В Закарпатській ОДА стурбовані питанням, як повернути Крим і Донбас

В Закарпатській ОДА стурбовані питанням,  як повернути Крим і Донбас
У п’ятницю, 18 березня, у Закарпатській ОДА відбулася презентація монографії "Донбас і Крим: ціна повернення", яка описує проблематику війни на Донбасі та анексії АР Крим. Авторами дослідження стали науковці Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України.
Презентував монографію радник директора Національного інституту стратегічних досліджень, доктор філософії Віктор Циганов.  Участь у презентації видання взяли, зокрема, директор Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень в м. Ужгород Світлана Мітряєва, керівник Національної поліції в Закарпатській області Сергій Князєв, начальник управління СБУ Олег Воєводін, науковці УжНУ, дипломати.
«Нині, коли ми відчуваємо дефіцит усього – коштів, матеріально-технічних засобів, людських ресурсів, бракує й інтелектуального компоненту – осмислення, що відбувається в країні та аналізу ситуації»,  зазначив заступник голови Закарпатської ОДА Олександр Петік, звертаючись до присутніх і наголошуючи на важливості видання.
Під час презентації йшлось про причини та наслідки тимчасової втрати контролю над окремими територіями України, збройну агресію Росії та шляхи її подолання, роль міжнародного співтовариства в контексті подій в Україні.
У науковому виданні "Донбас і Крим: ціна повернення" науковці дослідили проблематику війни на сході країни та анексії частини її території.  Автори також проаналізували причини та наслідки втрати контролю над окремими територіями України. У монографії також обґрунтовується позиція України та висвітлюються підходи ЄС та Росії до врегулювання ситуації на Донбасі в Мінському процесі. Визначені умови реінтеграції та пріоритети відновлення Донбасу. Окрім цього, у виданні окреслені шляхи подолання соціальних наслідків збройної агресії Росії проти України. Розроблені прогнози розвитку подій на Донбасі та довкола Криму.
Найближчим часом видання презентують у Братиславі, Будапешті, Празі та Ризі.
Джерело: Прес-служба Закарпатської ОДА
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Читач 19 марта 2016 09:52
Причини - прокралися і вті, і йсі.
Наслідки - опустошають державу і ні, що їх не зупиняє.
Висновок - нелюди.
георгий гранитный 30 марта 2016 00:16
В закарпатье полнейшый порядок и прцветание донбас в голове бараны усебя порядок наведите
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Обустройство маленькой прихожей: советы и обзор типичных ошибок
Прихожая — предисловие ко всему дому. Она формирует впечатление о квартире, встречает хозяев и гостей. Мало кто может похвастаться просторной прихожей, где легко уместить любые элементы меблировки, аксессуары и предметы декора
Сегодня, 10:1746
Грузовые перевозки по Киеву
Предложение многих транспортных компаний адресовано предприятиям и частным лицам, имеющим потребность в организации в сфере транспорта. Компания гарантирует комплексное обслуживание штучных, крупногабаритных и специальных грузов во внутренних и международных перевозках.
Вчера, 18:0091
Де придбати оснащення для НУШ
Реформа системи освіти не обмежується зміною методик викладання. Концепція Нової української школи працює комплексно. Головна мета полягає в створенні комфортного простору для навчання і розвитку дітей.
Вчера, 13:4891
Выбираем наушники AirPods для iPhone SE
Чтобы слушать музыку в хорошем качестве, к выбору аксессуаров стоит подойти серьёзно. Обратить внимание на их технические особенности, совместимость с моделью iPhone. Кого-то волнует цена, а кого-то внешний вид вкладышей.
Вчера, 13:3287
Шуруповерт сетевой и аккумуляторный? Что лучше выбрать для дома
Для вкручивания, выкручивания шурупов, саморезов, гаек используется не только обычная отвертка, но и более современные виды инструментов – шуруповерты
3-июн-2020, 17:32142
Внедорожник напрокат — удобно, выгодно, престижно
В компании NarsCars имеется широкий выбор внедорожников средней тоннажности. Все машины поддерживаются в исправном состоянии и проходят постоянную проверку, поэтому не подведут в любой ситуации.
2-июн-2020, 15:50152

События

Контроль за пассажирскими перевозками усилят в Украине
Аваков подчеркнул, что правила лицензирования нужно сделать прозрачными
Сегодня, 12:3937
67 участников Перестрелки в Броварах было установлено
Уже 44 лицам объявлено о подозрении
Сегодня, 12:0043
Банду полицейских задержало ГБР
В банду входили 3 начальника и 4 оперативника отдела полиции в Днепропетровской области
Сегодня, 10:4164
Массовую акцию за отставку Авакова устроили в Киеве
Сотни людей собрались под зданием парламента
Сегодня, 10:3966
Суть новых санкций США против "Северного потока-2" объяснил "Нафтогаз"
"Нафтогаз" называет российский газопровод опасным для Европы и собирается продолжить противодействовать его строительству
Сегодня, 10:3648
Требования МВФ по пенсионной и налоговой реформам объяснили в Минфине
Пенсионный возраст в МВФ повышать не требуют
Сегодня, 10:3361