На вівторок опівдні вже запланована зустріч у голови Верховної Ради для того, щоб відбулася серйозна і чесна розмова. І у себе на фракції, і на засіданнях коаліції я говорив одну просту річ: якщо хтось думає, що можна залишитися героєм, опльовуючи своїх партнерів, то це міф. Політик ніколи не набирає балів на тому, що підставляє своїх партнерів. Суспільство прекрасно це розуміє. Чим швидше ми почнемо грати в командну гру і у фракції БПП, і в коаліції - тим краще це сприйме країна ", вважає Луценко і додає, що деяких членів коаліції, які "займаються особистим піаром", доведеться виключити з неї.

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Русин 7 июля 2015 01:27
цЕ ХТО ВТРАТИВ 90МІЛЬЯРДІВ,ТОВСТОСУМИ ЧИ НАРОД! щОСЬ Я НЕ ДОГАНЯЮ! КРЕДИТИ МИ БРАЛИ У КОМЕРЦІЙНИХ БАНКАХ,У ЯКИХ Е КОНКРЕТНІ ВЛАСНИКИ,ЯК НАПРИКЛАД,ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ,ТА ІЖЕ З НИМ. ТО ВИОДИТЬ ,ЦЯ БРАТІЯ, ПО ЯКІЙ І ТАК ТЮРМИ ПЛАЧУТЬ,НЕДООТРИМАЕ ЛИШНІ МІЛЬЯРДИ. ТО ПРИ ЧОМУ ТУТ НАРОД1
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Как проходят консультации семейного психотерапевта?
У супругов, которые первые решили обратиться за психологической помощью, могут возникнуть вполне понятные беспокойства и вопросы. В каком формате проходит консультация, психолог разговаривает с каждым по отдельности или с парой?
Сегодня, 15:4577
Обзор ремешков для Casio G-Shock
Как выбрать ремешок для часов Casio G-Shock? Советы и рекомендации от часовых мастеров сервиса по ремонту часов Correa.
Вчера, 21:54144
Качественная одежда от оптового поставщика стоковой одежды
Если необходимо приобрести стоковую одежду оптом, стоит обратить внимание на интернет-магазин Stockhouse. Это идеальная возможность наполнить витрины своего розничного магазина или интернет-ресурса качественной одеждой для мужчин, для женщин и для детей.
Вчера, 08:57174
Обзор недорогих заборов для дома и дачи
Ныне, в период пандемии, когда многие прочувствовали на себе ее негативные последствия в контексте сокращения рабочих мест, материальной нестабильности, повышения цен на продукты и товары, многие ищут пути сокращения своих финансовых трат.
16-апр-2021, 14:55299
Почему техника Apple стала самой популярной в мире?
В сети магазинов Apple в Киеве, как и во всем мире, всегда людно. Все хотят обновить, купить свой первый «яблочный» гаджет или просто посмотреть на него. И это не удивительно: Эппл завоевала репутацию лучшей техники в мире, а девайсы с логотипов в форме яблока – самые продаваемые
15-апр-2021, 18:16262
Ножи балисонги: разновидности и преимущества
Нож – очень важная и нужная вещь, которую люди активно используют в быту, и не только. Современные производители выпускают довольно широкое разнообразие данных изделий, среди которых особой популярностью пользуются так называемые ножи-балисонги (бабочки).
15-апр-2021, 17:36290

События

Материалы дела о взрыве на складе боеприпасов во Врбетице рассекретит Чехия
Премьер-министр Чехии Андрей Бабиш пообещал рассекретить материалы о произошедшем в 2014 году взрыве на складе боеприпасов в деревне Врбетице, из-за которого вчера страна решила выслать 18 российских дипломатов посольства РФ в Праге.
Сегодня, 18:0646
О концентрации иностранных войск у границ республики заявили в белорусском Совбезе
Заместитель госсекретаря белорусского Совета безопасности Владимир Арчаков сообщил о наращивании военного присутствия иностранных контингентов возле границ страны.
Сегодня, 18:0451
ООН заявил что размер пенсий пожилых женщин в Украине на 30% меньше, чем у мужчин
Размер выплат у пенсионерок в Украине в среднем на 30% ниже, чем у мужчин пенсионного возраста. При этом женщины живут дольше.
Сегодня, 15:1574
Отставки президента Майи Санду потребовали в Молдове
Партия социалистов Молдовы потребовала отставки избранной осенью президентом Майи Санду и проведения досрочных выборов главы государства.
Сегодня, 15:1473
Спецслужбы Чехии заявили, что Петров и Боширов были на месте взрыва в Врбетице
Спецслужбы Чехии заявили, что граждане России Александр Петров и Руслан Боширов побывали на территории склада боеприпасов в деревне Врбетице в 2014 году.
Сегодня, 15:1290