Глава МЗС Сербії заявив про наявність великої "антиросійської істерії" в ЄС

Глава МЗС Сербії заявив про наявність великої "антиросійської істерії" в ЄС

 

Міністр закордонних справ Сербії Івіца Дачіч заявив, що вплив Росії на Сербію є нешкідливим, наголосивши на тому, що на Заході існує велика "антиросійська істерія".

Про це він заявив після зустрічі із російським віце-прем’єром Дмитром Рогозіним, повідомляє Balkaneu.

Дачіч підтвердив, що ціллю зустріч із Рогозіним було питання сербсько-російського гуманітарного центру у місті Ніс.

За його словами, Сербія перебуває під великим тиском Заходу щодо цього центру та щодо можливого надання дипломатичної недоторканності російським чиновникам.

"У західних країнах існує очевидно велика антиросійська істерія, і все це інтерпретується як те, що Росія має великий вплив у нашому регіоні. Вони (Захід - Ред.) думають, що такий вплив є шкідливим. Але я сказав їм, що ми маємо інше враження, а саме те, що вплив деяких інших країн, з іншого півкулі, є більш шкідливим, ніж вплив Росії, принаймні щодо Сербії та сербського народу", - сказав Дачіч.

Центр у місті Ніс та промислові зони для російських фабрик у Сербії зараз, за словами Дачіча, "особливо популярні питання на Заході".

"Західна півкуля вважає, що якщо щось підписано з Російською Федерацією, що це представлятиме антиамериканське, антизахідне рішення", - додав він.


Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Ой да какая разница кто их украдет, пришли б сюда, местные бы разворовали, нам простым людям похренственно, кто их там украл, мы эту помощь в глаза никогда не видели и не увидим. И если судить из стат ......
Марьванна (2019-11-21 04:26:13)
он защищает петуха потому-что сам такой...
петр (2019-11-20 08:17:27)
Пока в Украине решают проблему ареста Олега Ляшко, виновные в данных смертях strana.ua/news/229688-hruzinskie-snajpery-majdana-dali-pokazanija-v-belarusskoj-henprokuratura.html всё ещё находятся на ......
KudestNiK (2019-11-19 15:07:02)
Що за текст? Це Гугл переклав з української на російську? Ніщо? Читати неможливо!...
Анна Мельник (2019-11-18 00:05:57)