Рабинович: Після перемоги «За життя» скасує «псевдореформи» і буде будувати «Швейцарію Східної Європи»

Рабинович: Після перемоги «За життя» скасує «псевдореформи» і буде будувати «Швейцарію Східної Європи»
"Коли Трамп йшов на вибори, він пообіцяв скасувати медреформу від Обами в США. І він це робить. Я даю вам слово: коли партія "За життя" переможе на виборах, то в перший же день будуть скасовані ці наші вбивчі псевдореформи - освіти, медицини та пенсійного забезпечення. Це вбивство геносистеми країни!"
Про це заявив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович в прямому ефірі телеканалу «112 Україна».
«Якщо ж влада піде на спробу скасування мораторію на продаж землі, що, на наш погляд, остаточно доб’є країну, то ми будемо звертатися до всіх політичних сил — в першу чергу, до представників націоналістичного табору, вони зобов’язані це підтримати, — щоб жодним чином цього не допустити. Не буде української землі — не буде країни. Все інші реформи скасувати можна, а без землі нам просто ніде буде жити «, — запевнив народний депутат.
«У політичному сенсі для очищення країни нам потрібен тільки один простий крок: перестати вибирати тих, хто вже 25 років правив нами, керував. Це дуже проста люстрація … Для розвитку ж економіки нам потрібні кілька першочергових кроків. Наприклад, Україна має всі підстави для перегляду своїх міжнародних фінансових зобов’язань. Перше, що я б сказав МВФ та іншим міжнародним фінансовим організаціям: ви самі ставите Україну на перше місце по корупції — і при цьому наполегливо продовжуєте давати кредити. Для чого це робиться? Значить, або ви «в долі», або спеціально це робите. І у нас, відповідно, з’являється можливість цей нескінченний цикл, коли вже й онуки наші не зможуть все повернути, перервати. Як це зробила Греція, Ірландія та інші», — підкреслив парламентарій.
«Щоб не говорили, що ми тільки критикуємо, нагадаю, що партія» За життя «пропонує будувати незалежну, нейтральну країну з сильною економікою,» Швейцарію Східної Європи «, де основні, глобальні питання будуть вирішуватися референдумами, де будуть заможно жити громадяни, будуть працювати закони, не буде корупції і казнокрадства, а прізвища міністрів і президента будуть навіть і знати-то не всі … Це — наша пропозиція, якщо у когось є інші, то ми готові їх теж слухати, обговорювати, домовлятися, разом будувати плани. Але не можна ж нескінченно, як це робить влада всі роки незалежності, не знати, не мати плану того, що ми в кінцевому підсумку будуємо», — резюмував Вадим Рабинович.
Раніше народний депутат Вадим Рабинович озвучив стратегію влади. «Її завдання — залишити в Україні 10 млн українців. Вони придумали інструмент, яким хочуть знищити половину населення. Влада економічно «виперла з країни» з десяток мільйонів чоловік, 8 млн. чоловік будуть на них слухняно пахати, а ще 2 млн. отримуватимуть жебрацькі пенсії «, — вважає парламентарій.
 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-04-16
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Качественная одежда от оптового поставщика стоковой одежды
Если необходимо приобрести стоковую одежду оптом, стоит обратить внимание на интернет-магазин Stockhouse. Это идеальная возможность наполнить витрины своего розничного магазина или интернет-ресурса качественной одеждой для мужчин, для женщин и для детей.
Сегодня, 08:5731
Обзор недорогих заборов для дома и дачи
Ныне, в период пандемии, когда многие прочувствовали на себе ее негативные последствия в контексте сокращения рабочих мест, материальной нестабильности, повышения цен на продукты и товары, многие ищут пути сокращения своих финансовых трат.
Вчера, 14:55129
Почему техника Apple стала самой популярной в мире?
В сети магазинов Apple в Киеве, как и во всем мире, всегда людно. Все хотят обновить, купить свой первый «яблочный» гаджет или просто посмотреть на него. И это не удивительно: Эппл завоевала репутацию лучшей техники в мире, а девайсы с логотипов в форме яблока – самые продаваемые
15-апр-2021, 18:16173
Ножи балисонги: разновидности и преимущества
Нож – очень важная и нужная вещь, которую люди активно используют в быту, и не только. Современные производители выпускают довольно широкое разнообразие данных изделий, среди которых особой популярностью пользуются так называемые ножи-балисонги (бабочки).
15-апр-2021, 17:36180
Косметика Avene: у чому її унікальність
Основним компонентом косметики Avene є термальна вода, котра має цілющі та лікувальні властивості.
15-апр-2021, 16:11166
Как происходит увеличение груди
Увеличение груди занимает почти 1 место среди наиболее часто выполняемых косметических операций у женщин. Процедура относится к сфере пластической реконструктивной хирургии и гинекологии. Доктора занимаются восстановлением женской груди с 1890-х годов.
15-апр-2021, 15:38176

События

Год тюрьмы местному жителю дали в Киеве за домашнее насилие над женой
Киевская городская прокуратура добилась реального наказания для 41-летнего мужчины, который систематически совершал домашнее насилие над женой.
Сегодня, 09:1310
Прививать публичных людей остаточными дозами вакцин от коронавируса запретил Степанов
Министр здравоохранения Максим Степанов сообщил, что отменил возможность публичным людям прививаться от коронавируса оставшимися дозами вакцины.
Сегодня, 09:0626
Статистика COVID-19 в Украине по состоянию на утро 17 апреля 2021
17 апреля (по состоянию на 9:00) в Украине  1 936 228 лабораторно подтвержденных случаев COVID-19, из них 39 536 летальных, 1 475 556 пациентов выздоровело.
Сегодня, 08:34112
Россия запретила въезд главе ФБР и генпрокурору США
Санкционный список, по словам российских дипломатов, решили составить из-за "беспрецедентного характера отношений" между странами.
Вчера, 22:4687
Макрон после встречи с Зеленским заговорил на украинском языке (фото)
Президент Франции заявил, что они совместно с Украиной и Германией продолжают мобилизировать усилия для поиска решения ситуации на Донбассе.
Вчера, 22:45123
Появилась обновленная карта карантинных зон Украины
Центр общественного здоровья Минздрава опубликовал карту эпидемиологической опасности в Украине от 16 апреля.
Вчера, 22:42973