Франція збирається ввести санкції проти України?

Франція збирається ввести санкції проти України?

 

Ухвалити необхідні закони можна тільки введенням санкцій проти України, вважає французький депутат Тьєррі Маріані. Пише Правда ру 
"Ми живемо в системі, вийти з якої ні в кого не вистачає мужності - хоча це дуже легко: достатньо, щоб одна країна ЄС сказала, що вона проти. Я не дуже вірю в мужність деяких лідерів французької республіки, але я б хотів їм допомогти . Французькі міністри приїжджають в Москву і заявляють, що - боже мій! - санкції треба скасувати. А в розмовах з американськими колегами замовчують це питання ", - сказав він.

У пастку Париж загнали власні заяви, вважає Маріані. Адже Франція пообіцяла, що санкції будуть скасовані, коли почнуть дотримуватися мінські домовленості, - а Київ навіть не збирається їх дотримуватися, цитує парламентарія RT.

"Позавчора ми розмовляли з деякими українськими дипломатами. Вони нам чітко сказали, що на порядку денному це питання не стоїть, - додав депутат. - Знаєте, який закон минулого тижня ухвалила Верховна рада? Вона займалася дуже важливою темою: визначенням квоти на кількість українських пісень, що транслюються по радіо ".
 
 
"Єдиний спосіб змусити Раду прийняти ті закони, які вона взяла на себе зобов'язання прийняти, - це ввести проти неї такі ж санкції. Якщо не надати хоч мінімальний імпульс українському уряду, Мінські угоди ніколи не будуть дотримуватися", - уклав Маріані.

При цьому, на думку політика, вихід Великобританії з ЄС не зробить істотного впливу на Брюссель у питанні антиросійських санкцій.

При цьому французький політик додав, що сама Франція зацікавлена ​​в тому, щоб залишатися в спільній Європі, вихід її з ЄС навряд чи можливий і нікому не потрібний. А ось англійці, як казав свого часу генерал Шарль де Голль, в силу специфіки своєї культури не дивляться в бік Європи, вважає Маріані.

"Ми все-таки зацікавлені в тому, щоб залишитися в реформованому Євросоюзі. Але потрібно з усього цього витягти один важливий урок: Франція, як і інші країни, більше не готова миритися з пихою і зарозумілістю Єврокомісії", - додав депутат нацзборів.

Коментуючи твердження, що результати британського референдуму демонструють невдоволення громадян європейською владою, Тьєррі Маріані заявив, що події останніх років дійсно "повалили європейців в шок".

"Європа виявилася абсолютно не здатна врегулювати міграційний криза - тобто мирне вторгнення людей, яких можна зрозуміти: вони хочуть кращого життя, їм просто не пощастило. Ці люди приходять беззбройними, але Європа виявляється повністю паралізованою, нездатною діяти", - вважає Маріані.

Він також зазначив, що європейців завжди вчили: Європа - це інтенсивний економічний ріст. А насправді протягом останніх трьох років показники зростання на європейському просторі були вкрай низькими.

"Крім того, Європа не гарантує нам ніякого захисту. Так, багато країн їй більше не довіряють - і голосування британців це демонструє", - додав парламентарій.

8 червня Сенат Франції (верхня палата парламенту) переважною більшістю голосів (302 "за", 16 "проти") прийняв резолюцію з закликом до поступального полегшення санкцій проти Росії паралельно з реалізацією мінських угод. У квітні до скасування санкцій проти Росії закликало і Національні збори Франції (нижня палата), причому його резолюція була витримана навіть в більш рішучому тоні.

Вчора Рада Європейського союзу офіційно заявив про продовження економічних санкцій проти Росії до 31 січня 2017 року. Рішення було прийнято одноголосно "за письмовою процедурою узгодження".

Текст рішення буде опубліковано в суботу в Офіційному журналі ЄС. Документ набуде чинності на наступний день після його публікації.

А 29 червня президент Росії Володимир Путін продовжив дію продовольчого ембарго відносно держав, які ввели санкції проти Росії, до кінця 2017 року.

Нагадаємо, що продуктове ембарго стало відповіддю на санкції країн Євросоюзу і США проти цілих галузей російської економіки. Росія скоротила імпорт продовольчих товарів з країн, які ввели в відношенні неї санкційні обмеження. Під забороною опинилися ковбаси, м'ясо і морепродукти, овочі, фрукти, молочна продукція.


 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2022-01-20
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Хочу на фитнес: три лучших направления для девушек и женщин
В условиях современности, когда большинство людей, как правило, ведет малоактивный образ жизни, очень важно своевременно обратить внимание на эту проблему, понимать важность данного вопроса и приложить все усилия, дабы уберечь себя и свое здоровье от всех возможных негативных последствий.
Вчера, 15:05123
Спальный мешок: обязательный элемент похода
Спальные мешки на протяжении многих лет являются незаменимыми элементами экипировки каждого туриста, проживающего в палатке, укрытии или под открытым небом.
19-янв-2022, 20:34133
Несколько причин купить подержанный телевизор
Любая подержанная техника - это продукт вторичного рынка, который ранее работал на протяжении определённого периода и к моменту продажи не утратил свои технические и качественные свойства.
19-янв-2022, 16:57147
Различия видов объемных букв, почему буквы лучше плоской вывески?
Рекламная вывеска является важным элементом для вашего бизнеса, это как общение с потенциальным клиентом. Она говорит о вашем бизнесе, о его ценности и пользе для клиента.
19-янв-2022, 16:54193
Постельное белье сатин - все преимущества ткани оцените в текстиле
Ткань сатин может быть очень разной. От ее плотности и внешнего вида зависит варианты использования Так, из сатина шьют легкую одежду, например, платья и блузы, а могут изготавливать и постельное белье.
19-янв-2022, 16:51142
Гидравлические домкраты для промышленных нужд
Гидравлические домкраты - это специальные устройства, которые способны поднимать грузы при помощи потока жидкости. В конструкции домкрата можно выделить три основных элемента: цилиндр, шток, рабочая жидкость. При работе домкрат не требует никаких дополнительных механизмов.
19-янв-2022, 15:26140

События

Глава "Роскосмоса" высмеял планы Украины построить космодром
Глава "Роскосмоса" Дмитрий Рогозин поиронизировал над планами Украины построить космодром.
Сегодня, 10:1988
Приглашение Путина посетить Россию получил президент Венесуэлы
Президенты России и Венесуэлы Владимир Путин и Николас Мадуро провели телефонный разговор, в котором подтвердили настрой на дальнейшую тесную координацию в международных делах.
Сегодня, 10:1682
В Мозамбике пятый год охотятся и зверски убивают лысых людей
В Африке продолжаются зверские убийства лысых людей, в головах которых неизвестные злоумышленники ищут золото.
Сегодня, 10:1187
Как разворовали ковидный фонд и придется ли украинцам возвращать по 8 тысяч
Недавно презентованный отчет Госаудитслужбы об использовании денег ковидного фонда только подтвердил то, о чем уже давно говорят эксперты - миллиарды гривен были использованы не по назначению, а то и просто разворованы.
Сегодня, 10:1094
Daily Express пишет о том что Британия подготовила план эвакуации своих дипломатов из Украины
В Британии подготовили план эвакуации дипломатических представителей из Украины на случай вторжения России.
Сегодня, 09:5386
В Ивано-Франковске мужчина угрожал подорвать себя с 10-летней дочерью
В Ивано-Франковске 35-летний местный житель угрожал взорвать себя и свою 10-летнюю дочь, если к нему на встречу не придет его бывшая жена.
Сегодня, 09:4877