В УПЦ вважають, що Верховна Рада готує конфлікти на релігійному ґрунті

В УПЦ вважають, що Верховна Рада готує конфлікти на релігійному ґрунті
Прийняття Законопроекту № 4128 спровокує міжконфесійне протистояння у всіх регіонах України, заявив голова Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ єпископ Ірпінський Климент під час брифінгу у Києво-Печерській Лаврі 25 березня.
«Я хотів би зазначити, що автори законопроекту 4128 проявили певну недалекоглядність. Тому, що цей законопроект може бути використаний не лише проти УПЦ, як комусь цього хотілося б, але він може використовуватися також в інших регіонах по відношенню до будь-якої іншої конфесії», – говорить владика Климент.
Голова Юридичного відділу УПЦ протоієрей Олександр Бахов підтверджує: «У разі прийняття законопроекту № 4128, його дія буде поширюватись на всі релігійні організації в Україні. І якщо сьогодні його приймають з метою узаконити захоплення храмів Української Православної Церкви, то завтра з такою ж метою він може бути застосований до інших конфесій та релігійних організацій».
За словами голови Інформаційно-просвітницького відділу, «законопроект створює прецеденти, згідно яких релігійна напруга в Україні буде лише загострюватися і зростати із року в рік». Він звертає увагу на те, що «приклад Східної Європи, країн на Балканах показує нам, що релігійний фактор – є надзвичайно важливим в умовах, коли суспільство обирає траєкторію свого розвитку».
Законопроектом № 4128 пропонується внести зміни до Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації». Як ідеться у пояснювальній записці до законопроекту, законодавством не унормовано процедуру та не уточнено механізм змін приналежності релігійних громад до діючих в Україні та за її межами релігійних центрів. Таким чином право віруючих громадян та створених ними громад щодо вільного релігійного вибору виявляється ускладненим.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-10-24
mikola voskalo 27 марта 2016 16:49
Донесення СБУ про ситуацію в окупованій зоні і плані радника Порошенко щодо анулювання «Мінська-2»
Березень 23, 2016 15:38

Радник президента України з безпеки В.Горбулін розробив сценарій, за яким розвиваються події уздовж лінії зіткнення. Сценарієм передбачаються проведення турбують обстрілів території ДНР, посилення економічної та соціальної блокади непідконтрольною українській владі території, а також силове захоплення Республіки, викорінення і знищення населення Донбасу. Даний сценарій взятий повністю на озброєння військово-політичним керівництвом України і в точності виконується, що веде до ще більших страждань мирного населення і загибелі військовослужбовців. Головна мета сценарію - анулювати Мінські домовленості. Натомість запропонувати свій план, який призведе до ще більших кровопролиття в центрі Європи. У зв'язку з чим ми фіксується значне збільшення провокацій з боку ВСУ, особливо після вибуття заступника глави місії ОБСЄ А.Хуга. Зокрема загострення ситуації відбувається в районі ясіноватовского блокпоста.
mikola voskalo 27 марта 2016 16:51
Встановлено прибуття комісії з штабу оперативно-тактичного угруповання «Донецьк» для перевірки підрозділів в зоні АТО після виявлених фактів заниження втрат з боку командирів ЗСУ, а також злочинів у відношенні місцевих жителів. Переміщення інспектора буде здійснюватися на автомобілі марки «Газель» (бортова), потім на реанімаційному автомобілі, на якому військовослужбовці 58 омпбр доставляють боєприпаси на позиції для обстрілу території ДНР. Маршрут руху комісії заплановано спочатку на позиції 16 омпб 58 омпбр в район промзони Авдіївка, потім в зону відповідальності 128 огпбр в район н.п. Водяне. За нашими джерелами, проти членів комісії готується теракт військовослужбовцями 16 омпб 58 омпбр для приховування фактів своїх злочинів. Встановлено, що організаторам теракту буде відомо будь-яка зміна маршруту руху або транспортного засобу. Ми зацікавлені в збереженні життя членам комісії, які прибули для розслідування фактів військових злочинів військовослужбовцями ЗСУ. Сподіваємося, що матеріали, які зараз збираються, після зміни злочинного політичного режиму будуть передані в міжнародні суди.
mikola voskalo 27 марта 2016 16:52
Продовжують фіксуватися факти знущань з боку українських силовиків по відношенню до місцевого населення на окупованій ВСУ території. Зокрема, встановлено, що військовослужбовці зі складу полку МВС «Дніпро-1», що здійснюють чергування на блокпостах в зоні відповідальності 54 омбр під Артемівському, займаються розбійними грабежами, з вилученням у людей особистого майна. При цьому захисники цілісності України не соромляться кидати свої бойові пости для збагачення в найближчих населених пунктах, залишаючи лише частину особового складу на позиціях.

Продовжуємо фіксувати факти самовільного залишення частин українськими військовослужбовцями. Так, після знущань з боку командирів над старшим солдатом 54 орб Дранішніковим, боєць подався в біга. Відомо, що військовослужбовець має при собі зброю. Перед відбуттям військовослужбовець обіцяв товаришам знайти і застрелити свого командира. В даний час в районі н.п. Червоне проводяться заходи щодо пошуку втікача. У нашої розвідки є факти, що під час затримання військовослужбовців в подібних випадках відбувається їх ліквідація для приховування фактів злочинів командирів.

Отримано достовірні відомості від джерела в штабі 72 омбр про те, що між військовослужбовцями бригади та іноземними найманцями (вихідцями з Грузії) сталася перестрілка, в результаті якої поранення отримав один український офіцер. Обставини події уточнюються. Відомо, що даний факт ретельно приховується від вищого командування ЗСУ.
Переводчик Google для бизнеса –Инструменты переводчикаПереводчик сайтовСлужба "Анализ рынков"
Георгий гранитный 29 марта 2016 21:53
Ну навойне нет белого и черого серое влучшем случае . А прикрыватса БОГОМ очень рисковано ГОСПОДЬ поругаем небывает ето для обеих сторон
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Канал «Футбол 3»: что предлагается болельщикам
«Футбол 3» – продолжатель «семейства» одноименных каналов с индексами 1 и 2. Основная цель создателей, которые презентовали свое детище в феврале 2020 года, – показать болельщикам еще больше контента, причем уникального.
Сегодня, 17:4861
Качество медицинских услуг в частных клиниках
Медицинский центр «Капля» предлагает доступ к гибкому медицинскому обслуживанию высокого уровня.
Сегодня, 17:4460
Что такое Зеленая карта и зачем она нужна
Если вы собираетесь выезжать на автомобиле в другую страну, которая является членом международной системы автострахования "Green card", вам необходимо оформить специальный страховой полис.
23-окт-2021, 15:21243
Сетевые камеры видеонаблюдения: что важно знать?
Четыре главных преимущества IP камер видеонаблюдения.
23-окт-2021, 15:19224
Секреты эффективной эко-уборки дома
Сегодня огромное внимание уделяется экологической стороне жизни. Привычными стали продукты питания без ГМО, натуральная косметика, безвредный пластик и многое другое.
22-окт-2021, 23:24262
Услуги по накрутке зрителей на стрим
Если необходимо увеличить зрителей на онлайн стрим, на начальном этапе без специализированной накрутки не обойтись.
22-окт-2021, 10:37235

События

Газовщики обнародовали новые тарифы. 8 гривен - за газ, 9 - за распределение
В Украине могут резко вырасти тарифы на распределение газа. Напомним: именно из-за них прошлой зимой по стране прокатились тарифные майданы.
Сегодня, 19:0268
Как в Украине работает индустрия по торговле ковид-сертификатами
В Украине на фоне новостей о том, что непривитых от коронавируса начнут отстранять от работы, растет спрос на поддельные ковид-сертификаты - для тех, кто вакцинироваться не хочет, но бумажка нужна.
Сегодня, 18:0298
Сын Трампа запустил в продажу новые футболки. "Алек Болдуин убивает людей"
Сын бывшего президента США Дональд Трамп-младший запустил в продажу футболки, надписи которых гласят, что знаменитый актер Алек Болдуин, который в следствии несчастного случая во время съемок застрелил оператора Галину Хатчинс, убивает людей.
Сегодня, 17:5770
Поставки газа в Европу предельно снизил "Газпром"
В понедельник, 25 октября, поставки газа по трубопроводу Ямал-Европа упали до 8 млн кубометров в день вместо забронированных 31 млн кубометров. 
Сегодня, 17:53361
Александр Пикалов развелся со своей супругой Ириной, с которой они были в браке с 2003 года
Один из ключевых актеров студии "Квартал 95" и художественный руководитель "Женского квартала" Александр Пикалов развелся со своей супругой Ириной, с которой они были в браке с 2003 года.
Сегодня, 14:2399
За сентябрь глава МВД Монастырский получил на руки чуть больше 60 000 гривен зарплаты
Министру внутренних дел Украины Денису Монастырскому начислили за сентябрь 2021 года 77 100 гривен заработной платы.
Сегодня, 14:2069