На Іршавщині пропонують позбутися "комуністичних" Суворова, Кутузова і Петра І

На Іршавщині пропонують позбутися "комуністичних" Суворова, Кутузова і Петра І
Пропонований перелік вулиць в Іршавському районі, що підлягають перейменуванню відповдіно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», оприлюднили в Іршавській РДА.
Згідно із законом, перейменуванню підлягають назви, в яких використані імена (псевдоніми) осіб, які обіймали керівні посади у комуністичній партії (від секретаря райкому і вище), вищих органах влади та управління СРСР, УРСР, інших союзних або автономних республік, працівників органів держбезпеки. Також підлягають зміні найменування, у яких використано назви СРСР, УРСР, інших союзних або автономних республік та похідні від них; пов’язані з діяльністю Комуністичної партії (включаючи партійні з’їзди), річницею Жовтневого перевороту, встановленням радянської влади на території України або в окремих адміністративно-територіальних одиницях, переслідуванням учасників боротьби за незалежність України.
На Іршавщині, згідно з попереднім переліком, перейменують 46 вулиць у 16 населених пунктах, серед яких і райцентр:
– с. Білки: вул. Жовтнева, вул. Мічуріна, вул. Островського, вул. Петра Великого, вул. Суворова;
– с. Брід: вул. Радгоспна;
– с. Довге: вул. Колгоспна;
– с. Доробратово: вул. Кутузова, вул. Суворова;
– с. Загаття: вул. Жовтнева, вул. Колгоспна, вул. Мічуріна;
– с. Заріччя: вул. Комсомольська, вул. Леніна, вул. Мічуріна, вул. Радянська;
– с. Ільниця: вул. Горького, вул. Енгельса, вул. Жовтнева, вул. Комсомольська, вул. Піонерська, вул. Радянська, вул. Суворова, вул. Чапаєва, вул. Щорса;
– с. Імстичово: вул. Жовтнева, вул. Мічуріна, вул. Суворова;
– м. Іршава: вул. Горького, вул. Кутузова, вул. Мічуріна, вул. Піонерська, вул. Суворова, вул. Чапаєва;
– с. Кам’янське: вул. Жовтнева, вул. Колгоспна, вул. Мічуріна;
– с. Кушниця: вул. Кірова, вул. Колгоспна, вул. Кутузова;
– с. Малий Раковець: вул. Жовтнева; 
– с. Негрово: вул. Мічуріна;
– с. Осій: вул. Суворова; 
– с. Приборжавське: вул. Колгоспна, вул. Кутузова;
– с. Сільце: вул. 60-річчя Жовтня.
Визначитися із новими назвами вулиць, площ, географічних об’єктів органи місцевого самоврядування мають до 21 листопада 2015 року. Якщо за цей час не буде прийнято відповідних рішень, то голова відповідної місцевої ради має затвердити переймкнування розпорядженням до 21 лютого 2016 р. В іншому випадку таке перейменування здійснюється розпорядженням голови обласної державної адміністрації. 
Джерело: Іршавська РДА
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Aleks 3 сентября 2015 19:20
Закон о декоммунизации подтверждает пропаганду Кремля, что в Украине у власти бандеровцы. Кто стреляет в прошлое из пистолета, получает в ответ из будущего выстрел из пушки (см. жертвы в АТО).
дід Михайло 3 сентября 2015 21:22
Вже проводили деесарізацію, демарксизацію, деленінізацію, десталінізацію, декомунізацію лише не розуміємо щоб щось збудувати своє рідне руське-українське антихресту потрібно відрубати голову, а не щіпати за хвіст. Тільки знищивши СиоНацизм, змінивши владу СиоНацистів секти хабад на руську-українську, та провівши реформи за прикладом Ісландії, ми здобудемо перемогу. ВСЕ НА САЙТІ AntiMatrix.org.
дід Михайло 3 сентября 2015 21:32
Мічурін був малограмотний любитель садівник, який свєю цікавістю і любовю добився високих результатів, в той час просто потрібні були герої і в садівництві, не лише герої академіки, які обрізали остюки в пшениці, для збільшення урожайності.
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Виды солнечных электростанций и их отличия
Установка солнечной электростанции у себя дома или на предприятии позволяет не только экономить на счетах за электричество, но и зарабатывать на продаже излишков выработанной энергии.
Вчера, 17:20177
Раздвижные системы от «ВиЯр»
Шкафы-купе — один из наиболее популярных форматов мебели для хранения. Они удобны, надежны, занимают мало места, при этом вместительны и универсальны в плане дизайна, их можно вписать в любой интерьерный стиль.
1-мар-2021, 19:23381
Предназначение пластификатора для бетона
Пластификатор для бетона является химической добавкой, которую вводят в смесь, чтобы улучшить ее физико-механические характеристики.
1-мар-2021, 17:44272
Самый нужный вспомогательный материал при ремонте
Перед тем как приступить к декоративной отделке стен или потолков, следует хорошенько подготовить поверхность. Тщательно зашпаклевать, выровнять, отшлифовать, прогрунтовать и так далее и так далее.
28-фев-2021, 08:21403
Система капельного полива от интернет магазина MarketSV
Применение дождевальных установок для полива приусадебного участка постепенно уходит в прошлое. Устройства расходуют много воды и заболачивают территорию.
27-фев-2021, 14:20449
Как выбрать планшет ребенку для игры и учебы
XXI век – это время высоких технологий. Использование новейших средств коммуникации является залогом успеха. Раньше дети больше времени проводили на улице, играя со своими сверстниками. Но мир стремительно меняется.
27-фев-2021, 08:54485

События

В "красной" зоне может оказаться Закарпатская область с понедельника
Закарпатскую область завтра могут внести в "красную" зону карантина.
Сегодня, 20:4443
Соединенные Штаты Америки, помимо бизнесмена Игоря Коломойского, ввели санкции против членов его семьи
Соответственно, ближайшим родственникам запретили въезд в США.
Сегодня, 18:0082
В Иране военные Корпуса стражей исламской революции предотвратили угон пассажирского самолета Fokker 100 авиакомпании Iran Air
В Иране военные Корпуса стражей исламской революции предотвратили угон пассажирского самолета Fokker 100 авиакомпании Iran Air.
Сегодня, 17:5981
Санкции против Коломойского вводят США
Соединенные Штаты вводят санкции против олигарха Игоря Коломойского.
Сегодня, 16:4275