
Лідери кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв та Рефат Чубаров розповіли про те, що мріють аби анексований Крим знову повернувся до складу України та став найпривабливішим місцем для відпочинку.
Джемілєв, зокрема, притримується думки, що повернувшись до складу України, Крим зміниться кардинально. Він також вважає, що півострів зможе рівнятися зі Швейцарією.
Чубаров додав, що анексія поділила кримськотатарське населення на людей, що мають власну гідність і тих, хто насправді є "хитрими людьми, які готові кожного дня продаватися...". Та такі, на думку діяча, з Криму зникнуть ще раніше, ніж солдати РФ.
"Потрібно буде декілька років для того, щоб підготувати ситуацію щодо проведення виборів місцевих органів, декілька років Крим буде приходити в себе, відповідно до українських законів", – додає Чубаров.