Голова Рахівської РДА залякує учасників акцій протесту, посилаючись на Москаля

Голова Рахівської РДА залякує учасників акцій протесту, посилаючись на Москаля
Акція протесту проти директора ДП «Рахівське лісове господарство» Володимира Приступи і двох лісничих завершилася погрозами та переслідуваннями мітингувальників. 
Нагадаємо, люди виступили проти монополії підприємства, керівництво якого, використовуючи службове становище, віддавало всі види робіт одному підряднику, навіть не розглядаючи можливості співпраці з іншими. Крім цієї відверто корупційної схеми, директора ДП звинувачують у вивезені дерева за межі області. 
Після акції протесту 26 лютого тими рахівчанами, які висловилися проти такої політики підприємства, зацікавилися правоохоронці та високопосадовці. Зокрема, погрози посипалися особисто від голови Рахівської РДА Павла Басараби, – стверджують протестувальники.
Павло Васильович, кажуть вони, для тиску на людей відкрито використовує ім’я "губернатора" Геннадія Москаля: переконує, що переслідувати їх наказав особисто очільник області. Невідомо, чи знає сам Геннадій Москаль, що від його імені в районі відбувається така протиправна діяльність.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-10-19
житель села 2 марта 2016 19:52
йой біда та ба шо тепер буде ?
не байдужий 3 марта 2016 18:37
а кого хочут заміст Приступи???? шіляка злодія шо пригородив собі полонину та побив людий.дайти си правді вкрали ліс а аби їх не посадили мітинги ззбирают "патріоти" йдіт на войну там свій патріотизм покауйте.!!!!
гуцул 4 марта 2016 22:01
Басараба на всіх зустрічах з людьми залякує, угрожає. Цей управлінець і показує, що і Москаль такий самий.Масове вивезення лісу почалося з приходом Москаля, який приїхав "боротися" з корупцією.
гуцул 4 марта 2016 22:15
Ліс народне багатство то чому бідна людина зріже смереку,то платить штраф а такі як Приступа Осташ Папарига і другі лісничі з народного багатства озолотіли.Діждали би ті люди які вже цему терпіти не хотят і повстают проти
Жительсела 4 марта 2016 22:18
Шановні протистувальники. Будьте добрі ідентифікуйте хто де коли працював на які роботі і в кого який робочий стаж за робочою професією. Ви висували серйозні вимоги до людей які чесно працюють і добросовісно сплачують податки . Напротязі року таке підприємство як ДП"Рахівське ЛДГ" перевіряють обласна екологія .Обласна податкова ,КРУ .Шановні односельчанки я звертаюся до вас до вашоі об'єктивноі оцінки керівника ДП"Рахівське ЛДГ" пан Приступа незважаючи на важкий час у державі старається утворювати нові робочі місця збільшувати зарплату і виплачувати місячну і річну премію . Зверніть увагу що 70% сім'їв села Богдан ,Луги,Видричка працюють у Рахівському лісгоспі ,які своєчасно отримують зарплату , і своєчасно перераховуються податки із лісгоспу у б'юджет сіл Луги ,Богдан,Відричка.Але таким ,людям яких покищо не будемо особисто вказувати ,яким вигідно цей мітинг ,які нехочуть щоб проних узнали чим вони займалися [вбивали дичку , крали ліс, обманювали людей і всяке різне]. Люди добрі ці люди які організовували мітинг вони втратили все святе і зуміли зібрати 20-25людей обманутих людей. І пов'язали із поганими дорогпризначеннного призначення . Люди добрі якшо треба буде вийти на захист директора ДП"РахівськогоЛДГ" то вийдуть така кількість людей шо ми отримуємо другий Донецьк або Луганськ
Лісник 5 марта 2016 23:16
А чому всі вперто нехочуть помічати, що цей мітинг фінансував не тільки Шіляк, Бендак, Бахор а ще один злодій-лісничий Богданського лісництва Микола Грапенюк який рветься в директори Рахівського лісгоспу!
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Основные принцыпы правильного питания
В 21 веке здоровье все выше поднимается в рейтинге приоритетов. Поэтому все большее количество людей переходят на здоровый образ жизни - умеренный спорт, правильное питание и разумный тайм-менеджмент.
Вчера, 18:59103
Как выбрать хороший интернет-магазин: покупка техники без рисков
Количество интернет-магазинов растет не по дням, а по часам. Новые виртуальные торговые точки открываются регулярно. Покупатели узнают о них из рекламы в социальных сетях или на популярных новостных сайтах.
18-окт-2021, 14:49164
Как сэкономить на продуктах без ущерба для здоровья
Среднестатистический украинец тратит на покупку продуктов не менее половины, а в некоторых случаях 2/3 семейного бюджета. С учетом того, что цены растут как на дрожжах, доля таких расходов стремительно увеличивается.
18-окт-2021, 14:41167
Не только в Америке: как работает сервис поздравлений от украинских знаменитостей
В 2017 году в США создали сервис Cameo, где предложили пользователям заказывать видеоролики от звезд. В заявке необходимо описать адресата и указать текст обращения. Стоимость стартует от $25.
18-окт-2021, 14:39144
Как получить «чистый» звук от проигрывателя винила?
Не случайно, новое поколение ценителей музыки, которые росли в эру цифрового формата, проявляют неподдельный интерес к другим форматам из недалекого прошлого. Речь идет о виниле
18-окт-2021, 14:27143
Горящие путевки осенью: топ-3 экзотических направления для выгодных каникул
Горящие путевки в теплые края — лучший способ сменить осеннюю дождливую прохладу на яркое солнце и лазурь морской глади.
16-окт-2021, 15:36239

События

Зачем Стефанчук снова хочет отменить сезонный перевод стрелок
Уже в конце следующей недели, 31 октября, украинцы переведут стрелки часов на один час назад в рамках традиционного перехода на "зимнее" время.
Вчера, 23:5866
Синоптик рассказала о погоде в среду и четверг
В среду, 20 октября, в Украине, где ожидается ясная и безоблачная погода, в некоторых областях температура воздуха поднимется до +18 градусов.
Вчера, 20:1589
Россию в развязывании войны на Донбассе обвинил глава Пентагона
Министр обороны Соединенных Штатов Америки, который 19 октября прибыл в Украину с официальным визитом, уже сделал первые заявления в Киеве.
Вчера, 17:20114
Тотальный локдаун объявлен в России
В России объявлен тотальный локдаун. Он связан со взрывном ростом заболеваемости коронавирусом.
Вчера, 16:54153
За одну секунду хакеры взломали iPhone 13 Pro на iOS 15 и получили $330 тысяч
Чтобы перехватить управление, злоумышленникам нужно использовать сразу несколько уязвимостей, однако в итоге жертве достаточно просто кликнуть по ссылке.
Вчера, 13:08146
Вопрос независимости от Британии рассмотрят в Уэльсе
В Уэльсе заговорили о независимости от Британии.
Вчера, 13:05150