Результат єврореформ - втрата суверенітету, економічна деградація, деінтелектуалізація країни, - Медведчук

Результат єврореформ - втрата суверенітету, економічна деградація, деінтелектуалізація країни, - Медведчук
Міжнародний резонанс, викликаний «мовною статтею» Закону «Про освіту», яка, порушуючи Конституцію України та ряду інших правових актів (Закону України «Про ратифікацію Європейської хартії регіональних мов або мов меншин»; Закону «Про національні меншини України»; Рамкової конвенції про захист національних меншин), ознаменувала безпрецедентний наступ на права національних меншин, відволік увагу громадськості від інших педагогічних експериментів Міністерства освіти і науки. Про це пише у своєу блозі український політик Віктор Медведчук. 
"А вони заслуговують на особливу увагу. Пам'ятайте новаторську, «архігеніальную» ідею міністра освіти Гриневич - об'єднати в один курс кілька дисциплін? За задумом міністерства, «загальні знання з біології, географії, астрономії, екології, фізики та хімії» дитина повинна отримувати в рамках інтегрованого предмету «Людина і природа». Здавалося б, ідея настільки абсурдна і маразматично, що її нежиттєздатність, шкідливість і небезпека для системи освіти повинні розуміти навіть далекі від педагогіки люди. Парадокс в тому, що цього не розуміють в міністерстві", - каже політик.
"На початку 2017 року перший заступник голови Комітету ВР з питань науки і освіти Олександр Співаковський звернувся до президента Національної академії наук України Борису Патону з проханням оцінити можливі наслідки запропонованого міністерством експерименту - змінити типовий навчальний план для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідь Національної академії наук України поки не став надбанням гласності. Однак, судячи із заяв Гриневич, відмовлятися від цієї ідеї в міністерстві не мають наміру. «Існує міжнародний прогресивний досвід, де природні науки інтегровані в цілісну картину світу, коли людина розуміє природне явище з усіх точок зору», - заявила глава відомства.
Ось, виявляється, яких висот досяг геній еврореформаторской думки! Хімія, біологія, фізика, астрономія, географія та інші дисципліни - все це в поданні євроінтеграторів є пережитком радянського минулого, тієї системи освіти, яка ще кілька років тому цінувалася в усьому світі. Навіщо виховувати високоінтелектуальних, грамотних громадян країни, якщо можна оптимізувати навчальні плани і програми, заощадивши на освіті такі потрібні для єврореформ гроші? Ось тільки кого ми отримаємо в результаті - недоростків, Митрофанушок? Втім, про Фонвізіна і його знаменитої комедії «Недоросль» українські школярі теж, ймовірно, не знатимуть. Забороняти всі, що пов'язано з російською мовою, культурою, - це тренд «народної» влади, яка ще не так давно кричала про «Єдину країну - Єдину країну».
Яку ж систему освіти хочуть створити в Україні еврореформатори? Пам'ятається, на зорі євроінтеграційних «реформ» відомий український журналіст Володимир Скачко писав про ризики, які несе Україні зміна геополітичного курсу. Він називав п'ять ризиків для України: десуверенізація, деіндустріалізація, депопуляція, деінтелектуалізація і дедемократізація.
Десуверенізація, деіндустріалізація, дедемократізація вже в наявності. Україна залежить від лихварів, живе за вказівками Вашингтона і Брюсселя. Українська економіка стала жертвою економічних реформ. Демократія і верховенство права у нас тільки на словах. Депопуляція населення - це вже реальність: українці масово мігрують за кордон. А після проведених в системі освіти «реформ» Україну чекає тотальна деінтелектуалізація. А якщо говорити простіше - то проводиться на найвищому рівні і при повному схвалення заокеанських кураторів політика дебілізації населення.
«Реформи», що проводяться сьогодні в Україні (як в економіці, так і в соціально-гуманітарній сфері), мають конкретну мету: перетворити Україну в колонію Заходу, а її громадян - в обслугу, здатну виконувати тільки низкоквалифицированную роботу кухарок, покоївок, доглядальниць в високорозвинених і благополучних європейських країнах. І зусиллями еврореформаторів ця мета успішно втілюється в життя", - переконаний Медведчук. 


Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-06
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Человек, который устраивал поджоги, и готовил взрывы в родном городе - есть моральный урод ! Прислушиваться к его словам такое же уродство !...
Sergey (2019-12-06 13:34:05)
Почему СМИ и Журналисты и некоторые политики своими фейками дезинформацией и брехней в прямом смысле слова так травят партию Слуги Народа. Ведь партия Слуги Народа все правильно делает во благ Украины ......
Артур (2019-12-05 12:08:39)
I think that is absolutely crazy for Selensky to mention Crimea does he want to loose the whole country the USA will not go to World War III for Crimea orUkraine!!!!!...
Herman (2019-12-03 02:22:48)
Володин ,ты хотябы иногда с мозгами дружи.Мания империи - это шизефрония.Лечись....
СБУ (2019-12-02 16:03:35)
«Доклад Мюллера» (видеоверсия): http://poiskpravdy.com/doklad-myullera-videoversiya/...
Muller (2019-12-02 14:03:54)