Кому вигідна "справа Януковича"

Кому вигідна "справа Януковича"

Публічні одкровення екс-президентка України Віктора Януковича під час його доволі незвичайного допиту навряд чи можна вважати актом власної волі.

 

Промови колишнього лідера «Партії регіонів» скидаються на зачитування заздалегідь розроблених текстів, а сам допит, вочевидь, є черговим політичним ходом Кремля.

 

До третьої річниці Майдану у Москві підготували ряд заходів, що мають дестабілізувати становище в Україні. Першим кроком була імітація протестних дій, що начебто виражали недовіру українців до чинної влади й вимагали дострокових виборів, погрожуючи «третім Майданом». Ці акції явно проводились за «старою доброю» схемою проплачених мітингів, а одним із їх організаторів виступили Вадим Рабинович та очолювана ним партія «За життя».

 

Наступним кроком стало булгаківське «Предъявите Шарикова следователю», тобто власне процедурадопиту Віктора Януковича. Його вимучені визнання «перевищень повноважень» «Беркуту», вибачення за те, що «не зміг зупинити кровопролиття» виглядають добре зрежисованим спектаклем, покликаним звинуватити в усіх бідах України її нинішню владу й одночасно виправдати дії Росії в очах власних громадян.

 

Для закріплення ефекту після самого екс-президента у Росії витягли з нафталіну його найближчих соратників – прем’єра Азарова та голову АП Клюєва. Перший начебто з власної ініціативи провів з’їзд «Союзу політичних мігрантів та політв’язнів України», що на фоні справжніх українських в’язнів сумління в застінках модернізованого КДБ навіть в наївних очах виглядає цинічним фарсом. У другого ж магічним чином опинився «протокол допиту снайпера», який відстрілював протестувальників на Майдані.

 

Найгірше ж те, що «справа Януковича» вигідний і українській владі, щоб відвернути увагу від більш актуальних проблем, пов’язаних із війною на Сході та проблемам у переговорах із ЄС.

Джерело

 


Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-14
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)