Ті ж граблі -- генерал Русин нагадав історію Москаля і ЗаЄдУ

Ті ж граблі -- генерал Русин нагадав історію Москаля і ЗаЄдУ

Колишній керівник закарпатської та вінницької міліції Віктор Русин після вчорашньої прес-конференції голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля з нардепом Валерієм Пацканом, де прозвучало, що Москаль буде йти першим номером пропрезидентської сили на вибори восени, на своїй сторінці у Фейсбук нагадав про події 2002 року і партію ЗаЄдУ.

Подаємо авторський текст без змін.

«Всім доброго ранку.))
Вчора у ФС прочитав,що відбулася прес-конференція двух "знаних"політиків сучасності Пацкана В.та Москаля Г.
Я прекрасно розумію,що пост який зараз напишу дадуть прочитати вище названим особам,а від їх прихильників на мене почнуть лити відрами гівна,та чорт з ними.
Само більше мене обурили слова Москаля,що в Закарпатті за останні 13 років у нас ніщо не змінилося: ті же сім'ї, клани та "гавнометы".
Хочу сказати губернатору,що в Закарпатті за останні 13 років поки його не було приріст населення збільшився лише в єдиній нашій області,сотні тисяч сімей які тут проживали так і проживають і будуть проживати,не залежно від Москаля.
Також хочу нагадати всім,якщо забули,або не знали зовсім,що 13 років назад Москаль будучи губернатором Закарпаття так рвав на собі сорочку за ЄДУ,була така партія влади,що кожну неділю в адміністрації,або УМВС начальники міліції області доповідали йому про проценти в кожному районі за партію,із страху називали цифри від 75% до 85%,в кінці партія в області набрала 13%.Я особисто був на цих нарадах,і всі начальники міліції живі може спитати.
Потім губернатор пропав на три дні і ніхто не міг його знайти,і був знятий.
В буремні часи помаранчевої революції Москаль уже стає демократом у Народній Самообороні Луценка.
Дальше проходить у ВР по списках "Батьківщини".
І ось нарешті новина,на Закарпатті Маскаль іде першим номером у списку Солідарності.
Чесно говоря я не знаю, де буде Мокаль через 13 років і що буде возглавляти і в якій партії,мені до одного міста,так як політична проституція мене мало інтересує, але 1000000% моя сім'я і сотні тисяч закарпатських сімей будуть проживати в рідному краї.
Маю честь».

7dniv.info

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Jan 8 августа 2015 16:52
А шо АНТІБІТІК свята людина? Скільки крові на його руках? І він ще генерал????

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-14
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Что-то мотивация слабовата. Никакой дестабилизации не произошло да и не могло произойти. Так что надо придумать чего-нибудь другое....
Геннадий (2019-12-14 16:42:48)
Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)