Конституційний суд України відклав розгляд закону про люстрацію

Конституційний суд України відклав розгляд закону про люстрацію
Конституційний суд (КС) України відклав розгляд конституційності закону про люстрацію, повідомляє прес-служба КС.
"Слухалося подання Верховного суду України щодо відповідності Конституції положень частин третьої, десятої статті 133 закону "Про судоустрій і статус суддів" в редакції закону "Про забезпечення права на справедливий суд". Але рішення не прийнято", - сказано в повідомленні.
Розгляд справи продовжиться на наступних пленарних засіданнях. Рішення про точний термін цього засідання суд теж не прийняв. Норми даного документа розглядаються в рамках закону "Про очищення влади".
КС розглядає прохання Верховного суду і декількох депутатів про перевірку конституційності закону про люстрацію вже четвертий раз. При цьому вже півтора року державні органи втілюють в життя вказаний закон, проте КС досі не визначився, чи має право цей закон на існування. Деякі депутати заявляють, що закон про люстрацію прийнятий з порушенням процедур.
За даними глави департаменту з питань люстрації при Мін'юсті України Тетяни Козаченко, люстрація в керівному складі державних органів влади здійснена на 98%. За її словами, на даний момент під дію закону про люстрацію підпадають не більше 100 службовців, які займають високі посади. Козаченко при цьому дорікнула президенту Петру Порошенку в тому, що він до сих пір не звільнив суддів Конституційного суду, які надали Віктору Януковичу "диктаторські повноваження".
У червні міністр юстиції України Павло Петренко допускав, що КС може скасувати або призупинити дію основних положень закону "Про очищення влади", прийнятого Верховною радою 16 вересня 2014 року. Закон забороняє чиновникам часів колишнього президента Віктора Януковича займати посади в органах державної влади протягом п'яти або 10 років. Венеціанська комісія заявляла, що цей закон не відповідає європейським стандартам.


Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...
Громадянин 28 октября 2016 14:50
Шановні судді мабуть бояться гомосексуалістів, якщо так довго, з порушенням розумних строків, приймають рішення. А може їм треба щоб ще хтось розяснив проблеми Закону. Пропоную звернутися до богів. З боку дій суддів попахує ст. 364 КК
Олександр 28 октября 2016 16:53
Навіщо нам КС який два роки не може винести рішення по закону про люстрацію. Чому люди , які працювали більше року при Януковичу були звільнені? Президента обирає народ! Вина кожного повинна бути доказана, а суди нічого не розглядають . Це просто ганьба!
Іван 28 октября 2016 16:58
Соромно за наш КС, скільки можна вибирати позицію страуса з головою у піску! Винесіть рішення і не позорьте себе в всю Украіну, а як що боітеся то ідіть геть!
Світлана 28 октября 2016 17:04
Закон про люстрацію потрібний, але вина кожного повинна бути доведена! Не можна звільняти людину тільки за те , що вона працювала за часів Януковича, це просто маразм.
WEB LUIS 29 октября 2016 09:14
Вам потрібен кредит, щоб почати свій власний бізнес? ми даємо кредит від приватних осіб на 3% процентної ставки, якщо ви зацікавлені, зв'яжіться з нами по цій електронній пошті: [email protected]

Ви також можете зв'язатися з нами тут, на цій електронній пошті: [email protected]

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-16
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)