У сусідів Закарпаття мігранти билися з поліцією, лягали на рейки. Орбан каже про моральну помилку

У сусідів Закарпаття мігранти билися з поліцією, лягали на рейки. Орбан каже про моральну помилку
Угорська поліція зупинила потяг з мігрантами, що прямував до Австрії, і почала операцію з їхньої відправки в табір тимчасового утримання. Про це повідомляє Reuters.
Два дні величезний натовп мігрантів жив на Будапештському вокзалі. Угорська влада змушена були скасувати транзитні поїзди через Відень до Німеччини, і в підсумку сотні нелегальних мігрантів буквально захопили потяг, що їхав до прикордонного з Австрією міста Шопрон. Вони заблокували двері, в результаті чого вагони виявилися забиті людьми вщерть.
У місті Бічке поїзд зупинила поліція. Правоохоронці наказали всім мігрантам відправлятися в табір тимчасового утримання, що знаходиться неподалік. Пасажирів з квитками пересадили на інший потяг, а поліцейський спецназ приступив до зачистки шести вагонів з біженцями. За останніми даними, силовикам вдалося звільнити один із вагонів, але мігранти відмовляються відправлятися в табір - вони стукали по склу, кричачи «Ніяких таборів», багато хто ліг на рейки, деякі вступили в бійку з поліцією, намагаючись залізти назад у вагон.
У той же час прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, виступаючи на нараді в Брюсселі, присвяченій проблемам прикордонного контролю ЄС, заявив, що «Угорщина переповнена страхом, вся Європа переповнена страхом, тому що європейці бачать, що їхні лідери не можуть впоратися з ситуацією». Орбан заявив, що Угорщина категорично протестує проти введення квот на розміщення мігрантів та буде скрупульозно дотримуватися існуючих в ЄС правил, що вимагають реєструвати всіх біженців перед тим, як впустити їх у межі Євросоюзу.
Коли журналіст нагадав Орбану про фотографії з потонулою сирійською дитиною, яка облетіла всі європейські ЗМІ та викликала в країнах ЄС прилив співчуття до мігрантів, прем'єр відповів, що це не може служити моральним аргументом для прийому біженців. «Якщо ми створимо враження, що всі можуть приїхати до нас і ми їх приймемо, це буде моральною помилкою. З моральної, гуманної точки зору правильніше буде сказати: «Будь ласка, не приїжджайте. Туреччина - спокійна країна, залишайтеся там. Дорога небезпечна, і краще для вашої родини, для дітей, для вас самих залишитися там», - прокоментував Орбан.
Останнім часом через нестабільну ситуації в країнах Африки та Близького Сходу в європейські держави прибуває все більше число мігрантів. Основний їх потік йде через Угорщину. Намагаючись зупинити його, угорська влада почала будівництво на кордоні з Сербією стіни протяжністю 175 кілометрів. Всього держави Євросоюзу домовилися прийняти у себе 32 000 мігрантів протягом двох років. Однак Німеччина, найпопулярніша у мігрантів країна ЄС, очікує до кінця року отримати 800 000 заявок на надання статусу біженця.
Інф. Угорщина. Погляд зсередини
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-02-26
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Как выбрать планшет ребенку для игры и учебы
XXI век – это время высоких технологий. Использование новейших средств коммуникации является залогом успеха. Раньше дети больше времени проводили на улице, играя со своими сверстниками. Но мир стремительно меняется.
Сегодня, 08:5462
Как правильно одеваться на рыбалку
Рыбалка – увлекательное занятие. Однако, если подобрать неправильную одежду, отдых может быть испорчен.
Вчера, 15:07108
ТОП-3 лучших производителей теплых полов
В последнее время система электрического теплого пола пользуется огромнейшей популярностью и все чаще становиться лучшей альтернативой традиционного отопления.
Вчера, 14:52115
Особливості підбору дитячих роликів в інтернет-магазині Rollerland
Раніше дитячі ролики були найбажанішим подарунком для хлопчиків та дівчаток віком від 6 до 15-17 років, але купити їх було дуже складно через високу вартість й відсутність на українському якісної екіпіровки.
Вчера, 10:09139
Как установить доборы на входные двери
Добор — это панель, которая необходима для увеличения размера дверной коробки и соединения наличниками в том случае, если имеются несовпадения с параметрами стены.
25-фев-2021, 18:47230
Кассетные алюминиевые потолки — удачное решение для современного дизайна
Алюминиевые потолки кассетного типа по праву считаются самыми долголетними подвесными системами. Алюминий не боится коррозии, а полимерное напыление повышает и без того высокую износоустойчивость металла. 
25-фев-2021, 14:16248

События

Данилов заявил что Украина не боится реакции Путина на санкции против Медведчука
Секретарь СНБО Алексей Данилов заявил, что Украина не боится шагов российского президента Владимира Путина в ответ на санкции в отношении его кума Виктора Медведчука.
Сегодня, 10:4326
В FDA рекомендовали одобрить вакцину Johnson&Johnson в США
Эксперты Управления по контролю качества продуктов и лекарственных препаратов (FDA) США рекомендовали одобрить применение вакцины от коронавируса компании Johnson & Johnson.
Сегодня, 09:3361
Генеральный прокурор Украины Ирина Венедиктова выразила убеждение, что Украина сможет вернуть большую часть убытков в деле ПриватБанка
Генеральный прокурор Украины Ирина Венедиктова выразила убеждение, что Украина сможет вернуть большую часть убытков в деле ПриватБанка.
Сегодня, 09:2482
Статистика COVID-19  в Украине по состоянию на утро 27 февраля 2021
27 февраля (по состоянию на 9:00) в Украине 1 342 016  лабораторно подтвержденных случаев COVID-19, из них 25 893 летальных, 1 168 321 пациентов выздоровело.
Сегодня, 08:45587
Возможные побочные эффекты после COVID-вакцинации назвали в Минздраве
Главный государственный санитарный врач Виктор Ляшко назвал возможные побочные эффекты, которые могут возникать после вакцинации от коронавируса.
Вчера, 22:10137
Санкции против Захарченко и Якименко и проверка двойного гражданства: что решили на СНБО
В пятницу, 26 февраля, в Офисе президента Украины прошло заседание Совета национальной безопасности и обороны.
Вчера, 22:09184