Рабінович: Розігруючи перед Заходом «шекспірівські постановки», реально не наближаємо мир на Донбасі

Рабінович: Розігруючи перед Заходом «шекспірівські постановки», реально не наближаємо мир на Донбасі
 
«Партія війни, яка перебуває при владі, ніколи не буде приймати програму реального наближення світу. Будуть придумувати різні закони, будуть розігруватися «шекспірівські пристрасті» в Раді перед Заходом, - це все нічого не змінює ... Якщо партія влади залишиться біля керма, реального наближення до світу ми не дочекаємося! ».
Так народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович прокоментував в прямому ефірі телеканалу NewsOne сьогоднішнє голосування у Верховній Раді законопроектів про регулювання на Донбасі.
Втім, продовжив політик, «після того вівторкового кошмару - голосування щодо судової реформи та пенсійну реформу - це все дрібниці. Проте, хочу сказати, що ось то «мінське угоду» ми нічим не замінили, нічого не запропонували ... Тобто, ми прирікаємо себе на війну? ».
«Ці закони не працюють, - і раптом така війна - бійки, шашки ... Я думаю, що перед Заходом розігрували приголомшливий спектакль, як важко дається нашої влади просування до миру. Тому що на наступний день все спокійно прийняли б цей закон, але немає. Повторюю: там просто констатується факт, що ми нічого не зробили, знаходимося в глухому куті і ще на рік його продовжуємо. Тому я вважаю, що це «шекспірівські постановки», на які багато купилися. Ну, а ми продовжуємо розігрувати перед Заходом такий собі спектакль, що ми готові будувати світ ... Адже Заходу ми не можемо сказати, що ми прирікаємо себе на війну, тому потрібно придумувати різні закони, щоб обдурити наших так званих друзів », - констатував народний депутат .
«Якщо партія війни перебуває при владі, то вона не зупиниться в цій війні - інакше їх більше немає ... На жаль, кошмар триває, і його продовжує стійка більшість у Раді в особі представників влади - фракцій« БПП »,« Народний фронт »і зрадила свіх виборців фракції «Опозиційний блок», про дії якої говорити вже просто соромно », - резюмував Вадим Рабинович.

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:08)