У Болгарії можливий теракт після бунту біженців

У Болгарії можливий теракт після бунту біженців

 
Прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов у п'ятницю закликав населення до пильності через виникнення в таборі для біженців Харманли бунту, підкресливши, що часто в місцях загострення ситуації можливо здійснення теракту, повідомляє телеканал BTV.
"Зазвичай там, де виникають такі запеклі зіткнення, завжди буває теракт, завжди задіяні сплячі осередки", - заявив Борисов. Він також закликав населення до пильності та обережності, додавши, що заклики до вчинення насильства можуть з'явитися в соціальних мережах.
Незадоволені мігранти підняли бунт в таборі Харманли на півдні країни в четвер вдень. Причиною невдоволення біженців стало закриття табору на карантин і заборони їм залишати територію. Телеканал Nova TV повідомив, що в протестах брали участь близько 2 тисяч осіб, за останніми даними МВС, в результаті заворушень було затримано близько 400 осіб, поранення отримали 24 співробітники правоохоронних органів.
Прем'єр в п'ятницю скасував свій візит в Будапешт через ситуації, що загострилася в Харманли. Він зазначив, що бунт, можливо, був організований поза стінами табору, і такі інциденти можуть повторитися. Він скликав спеціальне засідання для обговорення ситуації, що виникла за участю глави МВС Румяни Бочваровой, її заступника Філіпа Гунева, міністра фінансів Владислава Горанова, заступника головного секретаря МВС Георгія Арабаджієва.
Борисов заявив також, що всі причетні до актів вандалізму, будуть екстрадовано на батьківщину, в основному, в Афганістан. Перша екстрадиція може відбутися вже в грудні, а до цього, правопорушники будуть перебувати в таборі закритого типу.
Болгарський парламент 16 листопада схвалила відставку уряду країни на чолі з прем'єром Бойко Борисовим, який подав заяву про відставку свого кабміну після того, як кандидат правлячої партії ГЕРБ Цецка Цачева програла вибори президента країни генералу Руменов Радевіт. Уряд продовжить виконувати свої обов'язки до того моменту, коли буде обраний новий кабінет міністрів.

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-14
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Что-то мотивация слабовата. Никакой дестабилизации не произошло да и не могло произойти. Так что надо придумать чего-нибудь другое....
Геннадий (2019-12-14 16:42:48)
Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)