В Уряді переконують, що скоро на державних посадах некомпетентних людей не буде

В Уряді переконують, що скоро на державних посадах некомпетентних людей не буде
Кабінет Міністрів України на засіданні в п'ятницю, 25 березня, затвердив перший пакет нормативно-правових актів, необхідних для впровадження з 1 травня нової редакції Закону України «Про державну службу», – інформує Урядовий портал. 
Як нагадав на засіданні Уряду Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко, реформа держслужби – одне з ключових завдань, яке визначено програмою діяльності Кабінету Міністрів України.
«Ми повинні створити професійну державну службу, службу яка б була зорієнтована на потреби громадян, була б максимально поза політикою і будувалася за європейськими стандартами. Саме тому Урядом було розроблено і внесено до Парламенту новий законопроект «Про державну службу», який було схвалено наприкінці минулого року, підписано Президентом і зараз ми знаходимось на етапі підготовки до його імплементації», – сказав він.
За словами Костянтина Ващенка, до 1 травня цього року необхідно прийняти 33 нормативних акти, зокрема три закони і низку постанов Кабінету Міністрів, які дозволять підготуватися до належного впровадження Закону.
Голова Нацагентства з питань державної служби повідомив, що наразі проводиться роз'яснювальна робота і навчання держслужбовців, зокрема формуються нові служби персоналу в органах державної влади, які повинні стати одним з ключових елементів системи управління державної служби.
«Паралельно Уряд працює спільно з Парламентом над прийняттям у другому читанні закону про службу в органах місцевого самоврядування, який спільно з законом про державну службу повинен сформувати єдину систему публічної служби в Україні, а з іншого боку дати можливість кадрової спроможності реформи децентралізації. Тому що мало передати повноваження, функції, і навіть гроші на місця, треба зробити таким чином, щоб місцеві чиновники мали відповідні знання, навички, вміння і компетенцію для того, щоб ці функції обслужити", – зазначив він, висловивши сподівання, що Парламент ухвалить відповідний закон в цілому протягом місяця.
Після представлення відповідних актів, Уряд схвалив перший пакет рішень, які необхідно ухвалити для впровадження закону про «Про державну службу». Серед них, зокрема, три проекти законів. Це Закон «Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям закону України про державну службу». Ним вносяться зміни до 23 діючих законів в тому числі до закону «Про центральні органи виконавчої влади», «Про Кабінет Міністрів України», «Про місцеві державні адміністрації». Аналогічно вносяться зміни до Податкового та Митного кодексів.
Крім того, на засіданні Уряду прийнято ряд постанов, якими затверджено Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, Положення про Комісію з питань вищого корпусу державної служби, Порядок обчислення стажу державної служби та Порядок відкликання державного службовця із щорічної відпустки.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-10-24
георгий гранитный 29 марта 2016 21:59
А досихпор страной управляли бараны??!!!? Или компетентные крость будут компитентно
axabnrg 4 апреля 2016 12:17
5 областей – одна ціль. Програма USAID «ЛЕВ» оголошує конкурс на розробку Дорожніх карт:

http://khoda.gov.ua/programa-usaid-lev-ogoloshuye-konkurs-na-rozrobku-dorozhnix
-kart/

#USAID #CommunityAmalgamation #Громада
axabnrg 19 апреля 2016 11:32
Практичний посібник «Інструменти впливу громадян на місцеву владу», розроблений за підтримки USAID:

http://www.slideshare.net/oleksandrvirnyk/ss-60343650
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Канал «Футбол 3»: что предлагается болельщикам
«Футбол 3» – продолжатель «семейства» одноименных каналов с индексами 1 и 2. Основная цель создателей, которые презентовали свое детище в феврале 2020 года, – показать болельщикам еще больше контента, причем уникального.
Сегодня, 17:4860
Качество медицинских услуг в частных клиниках
Медицинский центр «Капля» предлагает доступ к гибкому медицинскому обслуживанию высокого уровня.
Сегодня, 17:4460
Что такое Зеленая карта и зачем она нужна
Если вы собираетесь выезжать на автомобиле в другую страну, которая является членом международной системы автострахования "Green card", вам необходимо оформить специальный страховой полис.
23-окт-2021, 15:21243
Сетевые камеры видеонаблюдения: что важно знать?
Четыре главных преимущества IP камер видеонаблюдения.
23-окт-2021, 15:19224
Секреты эффективной эко-уборки дома
Сегодня огромное внимание уделяется экологической стороне жизни. Привычными стали продукты питания без ГМО, натуральная косметика, безвредный пластик и многое другое.
22-окт-2021, 23:24262
Услуги по накрутке зрителей на стрим
Если необходимо увеличить зрителей на онлайн стрим, на начальном этапе без специализированной накрутки не обойтись.
22-окт-2021, 10:37235

События

Газовщики обнародовали новые тарифы. 8 гривен - за газ, 9 - за распределение
В Украине могут резко вырасти тарифы на распределение газа. Напомним: именно из-за них прошлой зимой по стране прокатились тарифные майданы.
Сегодня, 19:0266
Как в Украине работает индустрия по торговле ковид-сертификатами
В Украине на фоне новостей о том, что непривитых от коронавируса начнут отстранять от работы, растет спрос на поддельные ковид-сертификаты - для тех, кто вакцинироваться не хочет, но бумажка нужна.
Сегодня, 18:0298
Сын Трампа запустил в продажу новые футболки. "Алек Болдуин убивает людей"
Сын бывшего президента США Дональд Трамп-младший запустил в продажу футболки, надписи которых гласят, что знаменитый актер Алек Болдуин, который в следствии несчастного случая во время съемок застрелил оператора Галину Хатчинс, убивает людей.
Сегодня, 17:5770
Поставки газа в Европу предельно снизил "Газпром"
В понедельник, 25 октября, поставки газа по трубопроводу Ямал-Европа упали до 8 млн кубометров в день вместо забронированных 31 млн кубометров. 
Сегодня, 17:53343
Александр Пикалов развелся со своей супругой Ириной, с которой они были в браке с 2003 года
Один из ключевых актеров студии "Квартал 95" и художественный руководитель "Женского квартала" Александр Пикалов развелся со своей супругой Ириной, с которой они были в браке с 2003 года.
Сегодня, 14:2399
За сентябрь глава МВД Монастырский получил на руки чуть больше 60 000 гривен зарплаты
Министру внутренних дел Украины Денису Монастырскому начислили за сентябрь 2021 года 77 100 гривен заработной платы.
Сегодня, 14:2069