Експерти розповіли, хто може розвалити Євросоюз

Експерти розповіли, хто може розвалити Євросоюз

Одна із фаворитів майбутніх президентських виборів у Франції Марін Ле Пен нещодавно висловила радість з приводу перемоги свого головного конкурента Франсуа Фійона на так званому «праймеріз» франзузьких республіканців.

Радість за суперника є не випадковою, адже історичні прецеденти та досвід дають лідеру Національного фронту підстави сподіватись на свою перевагу під час виборчих перегонів.

 

Свого часу батько кандидатки Жан Марі Ле Пен в останньому турі програв вибори чинному президенту Жаку Шираку. Проблема полягала в тому, що хоч кандидати й представляли протилежні («праву» і «ліву») політичні течії, проте їхні економічні програми – до яких електорат має найбільшу зацікавленість – істотно не відрізнялись, тож Ле Пен в очах виборців відрізнявся від Ширака у гіршу сторону, постаючи непримиренним ксенофобом. Тож кандидатура останнього відвернула від себе і «лівих», і «правих» за переконаннями.

 

Проте напередодні виборів-2017 становище кардинально інше. Програма обох кандидатів – Фійона і Ле Пен – ґрунтується на правих чи правоцентристських позиціях. Проте економічні орієнтири останньої передбачають, на відміну від пропагованих Фійоном змін у трудовому законодавстві, збереження «суспільних надбань» рядових франузів. Такі орієнтири значно ближчі «лівій» ідеології, що має привернути до кандидатури Марін Ле Пен і її сьогоднішніх противників, які так само не підтримують і Фійона.

 

Важливим у контексті майбутніх змін у Франції є також те, що Ле Пен значно конкретніше, ніж Фійон, висловлюється за підтримку «російського» напрямку зовнішньої політики, будучи абсолютним «євроскептиком». Експерти переконані, що обрання Марін Ле Пен на пост президента Франції та втілення нею своїх програм у життя може становити реальну загрозу для цілісності Європейського союзу, для якого день оголошення результатів французьких виборів може стати справжнім початком кінця.

Джерело

 


Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-19
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

он защищает петуха потому-что сам такой...
петр (2019-11-20 08:17:27)
Пока в Украине решают проблему ареста Олега Ляшко, виновные в данных смертях strana.ua/news/229688-hruzinskie-snajpery-majdana-dali-pokazanija-v-belarusskoj-henprokuratura.html всё ещё находятся на ......
KudestNiK (2019-11-19 15:07:02)
Що за текст? Це Гугл переклав з української на російську? Ніщо? Читати неможливо!...
Анна Мельник (2019-11-18 00:05:57)
не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)