Путіна назвали "вбивцею" і Трамп не заперечив

Путіна назвали "вбивцею" і Трамп не заперечив
В інтерв'ю Fox News Дональд Трамп, відповідаючи на питання про Путіна, почав виправдовувати його дії, порівнюючи їх c політикою самих США.
На думку CNN, подібні коментарі дуже характерні для російських політиків і ЗМІ і дивно чути їх від чинного президента США.
У новому інтерв'ю Fox News президент Трамп заявив, що він поважає президента Росії Володимира Путіна. Трамп визнає, що Путін, може, і вбивця, але при цьому зазначає, що і в США «багато вбивць». Послухайте.
 Ви поважаєте Путіна?
 ДОНАЛЬД ТРАМП, президент США: Так, я його поважаю, але ...
 Дійсно? Чому?
 ДОНАЛЬД ТРАМП: Я поважаю багатьох людей, але це не означає, що я зможу з ними порозумітися. Він - лідер своєї країни. По-моєму, краще порозумітися з Росією, ніж ні. І якщо Росія допоможе нам в боротьбі з ІГ * - нашим головним боротьбі - і з ісламським тероризмом по всьому світу - то це буде добре. Порозуміємося ми один з одним? Гадки не маю. Дуже можливо, що немає.
 Путін же вбивця?
 ДОНАЛЬД ТРАМП: Є багато вбивць. У нас багато вбивць. Ви що, думаєте, наша країна така вже безневинна?
 Давайте обговоримо все це з Клер Себастіан. Вона з нами на прямому зв'язку з Москви. Деякі аналітики відзначили, що використання подібних етичних порівнянь - це тактика, яка знайома нам, оскільки її використовує Кремль.
 КЛЕР Себастіан, кореспондент CNN: Абсолютно правильно, Робін. Саме тому так дивно це чути від чинного президента США. Адже саме такі заяви ми постійно чуємо від керівництва Росії і російських ЗМІ.
 Наприклад, в минулому Путін порівнював дії Росії в Криму з тими діями, які США і західні країни зробили в Косово. Під час передвиборної гонки в США російські ЗМІ досить часто використовували фрази типу: «Росію звинувачують в слабкості демократичних інститутів, але подивіться, скільки суперечок викликають вибори в США. Вони не кращі ». Такі ідеї часто озвучувала російська сторона.
 Однак при цьому цікаво відкласти в сторону той факт, що ці коментарі президента викликали шок, і спробувати вловити прихований сенс, зрозуміти, що ці заяви можуть означати для політики. Президент Трамп заявляє, що хоче створити з Росією коаліцію проти ІГ  в Сирії. Росія неодноразово заявляла, що хоче цього.
 Однак як це відіб'ється на ситуації, яка зараз склалася в Україні? Президент Трамп цієї ночі поговорив з президентом України Петром Порошенко і пообіцяв співпрацювати з усіма протиборчими сторонами задля вирішення українського конфлікту. Складно собі уявити, що США створять коаліцію з Росією в Сирії і в той же час можливо буде співпраця з Україною для того, щоб завершити конфлікт в цій країні.
 Це дуже різні проблеми, однак створювана ними напруженість може визначити, як будуть розвиватися ці відносини. Робін.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
Теги: Трамп, Путін  

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-07-09
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Рекламные кампании Google AdWords: что это и зачем нужно
Рекламная кампания Google AdWords: настраивайте объявления эффективно! Узнайте о ключевых особенностях рекламы в Google и типах целей, которые можно поставить.
Вчера, 18:36147
Кредит в декрете – как получить помощь маме
С появлением детей в семье мамы неизбежно теряют часть дохода, а траты увеличиваются. Кредит для мам в декрете от Е-гроши – это своевременная финансовая помощь под низкий процент с выгодными условиями.
Вчера, 18:3596
Быстрое кредитование от SOS CREDIT
Кредит онлайн круглосуточно без отказа
Вчера, 14:56139
Какую мойку выбрать для автомобиля - советы экспертов
На что обращать внимание при выборе АВД. Обзор популярных автомоек.
Вчера, 14:5292
Выбор и покупка сайлентблоков для автомобиля
Сайлентблоки являются важной составляющей конструкции автомобиля. Они, прежде всего, обеспечивают надежную фиксацию и защиту деталей, вместе с тем сохраняя их подвижность и поглощая вибрации.
Вчера, 14:50122
Игры, в которые можно играть компании на природе
Даже на загородном пикнике возникают моменты, когда компании требуются новые эмоции. После активных действий очень часто хочется предаться более спокойному виду отдыха и настольные игры, лучший для этого компаньон — веселые и интересные игры для двоих и игры для компании за столом.
Вчера, 09:18143

События

Снова пытались подкупить главу Фонда госимущества
Руководителю ФГИ предлагали 800 тысяч долларов
Вчера, 21:2176
Антитеррористические учения в Черном море провела СБУ
Бойцы спецслужбы учились отбивать захваченные суда
Вчера, 20:39108
Лесной пожар локализовали в Луганской области
Огонь локализовали меньше часа назад
Вчера, 20:2987
В экстренном порядке обменять одного из пленных Украина просит РФ
У пленного украинца серьезные проблемы со здоровьем
Вчера, 20:2396
Порохоботские аккаунты с "чернухой" о Зеленском удалил  Facebook
В Украине удалено 72 аккаунта, 35 личных страниц и 13 учетных записей в Facebook и Instagram, через которые велась агитация во время президентских и парламентских выборов 2019 года.
Вчера, 18:0093
За появление на улице без маски начали штрафовать жителей Каталонии
Жителей Каталонии (автономного региона Испании) будут штрафовать за появление на улицах без медицинских масок на фоне введения масочного режима.
Вчера, 17:0288